Tottenham – Arsenal 2:2 (koniec) | Man City – Aston Villa 4:0 (koniec) | Newcastle – Bournemouth 1:3 (koniec)
Swansea – Norwich 1:0 (koniec) | Chelsea – Stoke 1:1 (koniec) | Southampton – Sunderland 1:1 (koniec)
Everton – West Ham 2:3 (koniec) | Watford – Leicester 0:1 (koniec)
Manchester City
4:0 (0:0)
Aston Villa
Sobota 05.03.2016, 16:00 • Etihad Stadium, Manchester • Angielska Premier League • Runda 29
    66. Raheem Sterling (MAC) - 4:0

66
    Gol dla City!

Tak też się dzieje! The Citizens podwyższają prowadzenie w zbyt łatwy sposób! Navas posyła podanie z prawej strony po ziemi i nikt tego nie przecina! RAHEEM STERLING dokłada nogę i pokonuje Guzana!
    60. Sergio Agüero (MAC) - 3:0

60

Usypiali rywali gospodarze, aż w końcu ponownie przyspieszyli! Kapitalna wymiana podań między Silvą i SERGIO AGÜERO! To Argentyńczyk ucieka obrońcom i pakuje futbolówkę tuż przy słupku! Druga bramka snajpera City! Chyba wszystko jest już jasne!
    50. Sergio Agüero (MAC) - 2:0

50

Aston Villa na kolanach w odstępie zaledwie dwóch minut! Nieporozumienie w szykach defensywnych gości i piłka odbija się od nóg SERGIO AGÜERO, po czym wpada do pustej bramki!
    48. Yaya Touré (MAC) - 1:0

48

The Citizens jednak otwierają wynik spotkania zaraz po przerwie! To YAYA TOURÉ znalazł się niepilnowany w polu karnym rywali i z wykończeniem akcji nie miał problemu Iworyjczyk!