Tottenham – Sunderland 4:1 (koniec) | Man City – Crystal Palace 4:0 (koniec) | Chelsea – Everton 3:3 (koniec)
Bournemouth – Norwich 3:0 (koniec) | Southampton – West Bromwich 3:0 (koniec) | Newcastle – West Ham 2:1 (koniec)
Aston Villa – Leicester 1:1 (koniec)
Tottenham Hotspur
4:1 (1:1)
Sunderland A.F.C.
Sobota 16.01.2016, 13:45 • White Hart Lane, Londyn • Angielska Premier League • Runda 22

Spotkanie na White Hart Lane właśnie dobiegło końca! Gospodarze ie pozostawili rywalom złudzeń, kto jest lepszy i w pełni zasłużenie zwyciężają to spotkanie aż 4:1. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (15:39:14)

90+4

90+3
    Groźna centra Onomaha na piąty metr, ale futbolówka zostaje wybita przez dobrze ustawionego Kirchhoffa.

90+2
    Eriksen zdecydował się na strzał z dystansu, ale zdecydowanie zabrakło precyzji. Od bramki grę rozpocznie Pickford

90+1
    Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

90
    Jones uderzał z siedemnastego metra! Piłka otarła się o nogę jednego z defensorów Tottenhamu i goście będą mieli rzut rożny.

89
    Seria strat i błędów w wykonaniu obydwu drużyn w ostatnich minutach. Zarówno piłkarze Tottenhamu, jak i Sunderlandu, czekają już chyba na końcowy gwizdek.

88
    Zmiana w drużynie Tottenham Hotspur F.C.: z boiska schodzi Harry Kane, na boisku pojawia się Son Heung-Min.

87
    Od wrzutu z autu na własnej połowie boiska grę wznowią przybysze z Sunderlandu.

86
    Kolejna strata Kirchhoffa w środkowej strefie boiska i Tottenham wyrusza z kolejnym atakiem.

85
    Wydaje się, że niewiele nas czeka jeszcze dziś na White Hart Lane. Sporadyczne ataki próbują wyprowadzać goście, ale ich gra zupełnie się popisała.

83
    Kirchhoff przerywa płaskie zagranie Kane'a do Eriksena i Tottenham będzie miał kolejny rzut rożny.

82
    Alderweireld złożył się do strzału głową po wrzutce z kornera, jednak był zbyt odchylony i piłka poszybowała obok bramki.

82
    Bardzo dobrym piąstkowaniem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego popisał się Pickford.

81
    Nie odpuszczają rywalom Koguty. Tottenham atakuje bez przerwy i Sunderland musi uważać, aby nie stracić kolejnego gola.

80
    Zmiana w drużynie Tottenham Hotspur F.C.: z boiska schodzi Moussa Dembélé, na boisku pojawia się Thomas Carroll.
    79. Harry Kane (TOT)

79
    Gol dla Tottenhamu!

Gospodarze podwyższają prowadzenie! Wyczuł intencje strzelającego Pickford, jednak uderzenie HARRY'EGO KANE'A było zbyt mocne i golkiper Sunderlandu skapitulował!

Gole: 42. Eriksen, 60. Dembélé, 67. Eriksen, 79. Kane (kar.) – 41. van Aanholt

Kartki:   46. Cattermole (SUN), 55. Johnson (SUN)

Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Rose – Dier, Dembélé (80. Carroll) – Lamela (74. Onomah), Alli, Eriksen – Kane (88. S. Heung-Min).
    Zmiany: Vorm – S. Heung-Min, Chadli, Onomah, Wimmer, Carroll, Davies.

Sunderland A.F.C.: Pickford – Jones, O'Shea (C), Brown, van Aanholt – Johnson, Cattermole (54. Rodwell), M'Vila (76. Watmore) – Graham (59. Kirchhoff), Defoe, Lens.
    Zmiany: Mannone – Rodwell, Borini, Coates, S. Fletcher, Watmore, Kirchhoff.

Główny: Mike Dean
    Asystenci: Simon Bennett, Edward Smart