Dolcan – Stomil 1:0 (koniec) | MKS Kluczbork – Pogoń Sdl. 3:2 (koniec) | Zawisza – Rozwój 2:1 (koniec)
Wigry – Chojniczanka 0:1 (koniec) | Wisła Pł. – Olimpia G. 3:0 (koniec)
Wisła Płock
3:0 (1:0)
Olimpia Grudziądz
Sobota 12.09.2015, 19:00 • Stadion im. Kazimierza Górskiego, Płock • Fortuna 1 Liga • Runda 8

Mecz w pełni kontrolowany przez Wisłę. Olimpia nie miała żadnych atutów, aby postawić się dobrze dysponowanej Wiśle. Olimpia nie potrafiła sobie stworzyć żadnej dogodnej sytuacji, w której by mogła zagrozić bramce gospodarzy. Wszystkie ataki, kończyły się na połowie rywala, a rzadkie dośrodkowania czy strzały z dystansu nie sprawiały żadnych problemów Kiełpinowi. Wisła w pełni zasłużenie zdobyła 3 pkt. Taką Wisłę jej kibice chcieli by oglądać zawsze! (20:57:58)

90+4

90+3
    Gol dla Wisły Płock!

Gol na dobicie rywala! Kontra Wisły w drugie tempo, z prawego skrzydła dośrodkował Iliev, a piłkę do bramki głową bez problemu skierował STĘPIŃSKI.

90
    Z boiska schodzi Marcin Kaczmarek, który doznał urazu i nie jest w stanie kontynuować gry. Olimpia jest zmuszona ten mecz dokończyć w 10, ponieważ wykorzystała już wszystkie swoje zmiany.

88
    Kibice gości nieco przycichli w swoim sektorze – chyba są już pogodzeni z rezultatem.

87
    Zmiana w drużynie Wisła Płock: z boiska schodzi Lebedyński, na boisku pojawia się Kubas.

85
    Teraz dośrodkowanie Woźniaka z lewej strony – Kiełpin bez problemów łapie piłkę.

84
    Olimpia próbuje od tylu konstruować ataki pozycyjne, ale kończą się one po przekroczeniu połowy boiska.

81
    Opadło nam nieco tempo meczu. Olimpia wydaję się być bezradna, w obliczu dobrze grającej Wisły.

78
    Dwa podania między sobą wymienili Iliev z Łuczakiem, ten drugi zdecydował się na strzał z pierwszej piłki, jednak mocno niecelnie.

76
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Reiman, na boisku pojawia się Pawela.

74
    Wisła dopięła swego. Strzeliła drugą bramkę, do końca meczu pozostało nieco ponad 15 minut i teraz mogą grać z pełną swobodą.

72
    Zmiana w drużynie Wisła Płock: z boiska schodzi Reca, na boisku pojawia się Stępiński.

68

Prawdziwe wejście smoka JAKUBA BĄKĄ, który przed momentem pojawił się na boisku! Genialne zagrania Ilieva, który jednym kopnięciem piłki oszukał całą defensywę rywali! Piłka podana za plecy obrońców trafiła do BĄKA, który nie miał problemów z umieszczeniem jej w bramce.

66
    Iliev wyprzedził obrońców i znalazł się sam na sam z Fabiniakiem, jednak golkiper gości lepszy i będziemy mieli rzut rożny!

64
    Zmiana w drużynie Wisła Płock: z boiska schodzi Piotrowski, na boisku pojawia się Bąk.

63
    Za mocna prostopadła piłka do Reimana i piłka wychodzi za linię końcową boiska.

61
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Skórecki, na boisku pojawia się Banasiak.

59
    Nafciarze chcą uspokoić grę i narzucić swoje tempo, jednak Olimpia chce odrobić straty i pressingiem atakuje obrońców gospodarzy.