Sopot – Słupsk 49:61 (koniec) | Zielona Góra – Tarnobrzeg 101:78 (koniec)
Sobota 27.02.2016, 16:00Tauron Basket Liga • 21. kolejka

Sopot: Majok 6, Dzierżak 7, Śmigielski 7, Sikora 0, Dutkiewicz 4, Stefański 12, Bilinovac 9, Motylewski 0, Kulka 0, Stefanik 0, Duren 4

Słupsk: Harper 18, Campbell 13, Jackson 5, Seweryn 3, Mokros 0, Borowski 5, Mbodj 12, Zywert 0, Cesnauskis 0, Sprengel 0, Rypiński 0, Surmacz 5 (17:53:43)

Koniec meczu. (49:61)

39:54
    Jeszcze strata gospodarzy i kontra przyjezdnych. Rozegranie do Surmacza, a ten za dwa! (49:61)

39:19
    W odpowiedzi spod kosza celnie Harper. Tu już chyba pozamiatane. (49:59)

39:00
    Tylko raz celnie. (49:57)

39:00
    Śmigielski faulowany. Dwa osobiste. (48:57)

38:33
    A teraz Harper raz trafia z linii rzutów wolnych. Przerwa dla szkoleniowca gospodarzy. (48:57)

38:18
    Stefański raz celnie z linii rzutów wolnych. (48:56)

38:10
    Faul w ataku słupszczan! Ponownie tracą! (47:56)

37:50
    Trefl nie wykorzystuje tego. Rozegranie do Dutkiewicza na obwód, ale ten nie trafia. (47:56)

37:30
    A słupszczanie znów tracą w ataku! Niesamowite! (47:56)

37:01
    Próba akcji ze strony trefla, jednak Śmigielski fauluje w ofensywie! (47:56)

36:50
    W odpowiedzi i Harper trafia celnie spod kosza za dwa. (47:56)

36:27
    I Trefl trafia! Po stracie rywali w ataku szybka kontra i spod kosza celnie Śmigielski! (47:54)

36:00
    Kolejny raz w ataku mylą się goście jak i gospodarze. Coś niesamowitego. (45:54)

35:17
    Nieco ponad 4 minuty do końca, a my nadal jesteśmy przy wyniku, który świadczy o fatalnej skuteczności z obu stron. (45:54)

34:45
    Śmigielski decyduje się na rzut z dystansu, jednak i on nie trafia! (45:54)

34:35
    Fatalnie to wygląda. W ostatnim czasie na zmianę mylą się obie drużyny. Statystyki nie powalają na kolana... (45:54)

Piotr Grabowski

Trefl Sopot: Majok, Dzierżak, Śmigielski, Sikora, Dutkiewicz, Stefański, Bilinovac, Motylewski, Kulka, Stefanik, Krefft, Duren
    Energa Czarni Słupsk: Harper, Campbell, Jackson, Seweryn, Mokros, Borowski, Mbodj, Zywert, Cesnauskis, Sprengel, Rypiński, Surmacz
    KWarty: 15:13, 10:20, 14:16, 10:12