AS Roma – Man City 2:2 (4:5 po rz. karnych)
koniec po rz. karnych (4:5)
AS Roma
2:2 (1:1)
Manchester City
Wtorek 21.07.2015, 12:00 • Melbourne Cricket Ground, Melbourne • International Champions Cup
    87. Adem LJAJIĆ - 2:2

87
    Gol dla Romy!
    Bramkę zdobywa ADAM LJAJIĆ!
    Kapitalne uderzenie Ljajića. Piłka leci przez dziurę wykonaną przez zawodników stojących w murze. Drugi gol dla Romy i drugi świetny!
    51. Kelechi IEANACHO - 1:2

51
    Gol dla City!
    Bramkę zdobywa KELECHI IEANACHO!
    Fatalne zagranie Ashley Cole'a! Anglik starał się przerzucić piłkę do De Sanctisa, lecz zrobił to bardzo źle. Wykorzystuje tę sytuację Nigeryjczyk, który znajduje się sam na sam z golkiperem Romy i wykorzystuje swoją okazję!
    8. PJANIĆ - 1:1

8
    Bramkę zdobywa MIRALEM PJANIĆ!
    Piłka trafia przed pole karne do Gervinho. Ten widział, że nie mógł zagrać do szesnastki, więc podaje do Pjanića. Reprezentant Bośni i Hercegowiny fantastycznym strzałem pokonuje Caballero. Cudowna bramka!
    3. Raheem STERLING - 0:1

3
    Bramkę zdobywa RAHEEM STERLING!
    Kapitalny początek wicemistrza Anglii! Iheanacho świetnie podcina piłkę i znajduje nowy nabytek Manchesteru City. Sterling znalazł się na linii z ostatnim obrońcą Romy i wybiegł sam na sam z De Sanctisem. Pewny strzał zapewnia mu bramkę w debiucie!

4:5   Keita (ASR)

AS Roma: I połowa:De Sanctis – Florenzi, Manolas, Romagnoli, Torosidis – Pjanić, De Rossi, Uçan – Iturbe, Totti, Gervinho

II połowa: De Sanctis(65.Lobont) – Keita, Yanga-Mbiwa, Leandro Castan, Maicon – Ljajić, Destro, Iago Falque, Cole – Totti, Nainggolan

Zmiany: Di Livio, De Silva, S. Kéita, Paredes, Falqué, Sanabria, Leandro Castan, Pepin, Capradossi, Švedkauskas, Yanga-Mbiwa, Nainggolan, Ibarbo, Ljajić, Maicon, Doumbia, Strootman, Lobont, Destro, Anocic, Pop, A. Cole

Manchester City: I połowa:Caballero – Sagna, Kompany, Mangala, Clichy – Fernando, Zuculini – Garcia, Silva, Sterling – Iheanacho

II połowa: Hart – Horsfield, Kompany(82.Evans), Denayer, Kolarov – Toure, Lopes – Nasri, Navas, Barker – Iheanacho(73.Unal)

Zmiany: Ángel Pozo, Nasri, Jovetić, Marcos Lopes, Kolarov, Y. Touré, Denayer, Glendon, Horsfield, Humphreys, Jesús Navas, R. Wright, Hart, Džeko, Barker, Evans, S. Fofana, Ünal

Widownia: 41,134