Sevilla – Celta Vigo 1:2 (koniec) | Deportivo – Gijón 2:3 (koniec) | Villarreal – Bilbao 3:1 (koniec)
Las Palmas – Rayo Vallecano 0:1 (koniec) | FC Barcelona – Levante 4:1 (koniec)
FC Barcelona
4:1 (0:0)
Levante UD
Niedziela 20.09.2015, 20:30 • Camp Nou, Barcelona • Hiszpańska LaLiga • Runda 4

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na dalsze sportowe emocje do relacji Lajfy.com! (22:26:14)
    Barcelona nie pozostawiła złudzeń Levante kto jest lepszym zespołem:

Barcelona rozegrała dzisiaj średnie spotkanie, ale zgarnęła ostatecznie komplet punktów. Jest zatem jedyną drużyną z kompletem oczek w obecnej kampanii La Liga. Bramki dla Dumy Katalonii zdobywali dzisiaj Bartra, Neymar oraz dwie Leo Messi. Honorowe trafienie dla gości było autorstwa Victora Casadesusa. Levante długo stawiało opór wyżej notowanym rywalom, ale finalnie musiało uznać wyższość miejscowych. Mogło skończyć się jeszcze wyższym zwycięstwem podopiecznych Enrique, ale Messi zmarnował jedną z jedenastek.

90+2

90+2
    Deyverson próbował zaskoczyć ter Stegena strzałem z lewej strony boiska, ale ostatecznie na raty poradził sobie z tym uderzeniem niemiecki golkiper.

90+1
    Tylko dwie minuty dolicza sędzia tego spotkania. Powoli zbliżamy się do końcowego gwizdka.
    90. Lionel MESSI - 4:1

90
    Gol dla Barcelony!
    Mamy idealną odpowiedź LEO MESSIEGO na jego przestrzelony rzut karny!!! Argentyńczyk popisał się fantastyczną indywidualną akcją, którą zwieńczył perfekcyjnym strzałem w róg bramki z szesnastego metra!!!

89
    Posiadanie piłki niemal przez cały mecz utrzymywało się na ogromnej przewadze Barcelony (72%-28%).

87
    Ramirez spokojnie opanował futbolówkę na lewej stronie boiska i wziął rywala na plecy. Ostatecznie faulował go gracz Levante.

86
    Adriano został bardzo ostro potraktowany w pojedynku główkowym przez Lópeza. Mamy chwilową przerwę w grze.

85
    Już chyba oba teamy wyczekują zakończenia tego meczu. Sędzia również nie powinien doliczać zbyt wielu minut do drugiej odsłony.

84
    Dziwna sytuacja, że cały mecz na ławce rezerwowych spędziły gwiazdy miejscowej drużyny: Iniesta oraz Suarez.

83
    To już ostatnie minuty tego spotkania. Duma Katalonii pewnie zmierza po zgarnięcie kolejnego kompletu punktów i powrotu na fotel lidera La Liga.
    Kilka ujęć z Camp Nou:

82
    Na wyraźnym spalonym znalazł się teraz Casadesus. Mógł on jednak zostawić piłkę i jego partner pognałby w kierunku bramki ter Stegena.

81
    Luis Enrique nie dokonuje z kolei wielu zmian w swoim teamie. Tylko jednej roszady dokonał w swojej drużynie ten trener.

80
    Camarasa musiał opuścić pole gry. Zmienił go z kolei Ruben Garcia.

Dawid Czempisz

Gole: 50. Bartra, 56. Neymar, 61. Messi (kar.), 90. Messi – 66. V. Casadesús

Kartki:   45. Verza (LVN)

Spudłowany karny!: 76. Messi (BAR), nietrafiony

Posiadanie piłki: 69 % : 31 %.
    Strzały celne: 8:4. Strzały niecelne: 8:4. Rzuty rożne: 4:3. Spalone: 3:5. Foule: 8:16.
    FC Barcelona: ter Stegen – Dani Alves, Bartra, Mascherano, Adriano – Rakitić, Busquets (62. Gumbau), El Haddadi – Messi, Ramírez, Neymar.
    Zmiany: Masip – Iniesta, L. Suárez, Alba, Roberto, Mathieu, Gumbau.

Levante UD: Rubén – Iván López, Trujillo, Feddal, García Juanfran, Toňo – Camarasa (80. Rubén García), Lerma, Verza – Ghilas (63. V. Casadesús), Roger (68. Deyverson).
    Zmiany: Mariño – Rubén García, Morales, Karábelas, V. Casadesús, Mari, Deyverson.

Sędzia główny: David Fernández Borbalan
    Asystenci: Raúl Cabañero, Jorge Canelo
    Techniczny: José Sánchez