Melbourne City – Man City 0:1 (koniec) | Bayern – Valencia 4:1 (koniec) | Everton – Arsenal 1:3 (koniec)
Lyon – AC Milan 2:1 (koniec)
Olympique Lyon
2:1 (1:0)
AC Milan
Sobota 18.07.2015, 20:45 • Stade Gerland, Lyon • Spotkania towarzyskie
    Król strzelców Ligue 1 pokazuje swoje umiejętności i ustala wynik tego spotkania. Lyon wygrywa!

Dziękuję, że byliście z nami. Na inne relacje zapraszamy Państwa na lajfy.com! (22:43:07)

Milan nie przyjechał tutaj ze swoimi wszystkimi nowymi gwiazdami, więc nie możemy jeszcze nic powiedzieć o odrodzeniu tego wielkiego klubu. Zobaczymy co przyniosą kolejne spotkania towarzyskie!

To pierwszy test dla obu klubów przed zbliżającym się sezonem. Lepiej spisali się gospodarze, którzy byli częściej w ataku i zamykali swoich rywali na ich połowie.

Koniec spotkania! Olympique Lyon wygrywa 2:1 z AC Milanem. Bramki zdobywali Fekir, Lacazette i Poli.

90+3

90+2
    Dobry powrót Montolivo. Kapitan Milanu wybija piłkę i wyjaśnia zagrożenie pod bramką Donnarummy.

90+1
    Faulowany był na prawej stronie Poli. Milan stara się wyjść z piłką, lecz pressing gospodarzy utrudnia im wykonanie tego zadania.

90
    Trwają ostatnie sekundy regulaminowego czasu gry. Zobaczymy ile doliczy arbiter.

89
    Zmiana w drużynie Olympique Lyon: z boiska schodzi Gonalons, na boisku pojawia się Kalulu.

87
    Olympique konstruuje kolejny atak. Lacazette i Grenier często uruchamiają kolegów, to oni zaczynają planować grę.

85
    Lacazette zgrywa piłkę do Benzii. Yassine Benzia uderza bardzo, ale to bardzo niecelnie.

84
    Montolivo walczy o każdy metr na środku boiska, widać doświadczenie i zawziętość tego zawodnika.

83
    Zatrzymany kolejny atak gospodarzy. Nasilają się one, widać w tym wszystkim zasługę Lacazette'a, który jest motorem napędowym swojego zespołu.

82
    Faul na prawej stronie boiska. Rozpoczną podopieczni Mihajlovića.
    80. Alexandre LACAZETTE - 2:1

80
    Gol dla Olympique!
    Bramkę zdobywa ALEXANDER LACAZETTE!
    Ponownie na prowadzenie wychodzą zawodnicy z Lyonu! Beauvue wystawia piłkę wbiegającego w szesnastkę Lacazettowi, a król strzelców Ligue 1 dopełnia dzieła zniszczenia!

77
    Milan obudził się z głębokiego snu, zawodnicy włoskiego klubu w końcu otworzyli się i grają jak równy z równym.
    75. Andrea POLI - 1:1

75
    Gol dla Milanu!
    Bramkę zdobywa ANDREA POLI!
    Honda zgrywa piłkę do Cerciego, a Włoch decyduje się na uderzenie. Próba zablokowana, a futbolówka leci przed pole karnego. Nadbiega POLI, który świetnym strzałem pokonuje Lopesa!

74
    Montolivo zmienia De Jonga i przejmuje jego opaskę kapitana.
    71. Jallet (LYO)

71
    Ależ okazję mieli gospodarze! Beauvue zgrał piłkę piętką do nadbiegającego Gilleta. Ten wbiegł w pole karne i uderzył prosto w Lopeza. Nie ma bramki!

70
    Malbranque oddał piłkę "za darmo" rywalom. Ich opieszałość sprawiła, że Francuz szybko ją odzyskał.

69
    Ponownie gospodarze domagali się jedenastki za rzekomy faul na Beauvue. Więcej grania, a mniej kombinowania!

68
    Częste ataki Lyonu są testem dla defensywy Milanu. Obecnie spisuje się nieźle połączenie obrońcy-golkiper.

67
    Wejście bark w bark Nianga z Bedimo. Zdaniem sędziego faulował ten pierwszy.

65
    Mexes ubiega Beauvue przed uderzeniem piłki głową. Często zawodnicy trenera Fourniera atakują skrzydłami. Milan gra bardzo pasywnie.

64
    Ładne zgranie piłki piętką przez Lacazette'a, lecz jego kolega nie zrozumiał się z nim, więc nie było zagrożenia pod bramką Milanu.

61
    Mamy kolejne zmiany w obu zespołach. Pojawiło się chyba trzech nowych graczy Milanu i czterech Lyonu. Postaramy się za chwilę uzupełnić składy.

60
    Alexander Lacazette za bardzo chciał przeszkodzić rywalom, aż dopuścił się do przewinienia.

59
    A po drugiej stronie boiska sprzed pola karnego uderzył Bonaventura. Lopes na posterunku.
    57. Tolisso (LYO)

57
    Lacazette uruchomił akcję swojego zespołu. Zostawił piłkę Tolisso, a ten obrócił się i uderzył mocno w stronę bramki. Diego Lopez był czujny!

