Tychy – Komprachcice 3:3 (koniec) | Nowiny – Mielec 7:4 (koniec)
GKS Futsal Tychy
3:3 (1:2)
Berland Komprachcice
Niedziela 13.03.2016, 15:00 • Hala Sportowa, Tychy. • I liga futsalu - gr. południowa • Runda 18

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za ten wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do relacji Lajfy.com! (16:38:52)

To było naprawdę świetne widowisko! GKS Futsal Tychy remisuje 3:3 z Berlandem OSiR Komprachcice i nadal zachowuje teoretyczne szanse na baraże o najwyższą klasę rozgrywkową. Goście z kolei wywożą punkt z tego ciężkiego terenu i powinni się cieszyć z takiego rezultatu. Z pewnością byliśmy dzisiaj świadkami wielkich emocji i trzeba przyznać, że piłkarze dali nam naprawdę pokaz wielkiego spektaklu!

39:50
    W ostatnich sekundach na czystą pozycję wyprowadzony został Słonina, ale jego strzał z ósmego metra pewnie wybronił Arkadiusz Lech!

39:24
    Tym razem to Małek starał się uderzyć z własnej połowy do bramki rywali, ale również nie przymierzył należycie.

39:00
    Doświadczeni Zboch i Mika starali się wyprowadzić akcję swojego zespołu, ale bez powodzenia. To już ostatnia minuta!

38:50
    Coraz mniej czasu do zakończenia rywalizacji. Naprawdę dobrze ustawieni w defensywie są goście, a strzał głową Szachnitowskiego nie mógł zaskoczyć Lecha.

38:20
    GKS Futsal Tychy nadal kontynuuje grę z lotnym bramkarzem. Wierzą tyszanie w wywalczenie dzisiaj kompletu oczek.

37:38
    Kapitalna kontra miejscowych, którzy wyszli dwójką na bramkarza! Nie wiadomo w jaki sposób jeszcze zdążył zablokować uderzającego z siódmego metra zawodnik gości!

37:07
    Gol dla GKS-u!
    Strzelcem bramki KACPER DUDZIK.

Chyba nikt nie spodziewał się takiego wykończenia akcji przez młodego gracza gospodarzy!!! Mocno z dystansu przymierzył Słonina, a zawodnik wypożyczony z Rekordu zdołał jeszcze uprzedzić bramkarza przy interwencji i trafić piętką do siatki!!!

36:43
    Timeout dla gospodarzy.

36:21
    Bronią się teraz rozpaczliwie miejscowi. Kontra wyprowadzona przez Mateusza Mikę została w ostatniej sekundzie zatrzymana przez Kacpra Dudzika.

36:05
    GKS Tychy stworzył sobie naprawdę niezłą okazję do oddania uderzenia, ale wyraźnie skiksował Sitko. Później chybił z własnej połowy Mika.

35:33
    Przejął teraz we własnym polu karnym piłkę Michał Zboch, ale nie przyłożył się zbyt bardzo do uderzenia na pustą bramkę miejscowych.

35:00
    Tyszanie postawili wszystko na jedną kartę. Grają teraz z lotnym bramkarzem, a w tej roli występuje Piotr Myszor.

34:23
    Gol dla Berland OSiR-u Komprachcice!
    Strzelcem bramki PATRYK KILIAN.

To co nie udało się gospodarzom od dłuższego czasu, udało się przyjezdnym już przy jednej z nielicznych akcji po przerwie!!! Podanie na wolne pole otrzymał Kilian i precyzyjnym uderzeniem w dalszy róg bramki pokonał Zbigniewa Modrzika!!!

33:46
    Dudzik fauluje wychodzącego z akcją Michała Zbocha. W tym momencie goście mają okazję na chwilę oddechu.

33:20
    Szczęśliwie interweniuje nogami po uderzeniu Sitko golkiper gości. Po chwili ten sam zawodnik przewinił w ofensywie i był to drugi faul gospodarzy w tej połowie.

Dawid Czempisz

Gole: 8. Słonina, 29. Szachnitowski, 38. Dudzik – 12. Zyla, 19. Mika (10 m rzut karny), 35. Kilian

Kartki:   19. Myszor (TYC), 26. Pytel (TYC)

GKS Futsal Tychy: Modrzik, Banasiak – Słonina, Kubica, Pytel, Myszor, Sitko, Dudzik, Kochanowski, Szachnitowski, Filip Biernat, Fabian Biernat.
    Berland Komprachcice: Lech, Staroń – Mika, Przywara, Zyla, Nesterów, Zboch, Kilian, Małek, Wedler, Wrochna, Gawin.

Główny: Tomasz Frąk (Ostrowiec Świętokrzyski)
    Drugi: Sebastian Stawicki (Łódź)