Polonia B. – Odra O. 1:1 (koniec) | Zagłębie S. – GKS T. 2:3 (koniec) | Sandecja – Lok. Koszyce 0:0 (koniec)
ROW Rybnik – Termalica 1:4 (koniec) | Warta – Wisła Pł. 1:1 (koniec) | Wisła K. – Karvina 2:0 (koniec)
Podbeskidzie – Frydek-Mistek 1:0 (koniec) | Zawisza – Bytovia 1:1 (koniec) | Slovan – Miedź 2:4 (koniec)
Okocimski – Czaniec 4:0 (koniec) | GKS Bełchatów – Tomaszów Maz. 1:0 (koniec) | Dzierżoniów – GKS K. 1:1 (koniec)
Chrobry – KKS 1:0 (koniec) | Górnik Ł. – Stal S. W. 2:0 (koniec) | Pogoń – Larnaka 1:1 (koniec)
Pogoń Szczecin
1:1 (0:0)
AEK Larnaka
Środa 08.07.2015, 19:00 • Opalenica • Spotkania towarzyskie

Pogoń Szczecin uratowała się przed pierwszą porażką w okresie przygotowań rzutem na taśmę. Zapraszamy na następne relacje w lajfy.com. (20:47:23)

90+1

90
    Gol dla Pogoni!
    ŁUKASZ ZWOLIŃSKI zdobył dość szczęśliwego gola tuż przed ostatnim gwizdkiem i sparing kończy się remisem. Bardzo zaskakująca końcówka meczu w Opalenicy.

89
    Pogoń Szczecin poirytowana wynikiem próbuje jeszcze odrobić stratę, ale zanosi się na pierwszą porażkę w okresie przygotowań.

88
    Gol dla Larnaki!
    ANDRE ALVES zdobył nieoczekiwania gola w samej końcówce sparingu. Pogoń Szczecin statystowała w obronie. Jakub Słowik obronił jeszcze sytuację sam na sam, ale futbolówka wróciła w jego pole karne i Alves z bliska główkował do siatki!

86
    Mateusz Matras polował na strzał zza pola karnego, ale został wzięty w kleszcze. Siła złego na jednego i skończyło się stratą.

83
    Pierwsza połowa autentycznie niezła, ale druga to kopaninka. Kibice wyczekują na jej koniec, bo i nic wartego odnotowania nie ma.

79
    Pogoń przejęła przewagę w posiadaniu piłki. Larnaka po licznych zmianach straciła jakość, którą wnosili Englezou oraz Ninu.

75
    Kwadrans do końca. Zainicjował go Miłosz Przybecki anemicznym strzałem głową. Warto jednak pochwalić nowego Portowca za dochodzenie do sytuacji strzeleckich.

71
    Zmiennicy w obu drużynach obniżyli jakość widowiska, które w pierwszej połowie wyglądało fajnie optycznie. To już historia.

68
    Nieporozumienie Kuna z Nunesem, a po drugiej stronie boiska Pavlou wywalczył rzut wolny, po którym nie było zagrożenia dla Słowika.

65
    Wieczorny chłodek w Opalenicy, a piłkarze nie rozgrzewają swoją postawą w tym fragmencie spotkania. Jeszcze nie było stuprocentowej sytuacji po przerwie.

62
    Powracający po kontuzji Małecki zagrał godzinę, po której zastąpił go Kun.

60
    W bramce Pogoni Szczecin debiutuje Jakub Słowik. Przed momentem obaj bramkarze po przeciwnych stronach boiska zaprezentowali złe interwencje.

58
    Mitidis nie wystartował nawet do zbyt głębokiego podania od partnera. Ricardo Nunes kontrolował sytuację. "Riki" i Fojut grają dziś wybornie, natomiast Chouwer z Czerwińskim niepewnie.

56
    Przybecki pobiegł ile sił w nogach oraz płucach na prawej stronie boiska, po czym jego dośrodkowanie było pustym przelotem przez szesnastkę Larnaki. Nie zamknął akcji "Zwolak".

54
    Brawa od publiczności w Opalenicy dla Łukasza Zwolińskiego. Młody napastnik Pogoni Szczecin spróbował strzału przewrotką, który ładnie wyglądał.
    Cierpkie słowa dla defensorów Pogoni.

50
    Ponownie AEK Larnaka zaczął aktywnie drugą połowę, a Pogoń Szczecin ma ochotę przeczekać ten szturm. Jeżeli powtórzy się scenariusz sprzed przerwy, to po kwadransie gra wyrówna się.

Gole: 90. Zwoliński – 88. Alves

Pogoń Szczecin: Kudła (46' Słowik) – Chouwer, Fojut, Czerwiński, Nunes – Matras, R. Murawski (76' Listkowski) – Danielak (46' Zwoliński), Murayama (46' Rudol), Przybecki – Małecki (62' Kun).

Zmiany: Słowik – S. Murawski, Kotłowski, Rudol, Kun, Zwoliński, Okuszko, Listkowski.

AEK Larnaka: Rodić – Marciniak, Mintikks, Catala, Larena – Tomas, Boljević, Ninu, Englezou, Kante – Montero.

Zmiany: Marcinkowski, Anthimou, Kakoullis, Kyprianou, Alves, Music, Sansinea, Kourtis, Kastanas, Charamlapous, Ortiz, Mytides, Laban.