GKS K. – Miedź 2:0 (koniec) | Wisła K. – Zagłębie S. 1:1 (koniec) | FC Opava – ROW Rybnik 3:0 (koniec)
Zawisza – Olimpia G. 3:2 (koniec) | Korona – Karvina 2:3 (koniec) | Ruch – Rozwój 0:1 (koniec)
Chojniczanka – Bytovia 0:0 (koniec) | Lechia – Szachtar 0:0 (15:14 po rz. karnych) | Górnik Ł. – Hapoel BS 1:0 (koniec)
Michalovce – Cracovia 1:2 (koniec) | Zagłębie L. – Piast 1:0 (koniec) | Górnik Z. – Larnaka 3:1 (koniec)
Lech P. – APOEL 3:0 (koniec) | Warta – Pogoń 0:3 (koniec) | Monaco – Hannover 0:1 (koniec)
Korona Kielce
2:3 (1:2)
MFK Karvina
Sobota 04.07.2015, 10:50 • Wodzisław Śląski, Gosław Sport Center • Spotkania towarzyskie

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak, zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (12:33:46)

Karvina wygrywa 3:2! Czesi zagrali dziś wyraźnie lepiej od swoich rywali. Korona przez większość spotkania grała bardzo chaotycznie, ale nie ma się czego dziwić, w zespole trenera Brosza było dużo nowych zawodników, którzy potrzebują czas na "zgranie się".

90

88
    Będzie jeszcze jeden rzut wolny dla Karviny, Czesi rozpoczną z prawej strony.

86
    Dużo niedokładnych podań w środku pola. Karvina rozpocznie od rzutu wolnego.

84
    Gol dla Korony!
    Skutecznym egzekutorem "jedenastki" MICHAŁ PRZYBYŁA, kontaktowa bramka kielczan!

83
    Faulowany w polu karnym rywali jeden z zawodników Korony, będzie karny!

81
    Przed nami ostatnie dziesięć minut. Korona chce jeszcze doprowadzić co najmniej do remisu, Karvina cofnęła się do głębokiej defensywy.

79
    Jeszcze jeden corner dla drużyny Marcina Brosza, ale tym razem bardzo pewnie interweniuje na przed polu bramkarz czeskiego drugoligowca.

77
    Tym razem rzut rożny mieli kielczanie, ale piłka dogrywana w pole karne Pastornicky'ego nie znalazła adresata.

75
    Spod chorągiewki rozpoczynali goście, ale wygrywa pojedynek w powietrzu jeden z zawodników Korony i zdecydowanie wybija piłkę.

73
    Karvina miała rzut wolny na lewym skrzydle, ale Czesi pogubili się przy rozegraniu tego stałego fragmentu gry.

71
    Kielczanie w drugiej połowie grają bardzo przeciętnie. Dłużej przy piłce utrzymuje się Karvina, która ma ochotę na kolejne bramki.

69
    Zamieszanie przed bramką Musina po centrze spod chorągiewki, ale ostatecznie wybijają piłkę kielczanie.

68
    Rzut wolny dla Karviny. Mocne dośrodkowanie Eismanna i na rzut rożny wybija piłkę Aankour.

67
    Przerwa na uzupełnienie płynów.

65
    Świetna akcja gości! Zeleny dograł na lewe skrzydło do Eismanna, który zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne Korony. Tam do piłki doszedł Jurena, ale ostatecznie zdołał skutecznie interweniować Musin.

63
    Korona spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie. Wydaje się, że to zawodnicy Karviny mają więcej sił w tej drugiej połowie, kielczanie grają bez pomysłu jak przedostać się pod bramkę Pastornicky'ego, który zastąpił w bramce Pindrocha.

Piotr Swieczak

Gole: 29. Fidziukiewicz, 84. Przybyła (kar.) – 28. Urgela, 35. Sivric, 49. Lingr

Korona Kielce: Musin, Turzyniecki, Kiercz, Wrześniewski, Sierpina, Aankour, Załęcki, Rogala, Kotarzewski, Przybyła, Fidziukiewicz
    Zmiany: Marzec, Matulka, Poński, Grzelak

MFK Karvina: Pindroch (46. Pastornicky), Dreksa, Vanek, Puckel, Urgela, Eismann, Sedlak, Sivric, Glaser, Jovanovic, Fiala
    Zmiany: Pastornicky – Moskal, Lingr, Kirrusta, Leibl, Zeleny, Jurena, Panak