Polonia B. – Odra O. 1:1 (koniec) | Zagłębie S. – GKS T. 2:3 (koniec) | Sandecja – Lok. Koszyce 0:0 (koniec)
ROW Rybnik – Termalica 1:4 (koniec) | Warta – Wisła Pł. 1:1 (koniec) | Wisła K. – Karvina 2:0 (koniec)
Podbeskidzie – Frydek-Mistek 1:0 (koniec) | Zawisza – Bytovia 1:1 (koniec) | Slovan – Miedź 2:4 (koniec)
Okocimski – Czaniec 4:0 (koniec) | GKS Bełchatów – Tomaszów Maz. 1:0 (koniec) | Dzierżoniów – GKS K. 1:1 (koniec)
Chrobry – KKS 1:0 (koniec) | Górnik Ł. – Stal S. W. 2:0 (koniec) | Pogoń – Larnaka 1:1 (koniec)
GKS Bełchatów
1:0 (0:0)
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Środa 08.07.2015, 18:00 • GIEKSA Arena, Bełchatów • Spotkania towarzyskie

Dziękujemy Państwu serdecznie za śledzenie zmiany stanu i jednocześnie zapraszamy na pozostałe relacje na portalu lajfy.com! Dobrego wieczoru! (19:47:13)

Zakończyło się własnie spotkanie kontrolne w Bełchatowie między miejscowym GKSem, a gośćmi z Tomaszowa Mazowieckiego. Przez ponad 3/4 meczu na tablicy świetlnej widniał bezbramkowy remis, lecz w końcu w osiemdziesiątej minucie "Brunatni" zdobyli gola na 1:0 i taki rezultat utrzymał się do końcowego gwizdka. Jest to pierwsze zwycięstwo bełchatowian podczas letniego okresu przygotowawczego.

90

80
    Gol dla GKS-u!
    I-szo ligowy klub w końcu wychodzi na prowadzenie w starciu z Lechią dzięki bramce ADAMA NAGÓRSKIEGO! Bardzo długo czekaliśmy na to trafienie, lecz w końcu ono nadeszło! 1:0 dla podopiecznych Rafała Ulatowskiego!

65
    Za nami już ponad godzina gry a rezultat nadal taki sam jak był zaraz po pierwszym gwizdku arbitra, a więc 0:0. Mimo tego, że obie drużyny dzielą aż dwie klasy rozgrywkowe wynik tego zupełnie nie odzwierciedla. Czy będziemy dzisiaj świadkami chociaż jednego gola?

46

Po pierwszej części na stadionie w Bełchatowie miejscowy GKS remisuje bezbramkowo z Lechią Tomaszów Mazowiecki w swoim drugim meczu kontrolnym przed zbliżającym się sezonem. Na drugie trzy kwadranse zapraszamy za kilkanaście minut!

45

40
    Wydaje się, że do końca pierwszej odsłony tego starcia nie wydarzy się już nic więcej interesującego. Jak to przystało na mecze towarzyskie, sędzia prawdopodobnie nie doliczy nawet minuty do tej części.

25
    Po dwudziestu pięciu minutach na tablicy świetlnej ciągle wynik bezbramkowy. Obie ekipy miały jak na razie po jednym rzucie rożnym.

1

Zapraszamy Państwa serdecznie na ten mecz już jutro o godzinie 18:00! Będziemy na bieżąco informować o najważniejszych wydarzeniach z tego pojedynku na portalu lajfy.com!

Tomaszowski klub został założony w 1923 roku więc ma już 92 lata. Największym sukcesem było zajęcie dziewiątej lokaty w II lidze w roku 1952, a także zdobycie Pucharu Polski Łódzkiego Związku Piłki Nożnej w sezonie 2012/2013.

Lechia Tomaszów Mazowiecki w poprzednim sezonie występowała w III lidze w grupie łódzko-mazowieckiej. Zajęli oni solidne siódme miejsce, a w czterech ostatnich kolejkach odnieśli cztery zwycięstwa z rzędu imponując formą. Jeśli klub z województwa łódzkiego w nadchodzących rozgrywkach będzie regularnie punktował tak jak to robił pod koniec maja i na początku czerwca to może włączyć się on do walki o awans do II ligi.

Bełchatowianie podczas letnich przygotowań do rundy jesiennej rozegrali tylko jedno spotkanie kontrolne. Ich rywalem był ŁKS Łódź, który niespodziewanie zwyciężył 1:0 mimo tego, że drużyną o wiele lepszą był GKS. Podczas tego okresu przygotowawczego rywalami spadkowicza z Ekstraklasy będą jeszcze: MKS Kluczbork, GKS Katowice i Warta Sieradz.

Sezon ligowy zbliża się wielkim krokami i każda z drużyn rozgrywa mecze sparingowe, aby sprawdzić swoją formę bądź doszlifować pewne elementy gry. Dzięki takim spotkaniom kształtuje się zazwyczaj wyjściowa jedenastka na pierwsze kolejki. My w tej relacji zapraszamy na pojedynek PGE GKS Bełchatów z Lechią Tomaszów Mazowiecki.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 18:00 i będziemy informować o zmianach stanu.

Mateusz Nyka

Gole: 80. Nagórski

GKS Bełchatów:
    I połowa: Krakowiak – Kozłowski, Stolarczyk, Cverna, Flis – Rozwandowicz, Zgarda – Zięba, Mut, Wrzesień – Nagórski

II połowa: Lenarcik – Kozłowski, Wdowiak, Cverna, Szymorek – Rozwandowicz (60. Rachwał), Zgarda (60. Witasik) – Wroński, Sarvjeladze, Wrzesień (60. Bartosiak) – Nagórski