Polonia B. – Odra O. 1:1 (koniec) | Zagłębie S. – GKS T. 2:3 (koniec) | Sandecja – Lok. Koszyce 0:0 (koniec)
ROW Rybnik – Termalica 1:4 (koniec) | Warta – Wisła Pł. 1:1 (koniec) | Wisła K. – Karvina 2:0 (koniec)
Podbeskidzie – Frydek-Mistek 1:0 (koniec) | Zawisza – Bytovia 1:1 (koniec) | Slovan – Miedź 2:4 (koniec)
Okocimski – Czaniec 4:0 (koniec) | GKS Bełchatów – Tomaszów Maz. 1:0 (koniec) | Dzierżoniów – GKS K. 1:1 (koniec)
Chrobry – KKS 1:0 (koniec) | Górnik Ł. – Stal S. W. 2:0 (koniec) | Pogoń – Larnaka 1:1 (koniec)
Lechia Dzierżoniów
1:1 (1:1)
GKS Katowice
Środa 08.07.2015, 18:00 • Stadion Lechii, Dzierżoniów • Spotkania towarzyskie

Dziękujemy za śledzenie zmiany stanu z tego pojedynku i jednocześnie serdecznie zapraszamy Państwa na pozostałe relacje na portalu lajfy.com! Dobrego wieczoru! (19:54:57)

W meczu kończącym obóz GKSu Katowice w Dzieżoniowie zremisował on z piłkarzami z tego miasta 1:1. W zespole z ulicy Bukowej grali głównie zawodnicy testowani i rezerwowi, którzy walczą o miejsce w pierwszej jedenastce. Można uznać ten wynik za małą niespodziankę, ponieważ mało rozpoznawalny klub z III ligi zdołał zremisować z I-szo ligową drużyną. Gola dla katowiczan zdobył Sławomir Duda.

90

80
    Po upływie kolejnych dwudziestu minut na stadionie w Dzierżoniowie ciągle jest remis 1:1. Zobaczymy czy miejscowa Lechia sprawi niespodziankę i zwycięży z wyżej notowanym rywalem lub katowiczanie będą w stanie triumfować drugi raz z rzędu, a może mecz ten pozostanie nierozstrzygnięty?

60
    Do końcowego gwizdka sędziego w tym spotkaniu zostało już tylko półgodziny, a my nadal nie znamy ekipy, która byłaby bliżej zwycięstwa. Rezultat tak jak to było do przerwy, brzmi 1:1.

46

Do przerwy w pojedynku między gospodarzami, a więc Lechią Dzierżoniów a gośćmi – GKSem Katowice mamy rezultat remisowy. Oba gole padły w pierwszych pięciu minutach po rozpoczęciu gry przez arbitra. Wracamy za kilka chwil!

45

25
    Po bardzo dynamicznych pierwszych minutach, w których piłka dwukrotnie ugrzęzła w siatce nadal mamy wynik 1:1. Czy do końca tej połowy wydarzy się jeszcze coś ciekawego?

5
    Gol dla Lechii!
    Natychmiastowa odpowiedź ekipy miejscowych! Na tablicy świetlnej znów wynik remisowy!

3
    Gol dla Katowic!
    Goście z południa Polski szybko wychodzą na prowadzenie w pojedynku z Lechią! Na listę strzelców wpisał się SŁAWOMIR DUDA! 0:1!

1

Zapraszamy Państwa serdecznie na ten mecz już jutro o godzinie 18:00! Będziemy na bieżąco informować o najważniejszych wydarzeniach z tego pojedynku na portalu lajfy.com!

GKS Katowice w swoim letnim okresie przygotowawczym rozegrał już trzy spotkania. Najpierw ulegli Górnikowi Zabrze 1:3, a kilka dni później lepsze od nich okazało się także Zagłębie Sosnowiec ogrywając katowiczan 1:2. Dopiero w sobotę odnieśli oni pierwsze zwycięstwo triumfując nad Miedzią Legnica 2:0. Klub z południa Polski wzmocnili jak na razie: Maciej Bebenek, Wojciech Trochim, Mateusz Kuchta, Wojciech Jurek, Filip Burkhardt, Mateusz Mazurek, Michał Nawrot, Maciej Wierzbicki i Dariusz Zapotoczny.

Zespół Lechii Dzierżoniów w poprzednim sezonie występował w III lidze dolnośląsko-lubuskiej i podobnie będzie w nadchodzących rozgrywkach. Po ostatniej kolejce ekipa z województwa dolnośląskiego uplasowała się na mocnej piątej pozycji w tabeli, lecz do miejsca promowanego awansem zabrakło im bardzo dużo punktów. Jeśli od sierpnia do czerwca będą regularnie punktowali to kto wie czy nie włączą się do walki o II ligę.

Skoro mamy już pełnię lata to fani piłki nożnej na pewno domyślają się czego mogą spodziewać się w tym okresie. Kluby w Polsce rozpoczynają przygotowania do nadchodzącego sezonu sprawdzając się w meczach sparingowych, a także wyjeżdżając na zgrupowania. My w tej relacji zapraszamy na starcie Lechii Dzierżoniów z GKSem Katowice. Mimo, że faworyt jest znany to po spotkaniach kontrolnych można się wszystkiego spodziewać.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 18:00 i będziemy informować o zmianach stanu.