Górnik Ł. – Ruch | 0:1 (koniec) | | | GKS Bełchatów – Zawisza | 1:4 (koniec) | | | Śląsk – Lechia | 1:0 (koniec) |
Widzew – Chrobry | 1:1 (koniec) | | | Arka – Olimpia G. | 0:2 (koniec) | | | GKS T. – GKS K. | 0:3 (koniec) |
Sandecja – Dolcan | 1:1 (koniec) | | | Wisła Pł. – Stomil | 2:2 (koniec) | | | Chojniczanka – Wigry | 2:3 (koniec) |
Flota – Bytovia | 0:3 (poz.) | | | Termalica – Pogoń Sdl. | 2:0 (koniec) | | | Miedź – Zagłębie L. | 0:1 (koniec) |
Arsenal – Aston Villa | 4:0 (koniec) |
Hellas Verona – Juventus | 2:2 (koniec) | | | Atalanta – AC Milan | 1:3 (koniec) |
Bilbao – FC Barcelona | 1:3 (koniec) |
Borussia D. – Wolfsburg | 1:3 (koniec) |
Sparta – Bohemians | 1:1 (koniec) | | | Slavia – Slovacko | 1:3 (koniec) | | | Mlada – Jihlava | 3:0 (koniec) |
Brno – Jablonec | 2:3 (koniec) | | | Vik. Pilzno – Příbram | 5:2 (koniec) | | | Slovan – Dynamo C.B. | 5:1 (koniec) |
Teplice – Hradec Kralove | 1:3 (koniec) | | | Banik – Dukla | 1:1 (koniec) |
Auxerre – PSG | 0:1 (koniec) |
Oława – Ślęza Wrocław | 3:1 (koniec) | | | Dzierżoniów – Polonia/Stal | 0:0 (poz.) |
Unia S.K. – Polonia Śr. | 1:2 (koniec) | | | Nielba – Września | 1:2 (koniec) | | | Wda – Warta | 0:1 (koniec) |
Centra – Tarnovia | 5:1 (koniec) | | | Start W. – Włocłavia | 1:0 (koniec) | | | Jarota – Mogilno | 2:1 (koniec) |
Chełmianka – Avia | 3:0 (koniec) | | | Orlęta – Stal Rz. | 1:1 (koniec) | | | Jarosław – Motor | 0:2 (koniec) |
Karpaty K. – Stal K. | 1:2 (koniec) | | | Wisłoka – Orzeł P. | 0:8 (koniec) |
ŁKS Łom. – Rominta | 2:1 (koniec) | | | Olimpia E. – Olimpia O. | 4:0 (koniec) |
Trzebinia-Siersza – Garbarnia | 1:1 (koniec) | | | Korona II – Skarżysko-Kamienna | 1:0 (koniec) | | | Poprad M. – Wisła II | 1:1 (koniec) |
Nowa Huta – Beskid | 0:2 (koniec) |
Radomiak – Warta S. | 1:1 (koniec) | | | Białobrzegi – Polonia W. | 1:0 (koniec) | | | Ursus – Broń | 0:2 (koniec) |
Start O. – Tomaszów Maz. | 1:4 (koniec) |
Rekord – Jastrzębie | 1:0 (koniec) | | | Szombierki – Odra O. | 1:0 (koniec) | | | Skra – Polonia B. | 0:2 (koniec) |
Pawłowice Śl. – Górnik II | 2:2 (koniec) | | | Polonia Ł. – Skalnik | 1:2 (koniec) | | | Ruch Z. – Ozimek | 4:1 (koniec) |
Leśnik – Chemik | 0:1 (koniec) |
Dynamo Kij. – M. Zaporoże | 2:2 (koniec) |
Rodło – Subkowy | 2:0 (koniec) |
finał
Sandecja Nowy Sącz
1:1
(1:1)
Dolcan Ząbki
Krzysztof Orzeł
Gole:
16. Szarek – 11. Tarnowski (kar.)
Sędziowie: Sędzia główny: Jacek Małyszek – Sędziowie liniowi: Adam Jakubczyk, Andrzej Zbytniewski
Widownia:
Kartki: 68. Sobotka (SAN), 81. Bębenek (SAN) – 42. Wiktorski (DOL), 51. Osoliński (DOL), 90+2. Klepczarek (DOL)
Spudłowany karny!:
Sandecja Nowy Sącz:
Kozioł – Bartków, Szarek, Szufryn, Makuch – Sobotka, Nather, Szczepański (80' Danek), Kuźma (60' Urban), Bębenek – Dudzic (64' Niane)
Zmiany: Grzegorczyk, Janczarzyk, Niane, Urban, Danek, Fałowski, Piszczek
Trener:
Dolcan Ząbki: Kryczka – Cichocki, Długołęcki, Jakubiak – Klepczarek, Tarnowski, Wiktorski (46' Mikita), Osoliński – Bajdur, Świerblewski (82' Gołębiewski), Piesio
Zmiany: Leszczyński, Bartlewski, Łuszkiewicz, Mikita, Gołębiewski, Zębrowski
Trener:
Zmiany: Grzegorczyk, Janczarzyk, Niane, Urban, Danek, Fałowski, Piszczek
Trener:
Dolcan Ząbki: Kryczka – Cichocki, Długołęcki, Jakubiak – Klepczarek, Tarnowski, Wiktorski (46' Mikita), Osoliński – Bajdur, Świerblewski (82' Gołębiewski), Piesio
Zmiany: Leszczyński, Bartlewski, Łuszkiewicz, Mikita, Gołębiewski, Zębrowski
Trener:
Sędziowie: Sędzia główny: Jacek Małyszek – Sędziowie liniowi: Adam Jakubczyk, Andrzej Zbytniewski
Widownia:
Dośrodkowanie Sobotki w pole karne, gdzie było ogromne zamieszanie. Najlepiej w tym odnalazł się SZAREK, który głową skierował piłkę do siatki.
Pewne uderzenie TARNOWSKIEGO w prawy róg bramki Kozioła i goście na prowadzeniu!