GKS T. – Puszcza 1:1 (koniec) | Olimpia Z. – Znicz 0:4 (koniec) | Siarka T. – Błękitni 0:1 (koniec)
Radomiak – Gryf 2:1 (koniec) | Nadwiślan – Legionovia 2:0 (koniec) | Okocimski – Kotwica 0:3 (poz.)
Stal M. – Raków 3:0 (koniec) | Wisła Pu. – Stal S. W. 4:1 (koniec)
Radomiak Radom
2:1 (2:0)
Gryf Wejherowo
Sobota 19.03.2016, 15:00 • Stadion im. Braci Czachorów, Radom • 2. Liga • Runda 22

89
    Okuniewicz ukarany kartkę za faul na zawodniku Radomiaka. Zostały ostatnie minuty tego spotkania.

85
    Żółtą kartką ukarany Radecki. Gospodarze popełniają coraz więcej błędów.

84
    Przed świetną szansą na zdobycie kolejnej bramki był Krystian Puton, niestety zmarnował szansę i nie trafił do pustej bramki.

82
    Brutalny faul Wickiego. Leandro leży na murawie.

80
    Ropski schodzi z boiska. Śliwiński w jego miejsce.

76
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Mikołajczak, na boisku pojawia się K. Puton.

72
    Na boisku pojawił się Leandro. Może teraz Radomiak odnajdzie rytm gry z pierwszej połowy.

63
    Gol dla Gryfa!
    Gol dla gości. MATEUSZ KUZIMSKI pokonuje Adriana Szadego.

61
    Dampc schodzi z boiska w jego miejsca pojawia się Okuniewicz.

59
    Zmiana w drużynie Zielonych. Na boisku pojawia się Wolski.

57
    Zmiana w Gryfie Piotr Łysiak zmienia Piotra Kołca. Gryf szuka swojej szansy.

51
    Żółta kartka dla Piotra Kołca za dyskusję z arbitrem.

37
    Radomiak w ataku. Kwiek w polu karnym, minął dwóch rywali i oddał strzał. Tylko rzut rożny dla gospodarzy.

33
    Gol dla Radomiaka!
    Ponownie do bramki celnie uderza MICHAŁ CHRABĄSZCZ! 33 minuta Radomiak prowadzi już 2:0!