Karvina – Nadwiślan 4:1 (koniec) | Termalica – Zagłębie S. 2:0 (koniec) | Chojniczanka – Gryf 2:0 (koniec)
GKS T. – Górnik II 4:0 (koniec) | Garbarnia – Nowa Huta 2:0 (koniec) | Podbeskidzie – Korona 4:1 (koniec)
Raków – Chrobry 3:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Polonia W. 0:1 (koniec) | Rozwój – Karpaty K. 4:0 (koniec)
Legionovia – Olimpia Z. 2:1 (koniec) | FC Opava – ROW Rybnik 0:0 (poz.) | Hradec Kralove – Miedź 1:0 (koniec)
Prešov – Sandecja 1:3 (koniec) | GKS Bełchatów – Wisła Pu. 3:0 (koniec) | Cracovia – Michalovce 2:0 (koniec)
Lechia – Zawisza 2:0 (koniec)
MFK Karvina
4:1 (3:1)
Nadwiślan Góra
Sobota 06.02.2016, 10:30Spotkania towarzyskie

MFK Karviná pokonuje Nadwiślana Góra 4:1. Jedyną bramkę dla polskiej ekipy zdobył Skrobol. (12:13:21)

90

80
    Na stadionie zgromadziło się 81 kibiców.

79
    Mieliśmy chwilę przerwy. Jeden z piłkarzy Nadwiślana potrzebował pomocy fizjoterapeutów.

75
    Jeszcze kwadrans gry. Nadwiślan raczej przegra to spotkanie kontrolne, ale kto wie, może doczekamy się jeszcze trafienia polskiej ekipy?

73
    Gol dla MFK Karviná!

RICHARD VANEK uwolnił się spod opieki rywali w polu karnym i podwyższył prowadzenie MFK Karviny!

70
    Spotkanie nieco się uspokoiło. Gra ugrzęzła teraz w środku pola.

63
    Świetna robinsonada bramkarza Nadwiślana, po strzale Vanka! To mogło być 4:1 dla czeskiej drużyny!

60
    Kolejny atak Czechów. Tym razem kombinacyjna akcja, aż chyba za bardzo, bowiem stracili futbolówkę na dwudziestym metrze.

57
    Karvina zdecydowanie aktywniejsza w drugiej połowie.

52
    Puchela! Szukał czwartego gola dla Czechów, ale jego uderzenie minimalnie minęło spojenie słupka z poprzeczką!

49
    Faulowali gracze Nadwiślana, jednak Karvina nie zagroziła bramce polskiej ekipy z rzutu wolnego.

46
    Szybko rozpoczęła się druga połowa.

46

Po pierwszych 45 minutach Nadwiślan przegrywa z Karviną 1:3, mimo, że na listę strzelców jako pierwsi wpisali się gracze z Góry. Zapraszamy za kilkanaście minut, na drugą odsłonę spotkania.

45

42
    Nic nie wynika z tego stałego fragmentu. Kilka minut do końca pierwszej połowy.

41
    Rzut rożny dla Karviny.

36

Karvina szybko podwyższa prowadzenie, a na listę strzelców wpisuje się MATEJ FIALA!

Piotr

Gole: 21. Jurena, 34. Urgela, 36. Fiala, 73. Vanek – 19. Skrobol

MFK Karvina: I POŁOWA: Pastornický – Janečka,Panák,Tóth, Eismann, Šisler – Fiala, Glaser, Duda – Juřena, Urgela

II POŁOWA: Pastornický – Vaněk, Panák, Moskal, Moravec – Duda, Sedlák, Budínský, Puchel, Nimely, Pospěch