PŚl Gliwice – UŚ Katowice 4:1 (koniec) | WSB Dąbrowa Górnicza – AWF Katowice 4:3 (koniec) | PWSZ Wałbrzych – UE Wrocław 4:0 (koniec)
AWF Wrocław – UWr Wrocław 1:3 (koniec) | PO Opole – UPr Wrocław 1:3 (koniec) | AJD Częstochowa – PO Wrocław 6:2 (koniec)
UO Opole – UE Katowice 4:8 (koniec) | UZ Zielona Góra – UWr Wrocław 6:1 (koniec) | UPr Wrocław – UŚ Katowice 3:2 (koniec)
AWF Katowice – PO Wrocław 3:1 (koniec) | UE Wrocław – UE Katowice 3:2 (koniec) | AJD Częstochowa – WSB Dąbrowa Górnicza 10:3 (koniec)
PO Opole – PŚl Gliwice 1:0 (koniec) | PWSZ Wałbrzych – UO Opole 3:2 (koniec)
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
3:1 (1:0)
Politechnika Wrocławska
Piątek 22.01.2016, 13:40 • Hala Sportowa Mysłowice. • Akademickie Mistrzostwa Polski - Półfinał • Grupa A

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:40.

1

0:15
    Jest to bardzo ważny mecz dla obu drużyn. Zespoły te przegrały swoje pierwsze spotkania i teraz potrzebują wygranej.

0:43
    Widuch jest teraz zawodnikiem w polu gry. Na bramce z kolei widzimy Barteczke. AWF stworzył pierwszą akcję, nie nie zakończyła się celnym strzałem.

1:40
    AWF Katowice spokojnie teraz przejmuje wysoko futbolówkę, ale już po chwili musi wracać na własną połowę. Ostatecznie piłka za linię uciekła Krzysztofowi Chomie.

2:56
    Widuch kapitalnym podaniem na trzecim metrze znalazł Bryka, a ten bez zastanowienia uderzył, ale w ostatniej chwili został zablokowany!

3:50
    Widuch teraz podcinał uciekającego mu Żukowskiego. Ostatecznie jest to pierwsze przewinienie w spotkaniu.

4:30
    Widuch kolejny raz pokazał się z dobrej strony i potężnie huknął z ostrego kąta. Ostatecznie bramkarz paruje piłkę na rzut rożny.

5:45
    Przewinienie teraz w defensywie jednego z graczy wrocławskiego zespołu. Od rzutu wolnego za moment wznowi AWF Katowice.

6:17
    Tym razem mocne podanie na lewej stronie boiska otrzymał rozpędzony Bryk i nie był już w stanie oddać uderzenia z ostrego kąta.

6:39
    Gol dla AWF-u Katowice!
    RAFAŁ KULIŃSKI ładnie przedostał się pod pole karne drużyny przeciwnej i uderzeniem zza linii trafił pewnie do bramki!!!

7:18
    Coraz groźniej jest teraz pod bramką zespołu Politechniki Wrocławskiej. AWF Katowice cały czas w natarciu.

7:50
    Nieco ponad połowa tej odsłony spotkania za nami. Drużyna z Wrocławia popełnia drugie przewinienie w tym meczu.

8:02
    Piotr Użałowicz teraz świetnie przejął piłkę na swojej połowie boiska, ale później po jego szarży i strzale zza pola karnego piłka mija bramkę!

8:39
    Zdecydowanie największe zagrożenie pod katowicką bramką stwarza Piotr Użałowicz. Tym razem z prawego skrzydła trafił on w boczną siatkę.

9:05
    Tomasz Czypionka podłączył się do ofensywnej akcji swojej drużyny, ale nie zdołał ostatecznie przejąć futbolówki na ósmym metrze.

9:45
    Piotr Makowski starał się wyprowadzić akcję z własnej połowy boiska, ale traci piłkę, a później Markiewicz cudownie interweniuje w polu karnym.

10:35
    AWF Katowice stara się skonstruować akcję, ale nadział się na kontrę rywali. Świetnie jednak interweniuje Barteczka.

12:10
    Po dwa przewinienia mają oba zespoły. Zbliżamy się już powoli do zakończenia tej odsłony spotkania.

12:45
    Makowski miał bardzo dużo miejsca na dziesiątym metrze, ale jego strzał został ostatecznie skutecznie zablokowany.

13:32
    Rafał Kuliński był bliski swojej drugiej bramki w tym spotkaniu, ale nieprawdopodobną paradą wykazał się teraz golkiper rywali!

14:15
    O czas prosi jeszcze trener AWF-u Katowice.

14:56
    Tomasz Czypionka w ostatnich sekundach pierwszej połowy uderzył z dystansu i o mały włos, a zaskoczyłby bramkarza katowickiego AWF-u!

15

AWF Katowice prowadzi po pierwszej połowie spotkania 1:0 z Politechniką Częstochowską.

