Sochaux – Nantes 3:2 (po dogrywce) | Lorient – GFC Ajaccio 3:0 (koniec) | Saint-Étienne – PSG 1:3 (koniec)
AS Saint-Étienne
1:3 (1:2)
Paris Saint-Germain
Środa 02.03.2016, 21:05 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Ètienne • Puchar Francji • Ćwierćfinał

Bardzo ciekawy mecz za nami. Z pewnością pierwsza połowa była bardziej interesująca nie tylko ze względu na ilość bramek, ale także ze względu na tempo gry obydwu drużyn. PSG pewnie kroczy po trzecie z rzędu zwycięstwo w Pucharze Francji! Saint-Étienne nie udało się zatrzymać rozpędzonej machiny z Paryża. Za wspólnie spędzony czas serdecznie dziękuję i zapraszam do śledzenia innych relacji na Lajfy.com! Życzę wszystkim spokojnej nocy! (23:05:57)

90+4

90+3
    Załamani w tym momencie fani Saint-Étienne, którzy do końca wierzyli, że ich drużynie uda się doprowadzić jeszcze do dogrywki.
    90+1. Lucas (PSG) - 1:3

90+1
    Gol dla PSG!
    A jednak! PSG jest już pewne awansu do 1/2 Finału Pucharu Francji! LUCAS bardzo dobrze okiwał dwóch obrońców gospodarzy i doszedł do doskonałej sytuacji bramkowej, której nie zmarnował uderzając płasko i mocno po ziemi przy lewym słupku bramki Saint-Étienne.

90
    Sędzia doliczył 3 minuty do tego spotkania.

87
    Zmiana w drużynie Paris Saint-Germain FC: z boiska schodzi Edinson Cavani, na boisku pojawia się Lucas.

84
    Do końca pozostało niewiele czasu, a do pracy wzięli się gospodarze, którzy próbują podobnie jak w pierwszej połowie przycisnąć trochę na połowie rywali defensywę PSG.

83
    Zmiana w drużynie AS Saint-Étienne: z boiska schodzi Alexander Soderlund, na boisku pojawia się Neal Maupay.

81
    Bardzo udana indywidualna akcja Tabanou, ale strzał ostatecznie wybroniony przez Sirigu. Nie sprawił on znów większych problemów dobrze dziś dysponowanemu bramkarzowi PSG.

79
    Zmiana w drużynie Paris Saint-Germain FC: z boiska schodzi Adrien Rabiot, na boisku pojawia się Maxwell.

79
    Bardzo dobre zgranie piłki przez Cavaniego do Ibrahimovicia, a Szwed strzela niestety obok słupka bramki gospodarzy.

78
    Bardzo nam spadł poziom gry w drugiej połowie. W grze gospodarzy nie widać wielu chęci do próby doprowadzenia do dogrywki, a z kolei zawodnicy PSG kontrolują to spotkanie, ale żeby być bardziej bezpiecznym mogli by się pokusić o zdobycie trzeciej bramki.

77
    Zmiana w drużynie AS Saint-Étienne: z boiska schodzi Valentin Eysseric, na boisku pojawia się Franck Tabanou.

76
    Żółtą kartkę otrzymuje Adrien Rabiot (Paris Saint-Germain FC).

72
    Zmiana w drużynie AS Saint-Étienne: z boiska schodzi Kevin Monnet-Paquet, na boisku pojawia się Nolan Roux.

70
    Rzut wolny po faulu świeżo wprowadzonego na boisko Stambouliego, ale z tego stałego fragmentu gry nic nie większego nie wynikło i od własnej bramki rozpoczynać będzie Salvatore Sirigu.

68
    Żółtą kartkę otrzymuje Benjamin Stambouli (Paris Saint-Germain FC).

Adam Ka

Gole: 43. Eysseric – 11. Cavani, 34. Marquinhos, 90+1. Lucas

Kartki:   24. Malcuit (SET) – 68. Stambouli (PSG), 76. Rabiot (PSG)

Posiadanie piłki: 42 % : 58 %.
    Strzały celne: 3:4. Strzały niecelne: 3:4. Rzuty rożne: 6:1. Spalone: 4:3. Foule: 11:17.
    AS Saint-Étienne: Ruffier – Assou-Ekotto, Theopile-Catherine, Pogba – Malcuit, Perrin (C), Selnaes, Cohade, Eysseric (77' Tabanou) – Paquet (72' Roux), Soderlund (83' Maupay).

Zmiany: Moulin – Tabanou, Clement, Maupay, Roux, Pierre-Gabriel, Pajot.

Paris Saint-Germain: Sirigu – Marquinhos, Silva (C), Luiz, Kurzawa – Rabiot (79' Maxwell), Motta, Matuidi (67' Stambouli) – Pastore, Ibrahimović, Cavani (87' Lucas).

Zmiany: Trapp – Stambouli, Nkunku, Augustin, Lucas Moura, Maxwell.