Bayern – Mainz 1:2 (koniec) | Schalke 04 – Hamburg 3:2 (koniec) | Bayer – Werder 1:4 (koniec)
Borussia M. – Stuttgart 4:0 (koniec) | Hertha – Eintracht 2:0 (koniec) | Hoffenheim – Augsburg 2:1 (koniec)
Darmstadt – Borussia D. 0:2 (koniec)
Bayern Monachium
1:2 (0:1)
FSV Mainz 05
Środa 02.03.2016, 20:00 • Allianz Arena, Monachium • Niemiecka Bundesliga • Runda 24
    Przegrana Bayernu, sensacja na Allianz Arenie, wygrana Mainz. To wszystko na dziś.

Posiadanie piłki: 73 % : 27 %.
    Strzały na bramkę: 6:3.
    Strzały niecelne: 7:2.
    Rzuty rożne: 11:0.
    Spalone: 1:0.
    Faule: 9:10. (21:57:58)

Sensacja? Niespodzianka? Jedno i drugie, Bayern przegrywa z 1. FSV Mainz 05 1:2 na własne życzenie. Podopieczni Pepa Guardioli ewidentnie chcieli wygrać to spotkanie najmniejszym zasobem sił. Wszystko się zemściło i po dwóch błyskawicznych kontrach gości Neuer musiał wyciągać piłkę z siatki swojej bramki. Klasyk dopiero przed nami, bowiem w sobotę Borussia Dortmund podejmie właśnie Bawarczyków na Signal Iduna Park. Bayern musi przegryźć gorycz porażki i podnieść głowę przed tym spotkanie, co może być naprawdę trudne zważając na formę Dortmundu. To wszystko na dziś, serdecznie dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy po więcej! Lajfy.com

90+4

90+4
    No i chyba będzie koniec, piłka wychodzi za linię końcową, Karius nie spieszy się ze wznowieniem.

90+4
    Bernat dogrywał na głowę Lewandowskiego, Polak ładnie uderzył i brakło centymetrów!

90+3
    Zbyt czytelnie Costa zagrywał w pole karne, Brosinski spokojnie blokuje centrę Brazylijczyka.

90+2
    Zwija się z bólu Balogun, ale natychmiast wstaje kiedy lekarze gnają w jego stronę, ogromne gwizdy na Allianz Arenie.

90+1
    Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry. Bayern w natarciu.

89
    Na stojąco gra Bayern, takim stylem nie wygra się spotkania, bardzo ładna gra Mainz, trzeba pochwalić gości.

88
    Nagle Bayern zaczął się spieszyć, Lewandowski przyjął piłkę ręką w polu karnym i sędzia dopatrzył się przewinienia Roberta.

87
    Robben i broni na raty Karius.
    86. Jhon Córdoba (MAI) - 1:2

86
    Gol dla Mainz!

Cóż to się dzieje?! Ale zlekceważył rywali Bayern, Brosinski przeholował piłkę przez prawie całe boisko, potem do piłki dopadł JHON CÓRDOBA, który złapał na wykroku Neuera i zdobył bramkę.

85
    Robben mocno, ale bardzo niecelnie, strasznie egoistyczna gra holendra, jeszcze pięć minut.

85
    Żółtą kartkę otrzymuje Gaëtan Bussmann (1. FSV Mainz 05).

84
    Faulowany Rafinha blisko pola karnego, dogodna sytuacja dla Bawarczyków, może teraz, bo naprawdę zasługują na bramkę podopieczni Pepa Guardioli.

83
    Muller wywalczył wrzut z autu na wysokości pola karnego Mainz. Bayern ciągle w posiadaniu piłki.

82
    Niespełna 8 minut do końca regulaminowego czasu, gry, pewnie będzie kilka minut dodanych, więc około dziesięciu, dwunastu minut do końca.

Mateusz Zając

Gole: 66. Robben – 26. Jairo, 86. Córdoba

Kartki:   51. Rafinha (BAY) – 64. Balogun (MAI), 85. Bussmann (MAI)

Strzały celne: 6:3. Strzały niecelne: 7:2. Rzuty rożne: 11:0. Spalone: 1:0. Foule: 9:10.
    Bayern Monachium: Neuer (C) – Rafinha, Benatia, Alaba, Bernat – Arturo Vidal – Coman (53. Müller), Robben, Alcántara (61. Costa), Ribéry – Lewandowski.
    Zmiany: Ulreich – Costa, Goetze, Mueller, Kimmich, Tasci, Rode

FSV Mainz 05: Karius – Balogun, Bungert (46. Latza), Hack – Donati (73. Brosinski), Baumgartlinger (C), Frei, Bussmann – Clemens, Malli (62. Córdoba), Jairo.
    Zmiany: Curci – Latza, Moritz, Córdoba, De Blasis, Serdar, Brosinski

Główny: Sascha Stegemann
    Liniowi: Christian Fischer, Florian Steuer
    Techniczny: Martin Petersen