Tottenham – Sunderland 4:1 (koniec) | Man City – Crystal Palace 4:0 (koniec) | Chelsea – Everton 3:3 (koniec)
Bournemouth – Norwich 3:0 (koniec) | Southampton – West Bromwich 3:0 (koniec) | Newcastle – West Ham 2:1 (koniec)
Aston Villa – Leicester 1:1 (koniec)
Manchester City
4:0 (2:0)
Crystal Palace F.C.
Sobota 16.01.2016, 16:00 • Etihad Stadium, Manchester • Angielska Premier League • Runda 22

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na dalsze sportowe emocje do relacji Lajfy.com! (17:52:59)
    The Citizens wygrywa aż 4:0 z Crystal Palace:

Byliśmy dzisiaj świadkami naprawdę dobrego spotkania. Bardzo długo rozkręcał się zespół The Citizens, ale ostatecznie wygrał aż 4:0 z Crystal Palace. Bohaterem spotkania był zdecydowanie Sergio Aguero, który dwa razy wpisał się na listę strzelców, a do tego dołożył jedną asystę. Wynik dzisiaj otworzył strzałem z dystansu Fabian Delph, a ostatnią bramkę tego dnia zdobył David Silva. Podopieczni Alana Pardew mieli swoje okazje, ale marnowali je w fatalnym stylu.

90+2
    Silva również zapisał na koncie swoją bramkę:

90+1
    Sędzia zdecydował się doliczyć do drugiej połowy spotkania dwie minuty. Za moment zakończy on ten jednostronny pojedynek.

90
    Yohan Cabaye zdecydowanie spóźnionym wślizgiem zaatakował rywala i otrzymał w efekcie żółtą kartkę.

89
    Posiadanie piłki zdecydowanie się wyrównało w drugiej połowie spotkania. Na chwilę obecną jest niemal równe (51%-49%).

88
    To już sama końcówka tego meczu. Za moment dowiemy się ile minut zdecyduje się sędzia przedłużyć to spotkanie.

86
    Zaha schodzi z boiska, a zmienia go Chung-Yong.

85
    Navas otrzymuje swoje kilka minut w tym spotkaniu. Z kolei na ławkę schodzi bohater tego meczu – Sergio Aguero.
    84. David SILVA - 4:0

84
    Gol dla City!
    Kapitalnie zachował się w tej sytuacji Aguero!!! Ograł on rywala na środkowej linii boiska i popędził sam na sam w kierunku bramki rywali!!! Ostatecznie zdecydował się on na podanie do DAVIDA SILVY, a Hiszpan ze stoickim spokojem trafił do siatki!!!

83
    Yaya Toure zdecydował się na bezpośredni strzał z rzutu wolnego, ale piłka trafiła jedynie w mur ustawiony w szesnastce Crystal Palace.

82
    Silva był faulowany tuż przed polem karnym zespołu Crystal Palace. Za moment będziemy mieli świetną okazję do uderzenia z rzutu wolnego.

81
    Clichy wznawia grę od wrzutu z autu na własnej połowie boiska i szybko podłączył się do ofensywnej akcji na lewym skrzydle.

80
    Mutch pojawia się w końcówce na murawie. Z kolei boisko opuszcza McArthur.

79
    Uspokoił się teraz zdecydowanie ten mecz. Obie ekipy wyraźnie pogodziły się już z wynikiem. Za moment od rzutu rożnego wznowią Obywatele.

78
    Cabaye faulowany na własnej połowie boiska. Za moment Francuz będzie wychodził z kolejną próbą rozegrania szybkiego ataku.

Dawid Czempisz

Gole: 22. Delph, 41. Agüero, 68. Agüero, 84. Silva

Kartki:   71. Chamakh (CRP), 90. Cabaye (CRP)

Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
    Strzały celne: 4:3. Strzały niecelne: 6:5. Rzuty rożne: 5:6. Spalone: 0:1. Foule: 10:10.
    Manchester City: Hart – Zabaleta, Otamendi, Demichelis, Kolarov (52. Clichy) – Silva, Delph, Fernando, De Bruyne – Iheanacho (58. Y. Touré), Agüero (85. Navas).
    Zmiany: Caballero – Sagna, Sterling, Navas, Clichy, Y. Touré, Humphreys.

Crystal Palace F.C.: Hennessey – J. Ward, Dann, Delaney, Souaré – Cabaye, Ledley – Puncheon, McArthur (80. Mutch), Zaha (86. Čung-Jong) – Wickham (66. Chamakh).
    Zmiany: Speroni – Campbell, Čung-Jong, Jedinak, Mutch, Chamakh, Kelly.

Sędzia główny: J. Moss
    Asystenci: A. Holmes, A. Garratt
    Techniczny: M. Clattenburg