56
    Niecelne strzały i dużo niedokładności po obu stronach...

54
    De Jong przypadkowo stanął na ręce Ferriego. Sędzia nie uznał to jako celowe zagranie. Gra obu klubów nie może się podobać w drugiej połowie.

53
    Bardzo słabe uderzenie Fekira. Nie przymierzył dobrze, a piłka poleciała daleko od bramki Lopeza.

52
    I znów oglądamy faul za faulem, raz jedna drużyna, raz druga. Nie tak mają wyglądać spotkania towarzyskie.

51
    Zaostrzyła się gra na środku boiska, od paru minut czuć napięcie między zawodnikami obu zespołów. Sędzia będzie musiał interweniować i karać zawodników, jeżeli to się nie zmieni.

50
    Mamy małe zamieszanie, wielu zawodników zgromadziło się wokół sędziego. Chodzi o sytuację sprzed chwili, kiedy to w pole karne wbiegał Beauvue i prawdopodobnie zostął podcięty przez Calabrię. Gospodarze domagali się rzutu karnego.

49
    Za bardzo pracował rękami w powietrzu Mexes. Uderzył nimi Beauvue.

48
    Na murawie leży Bedimo, prawdopodobnie doznał jakiegoś urazu. Chwila przerwy.

47
    Mocna wrzutka Nianga z rzutu wolnego. Pewnie łapie piłkę Lopes.

46
    Mamy parę zmian po obu stronach. Z biegiem czasu postaramy się Państwu podawać wszystkich nowych zawodników. Na pewno pojawili się Lacazette, Mexes oraz Poli.

46

Olympique Lyon prowadzi 1:0 z AC Milanem po bramce Fekira. Zapraszamy państwa na drugą połowę za kwadrans!

45+1

45
    Jedna z ostatnich akcji w pierwszej połowie. Na środku boiska operują piłką zawodnicy Lyonu.

44
    Milan ma problemy, by na dłużej wyjść z własnej połowy. Ich gra musi się poprawić w drugiej części spotkania.

42
    Na spalonym złapany Njie. Rozpocznie grę były golkiper Realu Madryt.

41
    Calabria odczuł teraz ten wślizg Ferriego. Sędzia nie pokazał jednak Francuzowi żółtej kartki.

40
    Zdecydowanie za wysoka próba Bonaventury. Ten strzał nie miał prawa zaskoczyć Lopesa.

38
    Świetna spisuje się dzisiaj Jallet. Francuski obrońca wywiązuje się ze swoich zadań w defensywie i lubi włączać się na skrzydle do ataków.

37
    Mbaye Niang złapany na spalonym. Grę rozpocznie Anthony Lopes.

35
    Od czasu bramki Fekira widzimy dominację wicemistrza Francji. Milan nie potrafi przeciwstawić się atakom gospodarzy, jest cofnięty głęboko do defensywy.

34
    Wydaje się, że Njie był faulowany na środku boiska. Sędzia uważa jednak, że wszystko odbyło się zgodnie z zasadami.

32
    Ładnie zakręcił przed polem karnym Ferri, aż w końcu uderzył. Alex przyblokował uderzenie własnym ciałem. Będzie korner.

31
    Przerzut futbolówki na prawe skrzydło, gdzie własnie znalazł się Jallet. Bardzo długo utrzymują się na połowie rywali gospodarze.

30
    Ależ mogła wyjść teraz piękna kombinacyjna akcja Lyonu. Na jeden kontakt zagrali Ferri-Tolliso i Beauvue. Ten ostatni źle jednak zagrał do kolegi.

29
    Piłka wróciła pod nogi Anthony'ego Lopesa. Portugalczyk wymienia podania z Rose i Umtitim.

27
    Środek pola przejęty przez Olympique Lyon. Milan zmuszony do powrotu przed własne pole karne, zamknięci Rossoneri na własnej połowie.

26
    Niezły bieg Ferriego. Młody Francuz przebiegł 15 metrów z piłką i zdecydował się na strzał po ziemi. Hiszpański golkiper Milanu był na to przygotowany.

25
    Gospodarze złapali wiatr w skrzydła! Dobrze, że Ely pozostał w polu karnym. Czaił tam się już Njie, który chciał wykończyć akcję swojego zespołu.
    24. Nabil FEKIR - 1:0

24
    Bramkę zdobywa NABIL FEKIR!
    Uderzył Fekir i zrobił to fenomenalnie! Świetna opadająca piłka tuż przy prawym słupku bramki Lopeza. Golkiper Milanu wyciągnął się jak tylko mógł, lecz nie potrafił uratować swojego zespołu!

23
    Diego Lopez ustawia mur. Możliwe, że to Fekir uderzy ze stałego fragmentu gry.

22
    Ostre wejście De Jonga w nogi Fekira. Będzie niezła okazja na strzał z rzutu wolnego!

21
    Nieco lepiej spisują się teraz Rossoneri. Francuska formacja ma mniej ofensywnych akcji.
    20. Nyang (ACM)

20
    Ładne wejście lewą stroną zaliczył Niang. Był odpychany przez obrońcę, więc zdecydował się strzał na dalszy słupek. Niecelny, lecz była to niezła próba!

