Polonia B. – Odra O. 1:1 (koniec) | Zagłębie S. – GKS T. 2:3 (koniec) | Sandecja – Lok. Koszyce 0:0 (koniec)
ROW Rybnik – Termalica 1:4 (koniec) | Warta – Wisła Pł. 1:1 (koniec) | Wisła K. – Karvina 2:0 (koniec)
Podbeskidzie – Frydek-Mistek 1:0 (koniec) | Zawisza – Bytovia 1:1 (koniec) | Slovan – Miedź 2:4 (koniec)
Okocimski – Czaniec 4:0 (koniec) | GKS Bełchatów – Tomaszów Maz. 1:0 (koniec) | Dzierżoniów – GKS K. 1:1 (koniec)
Chrobry – KKS 1:0 (koniec) | Górnik Ł. – Stal S. W. 2:0 (koniec) | Pogoń – Larnaka 1:1 (koniec)
Warta Poznań
1:1 (1:1)
Wisła Płock
Środa 08.07.2015, 11:00 • Międzychód • Spotkania towarzyskie

Oba zespoły atakowały do samego końca, ale ostatecznie żadnej z drużyn nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Spotkanie w Międzychodzie pomiędzy Wartą Poznań a Wisłą Płock kończy się remisem 1:1. Dziękuję za śledzenia relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (12:50:36)

90

75
    Do końca spotkania pozostało jeszcze tylko 15 minut! Ostatni okres to ponownie przewaga Wiślaków, którzy jednak nie potrafią znaleźć sposobu na ponowne pokonanie Pawłowskiego.

67
    Wreszcie bardziej zdecydowanie ruszyli do ataku zawodnicy Warty, ale bardzo dobrze w bramce spisuje się dziś golkiper rywali.

62
    Żółtą kartkę otrzymuje Kostrzewa (Wisła Płock).

55
    Na bezpośredni strzał ze stałego fragmentu gry zdecydował się jeden z zawodników drużyny z Poznania, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką.

46
    Na drugą połowę Wisła wyszła w niemal całkowicie zmienionym składzie.

46

Pierwsza część spotkania właśnie dobiegła końca! Warciarze wyszli na prowadzenie w 30. minucie, ale tuż przed przerwą rywale zdołali odpowiedzieć. Trzeba przyznać, że Wiślacy swoimi atakami zasłużyli na bramkę wyrównującą. Na drugą odsłonę tego spotkania wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

45

45
    Gol dla Wisły Płock!

Płocczanie tuż przed przerwą doprowadzają do wyrównania! PIOTR DARMOCHWAŁ wykorzystał idealne dośrodkowanie ze skrzydła i Wisła zdobywa gola do szatni!

40
    Do końca pierwszej połowy spotkania pozostało 5 minut. Cały czas aktywniejsi są płocczanie, którzy głównie dośrodkowaniami starają się znaleźć drogę do bramki.

30
    Gol dla Warty!

Poznaniacy wychodzą na prowadzenie! Goździk wywalczył rzut karny, którego na gola pewnym strzałem zamienił WOJCIECH ONSORGE!

25
    Niemal pół godziny gry już za nami, ale w Międzychodzie wciąż widnieje wynik bezbramkowy! Póki co minimalną przewagę wydają się mieć Wiślacy, lecz bez zarzutu spisuje się defensywa Warty.

15
    Jakiegoś urazu doznał Wlazło, który niestety będzie musiał opuścić boisko. W jego miejsce na murawie melduje się Mroziński.

10
    Dość wyrównany początek spotkania. Obie drużyny były już piłką pod bramką rywali, ale póki co zawodzi ostatnie podanie.

1

Znamy już skład wyjściowe obu zespołów na to spotkanie:

Warta Poznań: Pawłowski – Ngamayama, Marciniak, Onsorge, Fiedosewicz, Laskowski, Brylewski, Biegański, Sarbinowski, Goździk, Spławski

Wisła Płock: Kiełpin – Stefańczyk, Radić, Szymiński, Stępiński – Rogalski, Wlazło (15. Mroziński) – Bąk, Iliev, Darmochwał – Łysiak.

Gole: 30. Onsorge (kar.) – 45. Darmochwał

Kartki:   62. Kostrzewa (PLO)

Wisła Płock: Kiełpin – Stefańczyk, Radić (46. Sielewski), Szymiński (46. Kostrzewa), Stępiński – Rogalski (46. Lech), Wlazło (15. Mroziński, 46. Radwański) – Bąk (46. Szczepański), Iliev (46. Łuczak), Darmochwał (46. Piotrowski) – Łysiak (46. Kubus)