Olimpia Z. – Polonia B. 1:0 (koniec) | Siarka T. – Stal S. W. 1:0 (koniec) | Radomiak – Raków 1:0 (koniec)
Wisła Pu. – Puszcza 1:1 (koniec) | Stal M. – Znicz 3:1 (koniec) | Kotwica – Legionovia 1:0 (koniec)
Okocimski – Gryf 0:3 (poz.)
Olimpia Zambrów
1:0 (0:0)
Polonia Bytom
Sobota 05.03.2016, 14:00 • Stadion Miejski, Zambrów • 2. Liga • Runda 20

89
    Gogol zaryzykował kartkę, by przerwać niebezpiecznie wyglądającą akcję rywala.

88
    Polonia Bytom odkryła się i nadziewa na groźne kontrataki gospodarzy. Dwie szanse na podwojenie przewagi dla Olimpii Zambrów, jednak zawsze gdzieś piłka odbiła się bilardowo i ominęła bramkę Michalaka!

86
    Kowalczyk wracał ambitnie za przeciwnikiem, ale zarazem złamał przepisy piłkarskie i zarobił żółtą kartkę za faul.

83
    Długie dośrodkowanie z rzutu wolnego spadło w polu karnym. Strącona piłka trafiła na środek do Stefańskiego, który miał doskonałą szansę na wyrównanie! Płaskie uderzenie z bliska obronił kapitalnie Czapliński.

82
    Rylukowski miał na koncie żółtą kartkę, więc dla bezpieczeństwa zwolnił miejsce na boisku Zakrzewskiemu.

77
    Zalewski za Setlaka. Na szczęście dla widowiska trenerom kończą się zmiany i może końcówka będzie choć trochę płynna.

74
    Następne dwie zmiany. U gości Stefański za Mroza, natomiast w Olimpii Zambrów Buzun za autora dotychczas jedynego gola – Brzęczka.

73
    Zamulają nam widowisko zmiany. Janik za Hryszkę w 73. minucie. Napracował się zmieniony w tym meczu.

69
    Tunkiewicz miał na koncie kartkę, więc trener postanowił zastąpić go świeżym Grzybowskim.

69
    Dołącza do grupki kartkowiczów Rylukowski. Przesadził z agresją w bocznym sektorze boiska.

68
    Tunkiewicz upomniany żółtą kartką za faul w środku pola.

66
    Zmiana również w obozie gospodarzy. Twardowski za Kowala, który doszedł do tylko jednej sytuacji podbramkowej.

63
    Pierwsza roszada u gości. Kowalczyk z a Krysiana. Ta zmiana ma ożywić ofensywę Polonii Bytom.

58
    Gol dla Olimpii Zambrów!
    Strzelcem bramki ROBERT BRZĘCZEK.

Olimpia dokumentuje odważniejszą grę golem. Krótkie podanie Hryszki do Brzęczka, a ten uderzył sprytnie z 17. metra w narożnik bramki Polonii Bytom! Chytry strzał bez przyjęcia i prowadzenie zambrowian stało się faktem!

44
    Robert Brzęczek przerwał akcję Polonii Bytom na skrzydle i zdążył zarobić żółtą kartkę za dość bezmyślne zachowanie.

42
    Mariusz Dzienis podłączył się do ataku na prawym skrzydle, czym zaskoczył Polonistów! Dobre dośrodkowanie prawego defensora i Maksym Kowal strzelił z bliska. Trochę nieczysto kopnął piłkę, czego nie może sobie wybaczyć, a co uratowało bramkarza!

Gole: 58. Brzęczek

Kartki:   44. Brzęczek (ZMB), 68. Tunkiewicz (ZMB), 89. Gogol (ZMB) – 69. Rylukowski (BYT), 86. Kowalczyk (BYT)

Olimpia Zambrów: Czapliński – Dzienis, Piłatowski, Gogol, Dziemidowicz – Hryszko (73' Janik), Kuczałek, Tunkiewicz (69' Grzybowski), Jastrzębski – Kowal (66' Twardowski), Brzęczek (74' Buzun).

Zmiany: Konicki – Grzybowski, Janik, Twardowski, Koćmierowski, Mroczkowski, Buzun.

Polonia Bytom: Michalak – Jurek, Słodowy, Janosik, Rylukowski (82' Zakrzewski) – Setlak (77' Zalewski), Mróz (74' Stefański), Krysian (63' Kowalczyk), Lachowski, Zapotoczny – Zieliński.

Zmiany: Wiśniewski – Zakrzewski, Kutarba, Zalewski, Stefański, Kowalczyk, Szal.

Sędziowie: Konrad Kiełczewski (Wasilków)