Błękitni – ROW Rybnik 0:0 (koniec) | Gryf – Raków 1:3 (koniec) | Radomiak – GKS T. 1:0 (koniec)
Siarka T. – Olimpia Z. 3:0 (koniec) | Legionovia – Stal S. W. 2:0 (koniec) | Okocimski – Puszcza 2:0 (koniec)
Nadwiślan – Polonia B. 2:1 (koniec) | Stal M. – Wisła Pu. 2:0 (koniec)
Legionovia Legionowo
2:0 (0:0)
Stal Stalowa Wola
Sobota 31.10.2015, 14:00 • Stadion Miejski im. ks. płk. Jana Mrugacza, Legionowo • 2. Liga • Runda 15

Stal zakończyła serie dziesięciu meczy bez porażki. Należy pochwalić graczy gospodarzy, którzy niemal całą drugą połowę grali w dziesiątkę potrafili przeważać i zwyciężyli nad Stalą 2-0. Goście nie potrafili zagrozić w drugiej połowie bramce Legionovii grając momentami bardzo chaotyczny futbol. (15:56:47)

90+3

90+2
    Po rzucie rożnym od bramki wznowi Smyłek.

90+2
    Rzut rożny dla Stali.

90
    Przepraszamy za drobne problemy techniczne

90
    Gol dla Legionovii!
    Świetna kontra wykonaniu gospodarzy zakończona technicznym strzałem MATEUSZA KWIATKOWSKIEGO sprzed pola karnego!

89
    Uderzenie sprzed pola karnego Łanuchy w środek bramki i pewnie interweniuje Smyłek.

87
    Dobrze przed własnym polem karnym bronią się gospodarze, ale pomagają im wyraźnie przyjezdni, którzy nie mają pomysłu na przebicie się w pole karne rywali.

85
    Centra w pole karne miejscowych ląduje prosto w dłoniach golkipera Legionovii.

83
    "Centrostrzał" wykonaniu gracza gości i Smyłek popisuje się rewelacyjną obroną!

82
    Świetna okazja dla Legionovii i ponownie strzał z bliskiej odległości broni Wietecha ratując swój zespół przed utratą bramki!

80
    Uderzenie Łanuchy sprzed pola karnego przelatuje daleko od bramki Smyłka.

78
    Kowalski faulowany tuż przy swoim polu karnym.

77
    Mimo faktu, że gospodarze grają jednego zawodnika mniej niebezpiecznie kontrują! Teraz podanie na prawą stronę pola karnego otrzymał Kozłowski i strzałem w dolny róg bramki starał się pokonać Wieteche, który wybił futbolówkę na róg!

75
    Wrzutka w pole karne i piłka spada wprost pod nogi Płonki, który zbyt późno zareagował i nie przyjmuje futbolówki.

73
    Centra w pole karne Legionovii i tyłem głowy uderza Mikołajczak domagając się rzutu rożnego, ale sędzia pokazuje, że grę od bramki wznowi Smyłek.

71
    W sytuacji sam na sam znalazł się gracz Legionovii i z bramki wybiegł Wietecha wślizgem ratując swój zespół przed utratą bramki!

68
    Stal zamknęła rywali na ich połowie, a gospodarze cofnięci pod własnym polem karnym stosują obronę Częstochowy.

Jarek Jurkiewicz

Gole: 64. Tlaga, 90. Kwiatkowski

Kartki:   13. Odunka (LGN), 17. Tlaga (LGN), 44. ? (LGN), 66. ? (LGN) – 47. Kowalski (SSW)   49. Leustek (LGN)

Legionovia Legionowo: Smyłek, Grzelak, Grudniewski, Leustek, Dankowski, Tlaga, Kopka, Monterde, Zawodziński, Kwiatkowski, Odunka
    Zmiany: Smołuch, Milewski, Śledziewski, Szczepański, Kozłowski, Kitlińsk

Stal Stalowa Wola: Wietecha – Wrona, Wawrzyński, Jabłonski, Kachniarz, Bartkiewicz, Łanucha, Stelmach(60.Giel), Kowalski, Płoka, Mikołajczak
    Zmiany: Zacharski, Kantor, Przezak, Jagiełło, Kołodziej, Giel

Sędziowie: Konrad Kiełczewski (Wasilków)