Bilbao – Eibar 5:2 (koniec) | Atletico – Sevilla 0:0 (koniec) | Deportivo – Valencia 1:1 (koniec)
Real Betis – Real Madryt 1:1 (koniec)
Deportivo La Coruña
1:1 (1:0)
Valencia CF
Niedziela 24.01.2016, 18:15 • Estadio Riazor, La Coruña • Hiszpańska LaLiga • Runda 21

82
    Niesportowe zachowanie Arribasa po gwizdku i musi do końca spotkania radzić sobie z kartką na koncie.

81
    Zaostrzyła się gra po przerwie, czego konsekwencją są żółte kartki. Tym razem Mustafi doigrał się sprawiedliwości.

79
    Aj, brutalny atak Vezo i żółta kartka. Zaczynają mnożyć się indywidualne upomnienia.

66
    Przesadził Lux z celebrowaniem wznowienia gry. Sędzia postanawia utemperować takie zachowanie kartką.

64
    Pierwsze upomnienie indywidualne dla gospodarzy. Juanfan zatrzymał Bakkaliego jak zapaśnik, choć przebywa na boisku piłkarskim.

47
    Pierwsza połowa bez indywidualnych upomnień, a ledwo rozpoczęła się druga, i już Andre Gomes zarobił żółtą kartkę.

Gole: 27. Lucas – 90+3. Negredo

Kartki:   64. Juanfran (DEP), 66. Lux (DEP), 82. Arribas (DEP) – 47. A. Gomes (VAL), 79. Vezo (VAL), 81. Mustafi (VAL)

Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
    Strzały celne: 2:3. Strzały niecelne: 4:5. Rzuty rożne: 8:6. Spalone: 6:5. Foule: 13:9.
    Deportivo La Coruña: Lux – Juanfran (87. Jonathan Rodríguez), Arribas, Sidnei, F. Navarro – Bergantiños, Mosquera – Fajr (79. Laure), Alberto, Cani (68. Luisinho) – Lucas.
    Zmiany: Manu – J. Domínguez, Laure, Lopo, Luisinho, O. Riera, Jonathan Rodríguez.

Valencia CF: Ryan – Barragán (53. Vezo), Mustafi, Abdennour, Gayá – Danilo, Zahibo (60. Bakkali) – A. Gomes, Parejo, Mina (72. Rodrigo) – Negredo.
    Zmiany: Doménech – Santos, Bakkali, de Paul, Rodrigo, Piatti, Vezo.

Sędziowie: Mario Melero Lopez