GKS K. – Miedź 2:0 (koniec) | Wisła K. – Zagłębie S. 1:1 (koniec) | FC Opava – ROW Rybnik 3:0 (koniec)
Zawisza – Olimpia G. 3:2 (koniec) | Korona – Karvina 2:3 (koniec) | Ruch – Rozwój 0:1 (koniec)
Chojniczanka – Bytovia 0:0 (koniec) | Lechia – Szachtar 0:0 (15:14 po rz. karnych) | Górnik Ł. – Hapoel BS 1:0 (koniec)
Michalovce – Cracovia 1:2 (koniec) | Zagłębie L. – Piast 1:0 (koniec) | Górnik Z. – Larnaka 3:1 (koniec)
Lech P. – APOEL 3:0 (koniec) | Warta – Pogoń 0:3 (koniec) | Monaco – Hannover 0:1 (koniec)
AS Monaco
0:1 (0:0)
Hannover 96
Sobota 04.07.2015, 19:15 • Arena Lublin • Spotkania towarzyskie • Półfinał

Dziękuję, że byliście z nami. Na jutrzejsze relacje z tego turnieju(i nie tylko) zapraszamy Państwa na lajfy.com! (21:04:40)

A to oznacza, że w meczu o 3. miejsce zmierzą się jutro AS Monaco oraz Szachtar Donieck. W finale Lotto Cup zobaczymy Lechię Gdańsk, która podejmie Hannover 96!

Koniec dość przeciętnego spotkania. AS Monaco przegrywa 0:1 z Hannoverem 96. Jedyną bramkę w tym spotkaniu, a nawet w tym turnieju, zdobył Holender Charlison Benschop.

90+1
    90+1. Mocne uderzenie Karamana.

90+1
    Huknął z rzutu wolnego Karaman. Strzał jednak niecelny, choć było blisko!

90
    Raggi powala Karamana. Sędzia doliczył tylko minutę, więc bardzo blisko finału są goście.

89
    Pewnie w obronie Schulz. Niemiec odbija piłkę, którą wrzucił w pole karne Thiam. Chwilę później Hannover znów przejmuje inicjatywę.

88
    Echiejile sprytnie obił nogę Bahna, co sprawiło, że to jego zespół rozpocznie od linii bocznej. Mało czasu mają zawodnicy z Ligue 1.

87
    Zmiana w drużynie AS Monaco: z boiska schodzi Tirard, na boisku pojawia się Mills.

86
    Bardzo dużo niedokładnych podań w zespole Leonardo Jardima. Anthony Martial jest odcięty praktycznie od początku drugiej połowy.

85
    Echiejile wybija piłkę na aut. Zawodnicy Monaco dość łatwo odbierają piłkę Karamanowi. Ciągle jednak to goście znajdują się na ich połowie.

84
    Słychać doping kibiców Hannoveru. Niemiecki zespół blisko gry w finale!
    82. BENSCHOP - 0:1

82
    Gol dla Hannoveru!
    Bramkę zdobywa CHARLISON BENSCHOP!
    Ataki Hannoveru opłaciły się, niemiecki zespół zdobywa bramkę! Zagranie Karamana zostaje wykończone przez Benschopa, który nie był na spalonym. Holender pokonuje Senegalczyka!

79
    Bardzo łatwe straty w wykonaniu zawodników AS Monaco. Niepewny występ drugiej jedenastki tegoż zespołu.
    78. Techniczne uderzenie Bahna z rzutu wolnego.

78
    Przeskakuje jeden z zawodników nad piłką, a uderza właśnie Nicklas Bahn. Ciekawa próba, minimalnie nad poprzeczką!

Miłosz Knapczyk

Gole: 82. Benschop

AS Monaco: I połowa:Nardi – Tisserand, Wallace, Kurzawa – Toulalan, Mexique, Pi, Bahamboula(38.Bennedine), Dirar – Gil, Germain

II połowa:Seydou – Raggi, Diarra, Bennedine, Echiejile, Bahlouli, Thiam, Tirard(87.Mills), Toure – Martial, Chaibi

Zmiany: Seydou, Bennedine, Diarra, Echiejile, Raggi, Toure, Bahlouli, Mills, Thiam, Tirard, Martial, Chaibi

Hannover 96: I połowa:Tschauner – Hirsch, Marcelo, Felipe, Teichgräber – Andreasen, Hoffmann – Sulejmani, Ernst, Prib – Sobiech

II połowa:Radlinger – Sorg, Anton, Schulz, Bahn – Schmiedebach, Gülselam – Sarenren-Bazee, Karaman, Diersen – Benschop.

Zmiany: Gulselam, Schmiedbach, Schulz, Karaman, Sorg, Radlinger, Anton

Sędziowie: Paweł Pskit – Siejka, Gajda – Radkiewicz