Jarota – Start W. 1:1 (koniec) | Pelikan Niechanowo – Warta 1:3 (koniec)
Pelikan Niechanowo
1:3 (1:2)
Warta Poznań
Sobota 12.09.2015, 17:003 Liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska • Runda 6

Warta Poznań wygrywa 3:1 z Pelikanem Niechanowo. Początek spotkania był wyrównany, a wynik meczu otworzyli gospodarze. Wraz z upływem kolejnych minut, to Zieloni zaznaczali swoją przewagę. W drugiej połowie inicjatywa była zdecydowanie po stronie przyjezdnych. Reasumując, Warta odnosi pewne i zasłużone zwycięstwo. (18:50:44)

90+4

90+4
    Goździk za przerwanie kontrataku w środku pola.

90+3
    Daleki wyrzut z autu, jednak piłka w rękawicach golkipera gospodarzy.

90+3
    Aut dla Warty na wysokości pola karnego rywali. Za chwilę powinien rozbrzmieć końcowy gwizdek.

90+3
    Wieje nudą w doliczonym czasie gry.

90+2
    Trojanowski napomniany za dyskusję z arbitrem.

90+2
    Piłkę na środek pola karnego dostał Łukaszyk, ale pogubił się w sytuacji, w której śmiało mógł uderzać na bramkę rywali.

90+1
    Rzut wolny dla Warty Poznań, z okolic 30. metra.

90
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

88
    Ciarkowski ukarany żółtą kartką za faul taktyczny w środku boiska.

87
    W odpowiedzi miejscowi. Zieloni blokują jednak uderzenie sprzed pola karnego.

86
    Łukaszyk w pierwszej akcji popędził odważnie na bramkę rywali, ale stracił piłkę tuż przed szesnastką, zbierając się do strzału.

85
    Spławski musiał opuścić boisko wskutek kontuzji, której nabawił się w walce o górną piłkę kilka minut temu.

85
    Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Spławski, na boisku pojawia się Łukaszyk.

85
    Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Biegański, na boisku pojawia się Goździk.

84
    Żółtą kartkę otrzymuje Oczkowski (Pelikan Niechanowo).

84
    Żółtą kartkę otrzymuje Solarek (Warta Poznań).

84
    Cały czas przerwa w grze. Arbiter główny, wraz z liniowymi podbiegli do ławki rezerwowych Warty, gdzie cała sytuacja miała miejsce.
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!

Piotr

Gole: 11. Zagdański – 39. Ciarkowski, 42. Białożyt, 46. Ciarkowski

Kartki:   13. Figaszewski (PLN), 19. Radomski (PLN), 84. Oczkowski (PLN), 90+2. Trojanowski (PLN) – 71. Onsorge (WAR), 78. Fiedosiewicz (WAR), 84. Solarek (WAR), 88. Ciarkowski (WAR), 90+4. Goździk (WAR)

Pelikan Niechanowo:
    Warta Poznań: Pawłowski – Koziorowski, Ngamayama, Onsorge, Fiedosiewicz, Laskowski, Białożyt, Solarek, Ciarkowski, Biegański, Spławski.
    Zmiany: Dorynek, Łukaszyk, Brzostowski, Czerniejewicz, Goździk, Brylewski.