AS Roma – Man City 2:2 (4:5 po rz. karnych)
koniec po rz. karnych (4:5)
AS Roma
2:2 (1:1)
Manchester City
Wtorek 21.07.2015, 12:00 • Melbourne Cricket Ground, Melbourne • International Champions Cup

Dziękuję, że byliście z nami, na inne relacje zapraszamy Państwa na lajfy.com! (14:04:07)

Koniec spotkania! Po serii rzutów karnych wygra zespół Manchesteru City. Wielkie uznania dla Joe Harta, który strzelił nie do obrony, a sam zatrzymał 2 uderzenia!

KEITA

6. serie
    4:5
    Joe Hart sprowokował Keitę. Były zawodnik Barcelony nie trafia, świetnie broni Anglik!

4:4
    Kapitalny Joe Hart! Doświadczenie Anglika wygrało z miękkim uderzeniem Doumbii! Gramy dalej!
    HART

5. serie
    4:4
    Do piłki podchodzi Hart i uderza najlepiej z zawodników The Citizens!
    Iago FALQUE

4. serie
    4:3
    Miał piłkę na ręce Joe Hart, lecz nie zdołał obronić strzału Hiszpana!
    LOPES

4. serie
    3:3
    Lobont znów wyczuwa intencję strzelca, lecz Lopes uderza mocno i zdecydowanie!
    DESTRO

3. serie
    3:2
    Ponownie źle rzuca się Joe Hart, Destro trafia w przeciwległy róg!
    NAVAS

3. serie
    2:2
    Lobont bliski wyłapania piłki. Navas uderzył za mocno!

4:5   Keita (ASR)

AS Roma: I połowa:De Sanctis – Florenzi, Manolas, Romagnoli, Torosidis – Pjanić, De Rossi, Uçan – Iturbe, Totti, Gervinho

II połowa: De Sanctis(65.Lobont) – Keita, Yanga-Mbiwa, Leandro Castan, Maicon – Ljajić, Destro, Iago Falque, Cole – Totti, Nainggolan

Zmiany: Di Livio, De Silva, S. Kéita, Paredes, Falqué, Sanabria, Leandro Castan, Pepin, Capradossi, Švedkauskas, Yanga-Mbiwa, Nainggolan, Ibarbo, Ljajić, Maicon, Doumbia, Strootman, Lobont, Destro, Anocic, Pop, A. Cole

Manchester City: I połowa:Caballero – Sagna, Kompany, Mangala, Clichy – Fernando, Zuculini – Garcia, Silva, Sterling – Iheanacho

II połowa: Hart – Horsfield, Kompany(82.Evans), Denayer, Kolarov – Toure, Lopes – Nasri, Navas, Barker – Iheanacho(73.Unal)

Zmiany: Ángel Pozo, Nasri, Jovetić, Marcos Lopes, Kolarov, Y. Touré, Denayer, Glendon, Horsfield, Humphreys, Jesús Navas, R. Wright, Hart, Džeko, Barker, Evans, S. Fofana, Ünal

Widownia: 41,134