Luksemburg – Macedonia Płn. 1:0 (koniec) | Ukraina – Białoruś 3:1 (koniec) | Estonia – Litwa 1:0 (koniec)
San Marino – Anglia 0:6 (koniec) | Rosja – Szwecja 1:0 (koniec) | Hiszpania – Słowacja 2:0 (koniec)
Szwajcaria – Słowenia 3:2 (koniec) | Austria – Mołdawia 1:0 (koniec) | Czarnogóra – Liechtenstein 2:0 (koniec)
Rosja
1:0 (1:0)
Szwecja
Sobota 05.09.2015, 18:00 • Otkrytie Arena, Moskwa • Eliminacje Mistrzostw Europy • Grupa G
    Komplet wyników z godziny 18!

Bardzo ważne zwycięstwo notują Rosjanie, którzy zostają w grze w eliminacjach do przyszłorocznego Euro we Francji!
    Gospodarze odrabiają dziś 3 punkty właśnie do Szwedów, którym zostało już tylko "oczko" przewagi! Przed nami jest jeszcze mecz pierwszej w grupie Austrii, która nie powinna stracić punktów z Mołdawią. (19:56:06)

90+5
    90+4. Strzał Forsberga i jeszcze lepsza obrona Akinfiejewa!

90+4
    Piłka meczowa i strzał Forsberga bez przyjęcia! Futbolówka zmierza w stronę słupka, ale świetnie wyciągnął to Akinfiejew, dzięki któremu Rosja wygra to spotkanie!

90+4
    Już praktycznie wszyscy Szwedzi są zaangażowani w ataki swojej reprezentacji. Chyba już nic nie zdziałają, ostatnia minuta!

90+2
    To wszystko stwarza okazję do kontry dla Rosjan i właśnie tak się dzieje! Ionow ładnie pokierował tym atakiem, a kończył go Kokorin! Trzeba było pokierować swoim strzałem znacznie lepiej!

90+1
    Długie dośrodkowanie z narożnika, ale nic z tego nie wynika! Czy to będzie natarcie Szwedów w tych ostatnich minutach?

90
    O 4 minuty przedłuża ten mecz Pan Clattenburg!

89
    Niesamowite szczęście gospodarzy! Durmaz wrzuca piłkę w okolice szesnastki! Był tam Berg oraz Thelin, ale żaden z nich nie pokonał Akinfiejewa! Ależ zamieszanie! Tylko korner!

88
    Ależ uderzenie Berga z woleja! Dość zaskakujący strzał z dystansu, ale Akinfiejew przenosi futbolówkę tuż nad poprzeczkę! Będzie korner dla gości, ale jakby to wpadło to bramka cud, miód!

87
    Minuty lecą, a wcale nie zanosi się na wyrównanie straty przez Szwedów! Świetnie spisują się teraz w defensywie gospodarze.

85
    Rosja wcale nie zamierza się tylko bronić w tych ostatnich minutach spotkania! Gospodarze chcą wyjaśnić sprawę już teraz, bo za kilka minut Szwecja może doprowadzić do wyrównania!

84
    Zmiana w drużynie Rosja: z boiska schodzi Roman Szyrokow, na boisku pojawia się Aleksiej Bieriezuckij.

83
    Zmiana w drużynie Szwecja: z boiska schodzi Albin Ekdal, na boisku pojawia się Isaac Kiese Thelin.

82
    Kuzmin jest kolejnym piłkarzem, który ogląda dzisiaj żółty kartonik. Szykuje się także kolejna roszada u Szwedów.
    82. Olsson broni swoich partnerów przed utratą gola!

82
    Ależ szczęście mieli teraz przyjezdni! Olsson wybija futbolówkę praktycznie z linii bramkowej po uderzeniu Kokorina! Byłoby 2:0 i praktycznie mecz zostałby zamknięty!

81
    Ostatnie 10 minut nadziei Szwedów na chociażby punkt! Natychmiast przesuwają się do przodu goście!