19
    Dobre zachowanie Nocerino. Pomocnik Milanu dość łatwo przejął piłkę. Teraz w jej posiadaniu są goście.

18
    Ofensywne wejście Nianga. Zgrał szybko do Bonaventury, a Włoch podcina futbolówkę. Nieczysto z woleja uderza Francuz. Nie ma zagrożenia pod bramką Lopesa.

17
    Brzydki faul De Sciglio na Fekirze. Na szczęście nic się nikomu nie stało. Powinna być żółta kartka dla włoskiego obrońcy Milanu.

16
    Przyblokowany Fekir oddał bardzo lekki strzał. Bez problemów łapie futbolówkę Diego Lopez.

15
    Noccerino podcina Fekira, a Lyon otrzymuje rzut wolny. Wyskoczył do dalekiej wrzutki Umtiti, lecz źle skierował swoje uderzenie. Gdyby celował w bramkę, to mielibyśmy niezłą sytuację, a Lopez byłby zmuszony do interwencji.

14
    Bardzo spokojny początek tego spotkania. Oba zespoły dopiero rozpoczynają swój cykl meczowy.
    13. Fekir (LYO)

13
    Fekir uderzył przed polem karnym, jego próba została zablokowana. Pierwszy korner dla Olympique Lyon.

12
    Wejście Bertolacciego w nogi Bedimo. Nie było faulu, Włoch przerwał wślizgiem kontrę gospodarzy.

11
    Niang nieprzepisowo walczył o piłkę przy bocznej linii z Jalletem. Futbolówka przyznana wicemistrzowi Francji.

10
    "Za darmo" oddana piłka przez gości. Lopes przejmuje nad nią kontrolę.

9
    Nieudany przerzut Bedimo w stronę Jalleta. Prawy obrońca Lyonu przyjął piłkę za linią boczną.

8
    Przy piłce jest właśnie golkiper Milanu, Diego Lopez. Wymienia podania z kolegami z bloku defensywnego.

7
    Alex nieprzepisowo walczył w powietrzu z jednym z defensorów Olympique, co zauważył arbiter. Odgwizdał przewinienie.

6
    Sędzia przerwał na chwilę akcje Milanu, uspokoił zawodników w polu karnym. Kolejny rzut rożny dla zespołu trenera Sinisa Mihajlovića.

5
    Dośrodkowanie Suso z narożnika boiska. Hiszpan znalazł tam Bertolacciego, a Włoch nie potrafił skierować piłki do bramki.

4
    Łatwa strata Rossonierich. Natychmiastowo próbowała rozpocząć akcję defensywa Lyonu, lecz i ona popełniła błąd. Dużo niedokładności, zawodnicy obu drużyn muszą "wejść" w ten mecz.

3
    Dużo niedokładnych podań na środku boiska. Od autu rozpoczną gospodarze.

2
    Pierwsze ofensywne wejście De Sciglio. Młody zawodnik Milanu został przyblokowany przez Jalleta.

1
    Przedmeczowy widok z trybun.

Zakończyła się ceremonia. Oba kluby wymieniły uściski, za chwilę zaczynamy!

Zawodnicy obu drużyn są już na murawie Stade Gerland. Fantastyczna oprawa na trybunach, kibice są głośni jeszcze przed rozpoczęciem spotkania!

Olympique Lyon: Lopes – Bedimo, Umtiti, Rose, Jallet – Gonalons, Tolisso, Ferri, Fekir – Beauvue, Njie

AC Milan: Lopez – De Sciglio, Alex, Ely, Calabria – De Jong, Nocerino, Bertolacci – Bonaventura, Suso, Niang

Rezerwowi: Abbiati, Donnarumma, Paletta, Antonelli, Zaccardo, Mauri, Honda, Poli, Montolivo, Mexes, Cerci, Matri.
    Zawodnicy z Włoch zapoznali się już z murawą Stade Gerland.

Na spotkanie zapraszamy Państwa na godzinę 20:45. Już wcześniej poznamy składy obu drużyn. Bądźcie z nami na lajfy.com!
    Do zespołu dołączył już Luiz Adriano, który przeszedł niedawno z Szachtara za 8,5 mln euro.

AC Milan zajął dopiero 10. miejsce w poprzednim sezonie Serie A. Zespół ten jest nadal w kryzysie, lecz obecna polityka transferowa może to zmienić. Nowy zastrzyk gotówki sprawił, że do klubu przybyło kilku świetnych zawodników, a to przecież jeszcze nie koniec ich ofensywy na rynku!

Olympique Lyon to obecny wicemistrz Francji. W poprzednim sezonie musieli uznać wyższość rywali z Paryża, którzy zwyciężyli po raz kolejny. Hubert Fournier jest jednak zadowolony z postawy swojego zespołu i zapowiada walkę o mistrzostwo w sezonie 2015/2016!

Zapraszamy na spotkanie towarzyskie między Olympique Lyon, a AC Milan.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.