Karvina – Nadwiślan 4:1 (koniec) | Termalica – Zagłębie S. 2:0 (koniec) | Chojniczanka – Gryf 2:0 (koniec)
GKS T. – Górnik II 4:0 (koniec) | Garbarnia – Nowa Huta 2:0 (koniec) | Podbeskidzie – Korona 4:1 (koniec)
Raków – Chrobry 3:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Polonia W. 0:1 (koniec) | Rozwój – Karpaty K. 4:0 (koniec)
Legionovia – Olimpia Z. 2:1 (koniec) | FC Opava – ROW Rybnik 0:0 (poz.) | Hradec Kralove – Miedź 1:0 (koniec)
Prešov – Sandecja 1:3 (koniec) | GKS Bełchatów – Wisła Pu. 3:0 (koniec) | Cracovia – Michalovce 2:0 (koniec)
Lechia – Zawisza 2:0 (koniec)
Cracovia
2:0 (1:0)
MFK Zemplín Michalovce
Sobota 06.02.2016, 14:45 • Stadion im. Józefa Piłsudskiego, Kraków • Spotkania towarzyskie

Spotkanie w Krakowie właśnie dobiegło końca! Cracovia w pełni zasłużenie zwycięża z sąsiadami zza południowej granicy 2:0. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (16:35:24)

90

88
    Gol dla Cracovii!

Gospodarze podwyższają prowadzenie! W samej końcówce rezultat na 2:0 zmienia BOUBACAR DIABANG!

80
    Do końca spotkania pozostało jeszcze dziesięć minut. Wciąż utrzymuje się jednobramkowe prowadzenie miejscowych. Cracovia wciąż przeważa, ale powoli zaciera się różnica pomiędzy grą obu zespołów.

71
    Zmiana w drużynie Cracovia: z boiska schodzi Dąbrowski, na boisku pojawia się Adamczyk.

70
    Powoli zbliża się końcowy etap tego spotkania. Krakowianie przeważają, ale nie są w stanie zdobyć kolejnego gola.

60
    Godzina gry za nami. Inicjatywa cały czas znajduje się po stronie Cracovii, gospodarze mądrze utrzymują się przy piłce i stwarzają sobie kolejne sytuacje strzeleckie.

55
    Jakiegoś urazu doznał Covilo i w jego miejsce na murawie pojawia się Zjawiński.

46
    Trzy zmiany w ekipie gospodarzy. Wójcicki, Wołąkiewicz i Jendrisek opuścili murawę, a w ich miejsce na boisku zameldowali się Bejan, Karachanakov oraz Deleu.

46

Do przerwy Cracovia prowadzi ze słowacką drużyną 1:0. Jedyna bramkę w pierwszej części gry zdobył w siódmej minucie Covilo. Niebawem druga odsłona, zostańcie z nami!

45

40
    Do przerwy pozostało jeszcze tylko trzysta sekund. W ostatnich minutach nie działo się zbyt wiele, wynik pozostaje bez zmian.

32
    Przyjezdni oddali pierwszy celny strzał na bramkę Cracovii. Drużyna ze Słowacji za moment wznowi grę od rzutu rożnego.

25
    Scenariusz gry nie ulega zmianie. Przeważają miejscowi. Przed chwila jedną z nielicznych akcji mieli goście, ale arbiter przerwał ją ze względu na pozycję spaloną jednego z graczy Zemplina.

15
    Od pierwszej minuty zdecydowaną przewagę mają gospodarze. Czy podopieczni Jacka Zielińskiego postarają się dziś o jak najwyższy wynik?

7

Krakowianie wywalczyli rzut wolny w bliskiej odległości od pola karnego rywali. Po rozegraniu stałego fragmentu gry zawodnicy spod Wawela oddali pierwszy strzał na bramkę, a piłkę do siatki od razu skierował MIROSLAV COVILO!