Tychy – Komprachcice 3:3 (koniec) | Nowiny – Mielec 7:4 (koniec)
GKS Futsal Tychy
3:3 (1:2)
Berland Komprachcice
Niedziela 13.03.2016, 15:00 • Hala Sportowa, Tychy. • I liga futsalu - gr. południowa • Runda 18

39:50
    W ostatnich sekundach na czystą pozycję wyprowadzony został Słonina, ale jego strzał z ósmego metra pewnie wybronił Arkadiusz Lech!

37:07
    Gol dla GKS-u!
    Strzelcem bramki KACPER DUDZIK.

Chyba nikt nie spodziewał się takiego wykończenia akcji przez młodego gracza gospodarzy!!! Mocno z dystansu przymierzył Słonina, a zawodnik wypożyczony z Rekordu zdołał jeszcze uprzedzić bramkarza przy interwencji i trafić piętką do siatki!!!

36:05
    GKS Tychy stworzył sobie naprawdę niezłą okazję do oddania uderzenia, ale wyraźnie skiksował Sitko. Później chybił z własnej połowy Mika.

34:23
    Gol dla Berland OSiR-u Komprachcice!
    Strzelcem bramki PATRYK KILIAN.

To co nie udało się gospodarzom od dłuższego czasu, udało się przyjezdnym już przy jednej z nielicznych akcji po przerwie!!! Podanie na wolne pole otrzymał Kilian i precyzyjnym uderzeniem w dalszy róg bramki pokonał Zbigniewa Modrzika!!!

31:25
    Adrian Zyla mógł teraz wykończyć kapitalną szarżę Miki! Otrzymał on podanie na linii pola karnego, ale ofiarnym wślizgiem zablokował go Pytel w ostatniej chwili!

30:02
    Co za akcja Michała Słoniny! Minął on świetnym dryblingiem Gawina, a później z ostrego kąta huknął w okienko! Cudownie na korner paruje piłkę Arkadiusz Lech!

28:21
    Strzelcem bramki PATRYK SZACHNITOWSKI.

Co za spokój byłego zawodnika Gwiazdy Ruda Śląska!!! Otrzymał on dalekie podanie za linię obrony rywali i po przyjęciu futbolówki, technicznym uderzeniem pokonał bezradnego golkipera gości!!!

27:34
    Będziemy mieli bardzo groźny rzut wolny dla GKS-u Futsal Tychy! Piłka ustawiona jest tuż przed linią pola karnego! Ostatecznie blokuje uderzenie na linii bramkowej świetnie ustawiony Kilian!

26:31
    Co za tempo nabrało to spotkanie! Mamy prawdziwą wymianę ciosów! Mocno przymierzył z dystansu Fabian Biernat, a Lech paruje strzał na słupek!

25:48
    Żółtą kartkę otrzymuje Pytel (GKS Futsal Tychy).

22:35
    Świetnie piłkę na połowie rywali odzyskał Myszor! Po wymianie podań ze Słonina uderzał ten drugi, ale trafił jedynie w boczną siatkę!

19:55
    Piotr Myszor bardzo dobrym podaniem uruchomił Piotra Kubicę na prawym skrzydle, ale uderzenie doświadczonego gracza gospodarzy zostało obronione nogą przez Arkadiusza Lecha!

19:23
    Paweł Pytel mógł wykorzystać fatalne nieporozumienie w zespole gości! Przejął on podanie od Lecha, ale niedokładnie przymierzył z linii pola karnego!

18:15
    Bramkę z 10 metrów zdobywa MATEUSZ MIKA.

Doświadczony zawodnik zespołu gości z wielkim spokojem trafił do siatki z przedłużonego rzutu karnego!!! Zbigniew Modrzik był kompletnie bez szans!!!

18:15
    Pytel idealnie dograł na trzeci metr do wbiegającego Piotra Kubicy, ale ten nieczysto trafił w piłkę i nie skierował jej do bramki! Po chwili szósty faul popełniają gospodarze!

18:04
    Żółtą kartkę otrzymuje Myszor (GKS Futsal Tychy).

16:44
    Kontratak gości dwóch na bramkarza! Bartłomiej Sitko dograł jednak trochę za plecy do Szachnitowskiego, a ten zdecydowanie zbyt lekko uderzył! Lech broni bez problemów!

16:22
    Golkiper gości poradził sobie również z próbą Dudzika! Po chwili jeszcze groźniej było pod bramką tyszan, ale w słupek trafił Mateusz Mika z dalszej odległości!

15:36
    To musiała być bramka dla zespołu z Komprachcic! Łukasz Małek otrzymał idealne podanie od partnera na drugim metrze, ale uderzył nad poprzeczką!

15:30
    Dudzik w tej sytuacji idealnym podaniem obsłużył Sitko! Ten obrócił się i w sytuacji niemal sam na sam uderzył wprost w interweniującego Lecha!

13:05
    Patryk Kilian miał idealną okazję, aby wyprowadzić swój team na prowadzenie! Ostatecznie w sytuacji sam na sam kapitalnie interweniuje Modrzik!

11:59
    Strzelcem bramki ADRIAN ZYLA.

Fatalny błąd popełnili teraz przy powrocie na własną połowę gospodarze!!! Uruchomili przyjezdni na lewym skrzydle Adriana Zylę, a ten z ostrego kąta zdołał umieścić piłkę w siatce!!!

7:01
    Strzelcem bramki MICHAŁ SŁONINA.

Na dość zaskakujące uderzenie zza pola karnego zdecydował się były reprezentant Polski!!! Ostatecznie piłka wpadła po ziemi do bramki Lecha!!!

Dawid Czempisz

Gole: 8. Słonina, 29. Szachnitowski, 38. Dudzik – 12. Zyla, 19. Mika (10 m rzut karny), 35. Kilian

Kartki:   19. Myszor (TYC), 26. Pytel (TYC)

GKS Futsal Tychy: Modrzik, Banasiak – Słonina, Kubica, Pytel, Myszor, Sitko, Dudzik, Kochanowski, Szachnitowski, Filip Biernat, Fabian Biernat.
    Berland Komprachcice: Lech, Staroń – Mika, Przywara, Zyla, Nesterów, Zboch, Kilian, Małek, Wedler, Wrochna, Gawin.

Główny: Tomasz Frąk (Ostrowiec Świętokrzyski)
    Drugi: Sebastian Stawicki (Łódź)