Termalica – Pogoń | 1:1 (koniec) | | | Podbeskidzie – Wisła K. | 0:6 (koniec) | | | Piast – Lechia | 2:1 (koniec) |
Rozwój – Wisła Pł. | 2:1 (koniec) | | | Miedź – MKS Kluczbork | 4:1 (koniec) | | | Sandecja – Zagłębie S. | 3:3 (koniec) |
Olimpia G. – GKS K. | 1:0 (koniec) |
Błękitni – GKS T. | 0:1 (koniec) | | | Stal S. W. – Puszcza | 1:0 (koniec) | | | Raków – Polonia B. | 0:2 (koniec) |
Legionovia – Wisła Pu. | 1:2 (koniec) | | | Okocimski – Siarka T. | 4:0 (koniec) | | | Gryf – Olimpia Z. | 2:2 (koniec) |
Znicz – ROW Rybnik | 2:0 (koniec) | | | Kotwica – Stal M. | 1:0 (koniec) |
Chelsea – Arsenal | 2:0 (koniec) | | | Swansea – Everton | 0:0 (koniec) | | | Stoke – Leicester | 2:2 (koniec) |
Bournemouth – Sunderland | 2:0 (koniec) | | | Newcastle – Watford | 1:2 (koniec) | | | Aston Villa – West Bromwich | 0:1 (koniec) |
Man City – West Ham | 1:2 (koniec) |
Udinese – Empoli | 1:2 (koniec) | | | AC Milan – US Palermo | 3:2 (koniec) |
Real Madryt – Granada | 1:0 (koniec) | | | Valencia – Real Betis | 0:0 (koniec) | | | Eibar – Atletico | 0:2 (koniec) |
Sociedad – RCD Espanyol | 2:3 (koniec) |
Wolfsburg – Hertha | 2:0 (koniec) | | | Hamburg – Eintracht | 0:0 (koniec) | | | Werder – Ingolstadt | 0:1 (koniec) |
FC Koln – Borussia M. | 1:0 (koniec) | | | Darmstadt – Bayern | 0:3 (koniec) |
Reims – PSG | 1:1 (koniec) | | | Angers – Troyes | 1:0 (koniec) | | | Guingamp – GFC Ajaccio | 2:1 (koniec) |
Bastia – Nice | 1:3 (koniec) | | | Caen – Montpellier | 2:1 (koniec) |
Banik – Jablonec | 1:2 (koniec) | | | Zlín – Slavia | 0:2 (koniec) | | | Brno – Slovacko | 2:0 (koniec) |
Mlada – Teplice | 4:3 (koniec) |
Spartak T. – Michalovce | 0:1 (koniec) | | | Dunajska – Spartak Myj. | 0:1 (koniec) | | | Rużomberok – Moravce-Vrable | 5:2 (koniec) |
Senica – Zeleziarne | 3:1 (koniec) | | | MSK Żilina – Skalica | 2:2 (koniec) |
Polonia/Stal – Górnik W. | 1:2 (koniec) | | | Gać – Karnin | 2:0 (koniec) | | | Gorzów Wlkp. – Żmigród | 2:0 (koniec) |
Jarota – Ostrów Wlkp. | 1:0 (koniec) | | | Warta – Sparta B. | 5:1 (koniec) |
Jarosław – Stal Rz. | 2:2 (koniec) | | | Resovia – Piast Tuczempy | 2:0 (koniec) | | | Karpaty K. – Wólczanka | 1:3 (koniec) |
Olimpia E. – KS Drwęca | 0:0 (koniec) |
Garbarnia – Wolania | 4:0 (koniec) |
Ursus – Błękitni Raciąż | 4:0 (koniec) | | | Polonia W. – Energia | 1:1 (koniec) |
LKS Bełk – Czaniec | 0:0 (koniec) |
Bałtyk G. – Chemik | 0:0 (koniec) | | | Gwardia K. – Cartusia | 3:0 (koniec) |
finał
FK Mlada Boleslav
4:3
(2:1)
FK Teplice
Gole:
13. Magera (kar.), 26. Zahustel (Skalák), 56. Čermák, 85. Ščuk – 10. Lüftner (Vondrášek), 81. Táborský (Vachoušek), 87. Fillo (Breite)
Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
Strzały celne: 7:6. Strzały niecelne: 7:5. Rzuty rożne: 8:6. Spalone: 1:0. Foule: 15:17.
Sędziowie: Zbyněk Proske – Radek Kotík, Robert Hájek
Widownia: 3 268
Kartki: 35. Kúdela (MBL) – 33. Fillo (TEP), 54. Hora (TEP), 59. Ljevakovič (TEP)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
Strzały celne: 7:6. Strzały niecelne: 7:5. Rzuty rożne: 8:6. Spalone: 1:0. Foule: 15:17.
FK Mlada Boleslav:
Šeda – Kúdela, Vraštil, Polom, Bořil – Ščuk, J. Rada – Zahustel (78. Chramosta), Čermák, Skalák (90. J. Kysela) – Magera (C).
Zmiany: Diviš – Skácel, Chramosta, J. Kysela, Baroš, Malpon, Mendy.
Trener:
FK Teplice: Grigar – Hora, Lüftner, D. Jablonský, Krob – Vondrášek (75. Táborský), Breite, Ljevakovič (82. Kodeš), Vachoušek (C), Fillo – Potočný (66. Bratanović).
Zmiany: Slavík – Táborský, Matula, Bratanović, Kodeš, Hošek, Pecháček.
Trener:
Zmiany: Diviš – Skácel, Chramosta, J. Kysela, Baroš, Malpon, Mendy.
Trener:
FK Teplice: Grigar – Hora, Lüftner, D. Jablonský, Krob – Vondrášek (75. Táborský), Breite, Ljevakovič (82. Kodeš), Vachoušek (C), Fillo – Potočný (66. Bratanović).
Zmiany: Slavík – Táborský, Matula, Bratanović, Kodeš, Hošek, Pecháček.
Trener:
Sędziowie: Zbyněk Proske – Radek Kotík, Robert Hájek
Widownia: 3 268
Strzelcem bramki JASMIN ŠČUK.
Strzelcem bramki ALEŠ ČERMÁK.