16

15:19
    Barteczka za podważanie decyzji sędziego otrzymuje żółtą kartkę.

15:50
    Bardzo ładnie zachował się teraz Markiewicz na dziesiątym metrze. Ograł rywala prostym zwodem, a potem huknął nad poprzeczką.

16:15
    Bardzo spokojnie wygląda teraz gra katowickiej uczelni. Wymieniają całą serię podań na połowie przeciwników.

16:49
    Nie stosują teraz wysokiego pressingu zawodnicy drużyny z Wrocławia, ale i tak bardzo szybko zdołali odebrać futbolówkę.

17:12
    Kolejną wyborną okazję miał Użałowicz! Uderzał on po ziemi z prawego skrzydła, ale Barteczka umiejętnie wybronił na korner!

17:34
    Z rzutu wolnego uderzali teraz mocno piłkarze wrocławskiej uczelni, ale strzał Tomasza Czypionki okazał się finalnie niecelny.

18:08
    AWF Katowice momentalnie po stracie stara się konstruować atak pozycyjny. Trzeba jednak przyznać, że to prowadzenie jest strasznie niskie.

19:00
    Upływają kolejne minuty tego spotkania. Politechnika Wrocławska zaczyna coraz odważniej atakować rywali.

19:39
    Coraz częściej mamy próby uderzeń z dystansu w wykonaniu drużyny wrocławskiej, ale skuteczny w bramce jest Barteczka.

20:05
    SAMUEL JANIA wpisuje się na listę strzelców!!! Pokonał on bramkarza rywali precyzyjnym strzałem zza pola karnego w sam róg bramki!!!

20:35
    Może się podobać gra katowickiego zespołu w tym meczu. Katowiczanie są skuteczni w ofensywie i defensywie.

21:02
    Łukasz Żukowski stanął teraz oko w oko z bramkarzem rywali, ale Barteczka świetnie wyszedł i interweniuje w kapitalnym stylu!

21:22
    Po jednym przewinieniu na koncie mają aktualnie oba teamy. Do końca spotkania jeszcze niespełna dziewięć minut.

22:00
    Krzysztof Choma świetnie został wyprowadzony na pozycję strzelecką, ale ostatecznie jego mocny strzał trafił tylko w boczną siatkę!

22:16
    Za bardzo ostre wejście wślizgiem Użałowicz otrzymuje w pełni zasłużoną żółtą kartkę.

22:42
    Piłkę dośrodkowaną z lewego skrzydła otrzymał tuż przed bramką Bryk, ale nie był on w stanie uderzyć w światło bramki i pokonać bramkarza.

23:12
    W miarę bezpieczną przewagę dwóch bramek ma teraz AWF Katowice. Kontroluje ta drużyna boiskowe wydarzenia, ale taki strzał Krzysztofa Chomy mógł to zmienić! Piłka po rykoszecie wychodzi na korner!

24:05
    Próbują jeszcze w końcówce zaatakować wrocławianie. Jedna bramka może kompletnie zmienić sytuację. Barteczka pewnie broni strzał z dystansu Czypionki.

24:45
    Kompletnie nie zrozumieli się teraz piłkarze Politechniki Wrocławskiej. W efekcie od własnej bramki za moment wznowi Barteczka.

25:19
    Wybijał teraz piłkę spod własnego pola karnego, a dotarła ona z czasem do Bartłomieja Binkowskiego! Ten po zwodzie nie dał rady skierować piłki z ósmego metra do bramki!

26:10
    Kombinacyjnie próbują teraz rozgrywać swoje ataki pozycyjne zawodnicy AWF-u. Ostatecznie piłka ląduje w rękach bramkarza.

26:28
    Wyraźnie zakotłowało się pod bramką katowickiego teamu, ale finalnie uderzenie zza pola karnego mija w sporej odległości bramkę Barteczki.

27:15
    Mamy teraz naprawdę ciekawą wymianę ciosów. Oba zespoły atakują z ogromnym zaangażowaniem i wszystko kończy się kornerem dla AWF-u.

27:39
    Wycofują bramkarza piłkarze Politechniki Wrocławskiej. Jest to dla nich ostatnia szansa na zdobycie gola kontaktowego.

28:10
    Piękną wymianą podań popisali się na własnej połowie Markiewicz oraz Bryk. Finalnie ten drugi zdołał ugrać aut dla swojego teamu.

28:58
    MICHAŁ WIDUCH zdecydował się na strzał z własnej połowy boiska i trafił do siatki przeciwnego zespołu, gdzie już nie było bramkarza!!!

29:10
    Gol dla Politechniki Wrocławskiej!
    DARIUSZ KSYTA daje jeszcze promyk nadziei swojej drużynie na wywalczenie korzystnego rezultatu!!!

AWF Katowice wygrywa 3:1 z Politechniką Wrocławską i zachowuje szansę na awans do dalszej fazy. (14:41:06)