Rozwój – Olimpia G. 0:2 (koniec) | Wigry – GKS K. 0:1 (koniec) | Chrobry – MKS Kluczbork 5:1 (koniec)
Bytovia – Sandecja 1:0 (koniec)
Wigry Suwałki
0:1 (0:0)
GKS Katowice
Sobota 21.11.2015, 16:00 • Stadion Miejski, Suwałki • Fortuna 1 Liga • Runda 18

Dziękujemy za relację i zapraszamy na kolejne w lajfy.com! (17:54:11)

GKS Katowice zasłużył na wygraną po tym jaką przewagę miał w drugiej połowie. Goście dosłownie zmiażdżyli gospodarzy w ostatnim kwadransie. Trzy punkty dla Gieksy zapewnia Goncerz strzałem rozpaczy z dystansu w doliczonym czasie gry!

90+3

90+2
    Gol dla Katowic!
    I kolejny atak Gieksy jednak się powiódł! GONCERZ decyduje się na strzał zza pola karnego i piłka trafia do siatki tuż przy dalszym słupku!

90+1
    Kolejna dogodna okazja Gieksy w samej końcówce! Tym razem Trochim strzela obok bramki po dośodkowaniu z prawego skrzydła.

90
    Sędzia dolicza trzy minuty do podstawowego czasu gry.

89
    Kolejna fantastyczna okazja Gieksy! Wichtowski podaje do Trochima ale napastnik Gieksy nie wykorzystał błędu zawodnika Wigier i strzelił obok bramki.

88
    Strzał Burkardta z dystansu! Salik wypuszcza piłkę przed siebie ale zawodnicy Gieksy nie zdążyli z dobitką.

87
    Trochim uderza sprzed pola karnego! Piłka mija dalszy słupek bramki Wigier w odległości jednego metra!

84
    W drugiej połowie zdecydowaną przewagą mają goście. Trwa nieustanny atak zawodników z Katowic.

81
    Co za szansa Gieksy! Frańczak uderza z wielką mocą zza pola karnego wprost w poprzeczkę bramki Wigier. Trochim jeszcze dobija piłkę ale z trzech metrów przenosi piłkę ponad poprzeczką!

79
    Seria dośrodkowań Gieksy w pole karne ale piłka po żadnym z nich nie trafiła pod nogi piłkarzy przyjezdnych.

78
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Gąska, na boisku pojawia się Makaradze.

77
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Bębenek, na boisku pojawia się Leimonas.

74
    Dośrodkowanie Pietrzaka z rzutu wolnego w pole karne ale piłka wylądowała poza boiskiem. Nieudane zagranie.

73
    Poprzeczka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w wykonaniu zawodnika Gieksy! Było blisko!

72
    Akcja Czerwińskiego na prawym skrzydle, który próbował dośrodkować w pole karne ale jego uderzenie zotało zablokowane przez Ruszkula.

71
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Atanacković, na boisku pojawia się Ruszkul.

70
    Rzut wolny Gieksy pod linią boczną na połowie rywali. Duda dośrodkowuje w pole karne ale obrońcy Wigier zdołali wybić piłkę.

69
    Kilka minut w trakcie których nie było sytuacji pod żadną z bramek.

63
    Rzut wolny Wigier na połowie rywali. Dośrodkowanie Monety z 40. metra ale kolejny raz goście wygrywają pojedynek o górną piłkę.

61
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Wołkowicz, na boisku pojawia się Pietrzak.

59
    Podanie Bartkowskiego w pole karne ale piłkarze Gieksy udanie wybijają piłkę.

57
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Iwan, na boisku pojawia się Trochim.

53
    Akcja Gieksy! Czerwińskie strzela na krótki słupek ale broni Salik!

50
    Wigry! Moneta wyszedł na pozycję sam na sam z bramkarzem Gieksy ale strzela prosto w przeciwnika. Świetna interwencja Kuchty!

47
    Dośrodkowanie Monety z rzutu wolnego w pole karne Gieksy ale obrońcy gości wybijają futbolówkę!

46

W Suwałkach mamy wyrównany mecz. Gospodarze mieli jedną 100% okazję na zdobycie gola po indywidualnej akcji Adamka z kolei goście mieli więcej mniej dogodnych okazji do zdobycia bramki. W Suwałkach mamy chyba typowy mecz do pierwszej bramki.

45+1

45
    Sędzia dolicza jedną minutę do czasu pierwszej połowy.

45
    Wigry! Długa piłka w pole karne, Żebrowski zgrywa na piąty metr do swojego partnera ale goście zdołali wybić piłkę!

41
    Bez zagrożenia po tym stałym fragmencie gry wykonywanym przez gości.

40
    Wyrzut z autu na wysokości pol karnego Wigier. Krótkie rozegranie i dośrodkowanie Pielorza zablokowane w ten sposób, że goście będą mieli jeszcze rzut rożny.

38
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Adamek, na boisku pojawia się Żebrowski.

