Termalica – Pogoń | 1:1 (koniec) | | | Podbeskidzie – Wisła K. | 0:6 (koniec) | | | Piast – Lechia | 2:1 (koniec) |
Rozwój – Wisła Pł. | 2:1 (koniec) | | | Miedź – MKS Kluczbork | 4:1 (koniec) | | | Sandecja – Zagłębie S. | 3:3 (koniec) |
Olimpia G. – GKS K. | 1:0 (koniec) |
Błękitni – GKS T. | 0:1 (koniec) | | | Stal S. W. – Puszcza | 1:0 (koniec) | | | Raków – Polonia B. | 0:2 (koniec) |
Legionovia – Wisła Pu. | 1:2 (koniec) | | | Okocimski – Siarka T. | 4:0 (koniec) | | | Gryf – Olimpia Z. | 2:2 (koniec) |
Znicz – ROW Rybnik | 2:0 (koniec) | | | Kotwica – Stal M. | 1:0 (koniec) |
Chelsea – Arsenal | 2:0 (koniec) | | | Swansea – Everton | 0:0 (koniec) | | | Stoke – Leicester | 2:2 (koniec) |
Bournemouth – Sunderland | 2:0 (koniec) | | | Newcastle – Watford | 1:2 (koniec) | | | Aston Villa – West Bromwich | 0:1 (koniec) |
Man City – West Ham | 1:2 (koniec) |
Udinese – Empoli | 1:2 (koniec) | | | AC Milan – US Palermo | 3:2 (koniec) |
Real Madryt – Granada | 1:0 (koniec) | | | Valencia – Real Betis | 0:0 (koniec) | | | Eibar – Atletico | 0:2 (koniec) |
Sociedad – RCD Espanyol | 2:3 (koniec) |
Wolfsburg – Hertha | 2:0 (koniec) | | | Hamburg – Eintracht | 0:0 (koniec) | | | Werder – Ingolstadt | 0:1 (koniec) |
FC Koln – Borussia M. | 1:0 (koniec) | | | Darmstadt – Bayern | 0:3 (koniec) |
Reims – PSG | 1:1 (koniec) | | | Angers – Troyes | 1:0 (koniec) | | | Guingamp – GFC Ajaccio | 2:1 (koniec) |
Bastia – Nice | 1:3 (koniec) | | | Caen – Montpellier | 2:1 (koniec) |
Banik – Jablonec | 1:2 (koniec) | | | Zlín – Slavia | 0:2 (koniec) | | | Brno – Slovacko | 2:0 (koniec) |
Mlada – Teplice | 4:3 (koniec) |
Spartak T. – Michalovce | 0:1 (koniec) | | | Dunajska – Spartak Myj. | 0:1 (koniec) | | | Rużomberok – Moravce-Vrable | 5:2 (koniec) |
Senica – Zeleziarne | 3:1 (koniec) | | | MSK Żilina – Skalica | 2:2 (koniec) |
Polonia/Stal – Górnik W. | 1:2 (koniec) | | | Gać – Karnin | 2:0 (koniec) | | | Gorzów Wlkp. – Żmigród | 2:0 (koniec) |
Jarota – Ostrów Wlkp. | 1:0 (koniec) | | | Warta – Sparta B. | 5:1 (koniec) |
Jarosław – Stal Rz. | 2:2 (koniec) | | | Resovia – Piast Tuczempy | 2:0 (koniec) | | | Karpaty K. – Wólczanka | 1:3 (koniec) |
Olimpia E. – KS Drwęca | 0:0 (koniec) |
Garbarnia – Wolania | 4:0 (koniec) |
Ursus – Błękitni Raciąż | 4:0 (koniec) | | | Polonia W. – Energia | 1:1 (koniec) |
LKS Bełk – Czaniec | 0:0 (koniec) |
Bałtyk G. – Chemik | 0:0 (koniec) | | | Gwardia K. – Cartusia | 3:0 (koniec) |
finał
KS Stilon Gorzów Wielkopolski
2:0
(2:0)
Piast Żmigród
Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!
Piotr Kaczmarek
Gole:
27. Maliszewski, 38. Posmyk
Sędziowie: Tomasz Białek
Widownia:
Kartki: 55. Maliszewski (GWL) 76. Somrani (GWL)
Spudłowany karny!: 60. Posmyk (GWL), bramkarz Dziwer obronił
KS Stilon Gorzów Wielkopolski:
Wolarek- Gołdyn, Somrani Bil, Zawistowski(90+3 Szwiec) , Szałas (90. Timoszyk), Wiśniewski, Świtaj (71. Mrozek), Maliszewski, Ziajka, Posmyk
Zmiany: Kodzis, Mrozek, Timoszyk, Gruszecki, Ogrodowski, Chyrek, Szwiec
Trener:
Piast Żmigród: Dziwer- Skrzypczak, Pilarski, Zieliński, Jajko (65. Gołębiewski) , Sołtyński, Zagórski( 88. Brumirski), Kępczyński, Fedyna, Majbroda, Mazurek (37. Wałęga)
Zmiany: Janczak, Brumirski, Gołębiewski, Schmidt, Szymków, Wałęga
Trener:
Zmiany: Kodzis, Mrozek, Timoszyk, Gruszecki, Ogrodowski, Chyrek, Szwiec
Trener:
Piast Żmigród: Dziwer- Skrzypczak, Pilarski, Zieliński, Jajko (65. Gołębiewski) , Sołtyński, Zagórski( 88. Brumirski), Kępczyński, Fedyna, Majbroda, Mazurek (37. Wałęga)
Zmiany: Janczak, Brumirski, Gołębiewski, Schmidt, Szymków, Wałęga
Trener:
Sędziowie: Tomasz Białek
Widownia:
Strzelcem bramki PAWEŁ POSMYK.
Rzut rożny dla gospodarzy. Zamieszanie w polu karnym wykorzystuje Posmyk i Stilon prowadzi 2:0
Strzelcem bramki ŁUKASZ MALISZEWSKI.
Świtaj zagrał w pole karne i Maliszewski płaskim strzałem pokonuje Dziwere.