Podbeskidzie – Górnik Z. | 0:0 (koniec) | | | Śląsk – Ruch | 0:0 (koniec) | | | Lech P. – Legia | 0:2 (koniec) |
Stomil – Bytovia | 0:0 (koniec) | | | Dolcan – Olimpia G. | 0:3 (poz.) | | | Chojniczanka – Rozwój | 1:3 (koniec) |
GKS K. – Pogoń Sdl. | 1:0 (koniec) | | | Chrobry – Sandecja | 1:1 (koniec) |
GKS T. – Puszcza | 1:1 (koniec) | | | Olimpia Z. – Znicz | 0:4 (koniec) | | | Siarka T. – Błękitni | 0:1 (koniec) |
Radomiak – Gryf | 2:1 (koniec) | | | Nadwiślan – Legionovia | 2:0 (koniec) | | | Okocimski – Kotwica | 0:3 (poz.) |
Stal M. – Raków | 3:0 (koniec) | | | Wisła Pu. – Stal S. W. | 4:1 (koniec) |
Everton – Arsenal | 0:2 (koniec) | | | Crystal Palace – Leicester | 0:1 (koniec) | | | West Bromwich – Norwich | 0:1 (koniec) |
Watford – Stoke | 1:2 (koniec) | | | Chelsea – West Ham | 2:2 (koniec) | | | Swansea – Aston Villa | 1:0 (koniec) |
Empoli – US Palermo | 0:0 (koniec) | | | AS Roma – Inter | 1:1 (koniec) |
Gijón – Atletico | 2:1 (koniec) | | | Sociedad – Las Palmas | 0:1 (koniec) | | | Granada – Rayo Vallecano | 2:2 (koniec) |
Deportivo – Levante | 2:1 (koniec) | | | Real Betis – Malaga | 0:1 (koniec) |
Wolfsburg – Darmstadt | 1:1 (koniec) | | | Hamburg – Hoffenheim | 1:3 (koniec) | | | Werder – Mainz | 1:1 (koniec) |
FC Koln – Bayern | 0:1 (koniec) | | | Hertha – Ingolstadt | 2:1 (koniec) | | | Eintracht – Hannover | 1:0 (koniec) |
Saint-Étienne – Montpellier | 3:0 (koniec) | | | Angers – Lorient | 5:1 (koniec) | | | Lille – Toulouse | 1:0 (koniec) |
Caen – Troyes | 2:1 (koniec) | | | Reims – Guingamp | 0:1 (koniec) | | | Lyon – Nantes | 2:0 (koniec) |
Zlín – Ołomuniec | 0:0 (koniec) | | | Brno – Dukla | 3:0 (koniec) | | | Bohemians – Slovacko | 2:0 (koniec) |
Banik – Teplice | 1:2 (koniec) | | | Mlada – Jablonec | 1:0 (koniec) |
AS Trencin – Zeleziarne | 2:0 (koniec) | | | Senica – Rużomberok | 0:1 (koniec) | | | Spartak T. – Dunajska | 1:0 (koniec) |
Rzepin – Mostki | 2:1 (koniec) | | | Ślęza Wrocław – Lubsko | 1:0 (koniec) | | | Polkowice – Gorzów Wlkp. | 2:1 (koniec) |
Jarota – Toruń | 1:2 (koniec) | | | Warta – Kujawianka | 1:0 (koniec) | | | Ostrów Wlkp. – Start W. | 1:0 (koniec) |
Piast Tuczempy – Lublinianka | 1:1 (koniec) | | | Resovia – Izolator | 2:0 (koniec) | | | Chełmianka – Karpaty K. | 1:3 (koniec) |
Motor – Tomasovia | 3:1 (koniec) |
Olimpia E. – Warmia | 4:0 (koniec) |
Wisła II – Unia T. | 4:1 (koniec) | | | Beskid – KSZO | 0:2 (koniec) | | | Nowa Huta – Poprad M. | 2:0 (koniec) |
Legia II – Energia | 1:1 (koniec) | | | Pogoń Grodzisk Maz. – Błękitni Raciąż | 2:3 (koniec) | | | Warta D. – Polonia W. | 0:4 (koniec) |
LKS Bełk – Grunwald R.Ś. | 4:3 (koniec) | | | Odra O. – Ruch II | 6:1 (koniec) | | | Czaniec – Ruch Z. | 0:2 (koniec) |
Piast II – Skra | 3:4 (koniec) |
Pogoń II – Gryf S. | 1:1 (koniec) | | | Lechia II – Pelplin | 5:1 (koniec) | | | Bałtyk K. – Arka II | 1:1 (koniec) |
Bałtyk G. – Vineta | 2:2 (koniec) |
finał
Zbrojovka Brno
3:0
(2:0)
FK Dukla Praga
Gole:
1. Hyčka, 44. P. Buchta (Keresteš), 65. Michal Škoda (Řezníček)
Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
Strzały celne: 8:2. Strzały niecelne: 1:9. Rzuty rożne: 3:4. Spalone: 1:5.
Sędziowie: Královec – Wilczek, Kubr
Widownia: 3942
Kartki: 9. Hyčka (BNO) – 31. Považanec (DUK)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
Strzały celne: 8:2. Strzały niecelne: 1:9. Rzuty rożne: 3:4. Spalone: 1:5.
Zbrojovka Brno:
Melichárek – Keresteš, Košťál, P. Buchta, Hyčka – Lutonský (88. Kučera), Lacko, Zavadil (C), Pašek (70. Chrien) – Michal Škoda (87. R. Buchta) – Řezníček.
Zmiany: Floder – Jakub Šural, Brigant, Malík, Chrien, R. Buchta, Kučera.
Trener:
FK Dukla Praga: F. Rada – Breznaník, Gorkšs, Jurendić, Milošević – Čajić (62. Albiach), Mareš, Považanec, Hanousek (C) (46. Daniel Tetour), Berger (74. Manzia) – Beauguel.
Zmiany: David Tetour – Daniel Tetour, Kovaľ, Albiach, Manzia, Vašíček, Preisler.
Trener:
Zmiany: Floder – Jakub Šural, Brigant, Malík, Chrien, R. Buchta, Kučera.
Trener:
FK Dukla Praga: F. Rada – Breznaník, Gorkšs, Jurendić, Milošević – Čajić (62. Albiach), Mareš, Považanec, Hanousek (C) (46. Daniel Tetour), Berger (74. Manzia) – Beauguel.
Zmiany: David Tetour – Daniel Tetour, Kovaľ, Albiach, Manzia, Vašíček, Preisler.
Trener:
Sędziowie: Královec – Wilczek, Kubr
Widownia: 3942
Strzelcem bramki MICHAL ŠKODA. Asysta Jakub Řezníček.
Strzelcem bramki PETR BUCHTA. Asysta Miroslav Keresteš.
Strzelcem bramki ALOIS HYČKA.