Sopot – Słupsk 49:61 (koniec) | Zielona Góra – Tarnobrzeg 101:78 (koniec)
49:61 (15:13, 25:33, 39:49)
Energa Czarni Słupsk
Sobota 27.02.2016, 16:00Tauron Basket Liga • 21. kolejka

38:33
    A teraz Harper raz trafia z linii rzutów wolnych. Przerwa dla szkoleniowca gospodarzy. (48:57)

26:15
    Jeszcze Bilinovac po przechwycie w kontrze udanie za dwa i teraz czas dla gości! (31:45)

25:30
    Jeszcze teraz trójka po kontrze Seweryna i o czas prosi szkoleniowiec gospodarzy! (27:45)

22:40
    Faulowany w kolejnej akcji Campbell i dwa osobiste dla niego! Wcześniej czas na żądanie szkoleniowca gospodarzy! (27:39)

16:50
    Ponownie tracą słupszczanie. O czas prosi ich szkoleniowiec! (25:23)

14:05
    Ponownie Trefl się myli! Szybka kontra i znów ten Mbodj! Przerwa dla sopocian! (21:21)

06:00
    Strata w ataku Surmacza i poddenerwowany szkoleniowiec gości prosi o czas! (9:6)

Piotr Grabowski

Trefl Sopot: Majok, Dzierżak, Śmigielski, Sikora, Dutkiewicz, Stefański, Bilinovac, Motylewski, Kulka, Stefanik, Krefft, Duren
    Energa Czarni Słupsk: Harper, Campbell, Jackson, Seweryn, Mokros, Borowski, Mbodj, Zywert, Cesnauskis, Sprengel, Rypiński, Surmacz
    KWarty: 15:13, 10:20, 14:16, 10:12