36
    Gospodarze grają w osłabieniu po tym jak za boisko musiał zejść Adamek potrzebujący wsparcia medyków.

34
    Strzał z dystansu Bogusza po którym nie było żadnego zagrożenia. Ponad bramką!

33
    Kontratak Gieksy! Goncerz podaje na skrzydło do Dudy a ten świetnie dośrodkowuje w pole karne na głowę Iwana. Pomocnik Gieksy jednak uderza niecelnie!

32
    Rzut rożny Wigier. Moneta dośrodkowuje ale Gieksa wybija piłkę!

31
    Krótkie rozegranie rzutu wolnego przez Wgiry ale dośrodkowanie Monety zablokowane.

30
    Rzut wolny dla Wigier pod polem karnym Gieksy po faulu na Kamilu Adamku.

27
    Żółtą kartkę otrzymuje Czerwiński (GKS Katowice).

25
    Groźna sytuacja Gieksy! Wysokie podanie ze środka pola w pole karne Wigier do Goncerza ale napastnik Gieksy poślizgnął się przy przyjęciu piłki i stracił futbolówkę. Była to dobra sytuacja!

21
    Adamek niczym Messi ruszył na pełnym gazie ze swojej połowy i minął paru rywali ale oddał strzał wprost w bramkarza Gieksy! Co za akcja napastnika Wigier! Piłka po dobitce Hanzela przeleciała ponad bramką!

19
    Wigry przejęły inicjatywę i to gospodarze od kilku minut próbują zdobyć gola.

17
    Strzał Bartkowskiego z dystansu jednak piłka przeleciała ponad bramką Gieksy!

14
    Akcja Wigier. Moneta dośrodkowuje ale nie było nikogo w polu karnym!

11
    Rzut rożny Gieksy. Praznovsky znalazł się sam na piątym metrze przed bramką Wigier ale był na pozycji spalonej!

10
    Akcja Gieksy w polu karnym! Goncerz podaje do Dudy ale ten nie dochodzi do piłki! Mimo wszystko było blisko groźnej akcji.

7
    Wigry rozpoczęły mecz wysokim pressingiem na połowie rywali.

6
    Niepewna interwencja Karola Salika ale Gieksa nie miała po tym zagraniu dogodnej akcji pod bramką Wigier.

4
    Adamek odebrał piłkę na połowie Gieksy ale akcja nie zakończyła się udaną sytuacją dla gospodarzy.

2
    Nieudanie rozegrany rzut wolny Wigier na połowie gości. Bez zagrożenia pod bramką Kuchty.

1
    Pierwsza akcja gości. Na spalonym został złapany Bębenek.

1

Mecz rozpoczną goście.

Piłkarze obu zespołów już wyszli na murawę. Jeszcze tradycyjnie losowanie połów i możemy zaczynać.

Piłkarze obu zespołów rozpoczęli już rozgrzewkę.

Skład wyjściowy obu ekip:

Wigry Suwałki: Karol Salik – Artur Bogusz, Adrian Karankiewicz, Aleksandar Atanacković, Łukasz Moneta, Bartłomiej Kalinkowski, Maciej Wichtowski, Jakub Bartkowski (k), Damian Gąska, Kamil Adamek, Łukasz Hanzel

GKS Katowice: Mateusz Kuchta – Alan Czerwiński, Grzegorz Goncerz, Maciej Bębenek, Krzysztof Wołkowicz, Sławomir Duda, Oliver Praznovsky, Łukasz Pielorz, Adrian Jurkowski, Adrian Frańczak, Bartosz Iwan

Witamy ze stadionu w Suwałkach. Pozostało pół godziny do rozpoczęcia spotkania. a chwilę podamy wyjściowe jedenastki.

Mecz rozpocznie się o godzinie 16. Tradycyjnie zapraszamy na relację LIVE wprost ze stadionu. Zaczynamy kwadrans przed pierwszym gwizdkiem.

Natomiast GKS z dorobkiem 24 pkt plasuje się na 9 miejscu w ligowej tabeli.

Wigry zajmują obecnie 16. miejsce i brakuje im 2 pkt do bezpiecznego miejsca.

Zapraszamy na pierwszy mecz rundy rewanżowej w którym to Wigry Suwałki podejmą na własnym stadionie GKS Katowice.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Adrian Piekarski

Gole: 90+2. Goncerz

Kartki:   27. Czerwiński (KAT)

Zmiany: Hieronim Zoch, Piotr Ruszkul, David Makaradze, Bartosz Biel, Kamil Lauryn, Mateusz Żebrowski, Robert Hirsz

Zmiany: Rafał Dobroliński, Rafał Pietrzak, Dariusz Zapotoczny, Paweł Szołtys, Filip Burkhardt, Povilas Leimonas, Wojciech Trochim

Sędziowie: Wojciech Krztoń (główny), Michał Pierściński, Paweł Ratuszny, Marcin Szczerbowicz (techniczny)