Górnik II – BKS Stal 1:2 (koniec) | Rekord – Pawłowice Śl. 0:0 (koniec) | Podbeskidzie II – Jastrzębie 0:3 (koniec)
Górnik II Zabrze
1:2 (1:1)
BKS Stal Bielsko-Biała
Niedziela 20.03.2016, 11:00 • Stadion MOSiR Sparta, Zabrze • 3 Liga opolsko - śląska

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00.

Zapraszamy na kolejną relację z boisk III-ligowych. Do Zabrza na mecz z rezerwami Górnika przyjedzie BKS Stal Bielsko-Biała.

Rezerwy ekstraklasowego Górnika Zabrze udanie rozpoczęły rundę wiosenną. W poprzedniej kolejce do Zabrza przyjechała druga drużyna Piasta Gliwice. Po bardzo przeciętnym spotkaniu Górnik wygrał 1:0. Gola na wagę zwycięstwa strzelił dobrze znany kibicom Ekstraklasy Marcin Korzym.

BKS w pierwszym meczu po przerwie zimowej miał mierzyć się z GKS-em Jastrzębie. Niestety, ze względu na zły stan murawy ten mecz musiał zostać odwołany. Zespół z Bielska jak na razie bardzo udanie radzi sobie w lidze. Po 16. rozegranych meczach zajmuje czwarte miejsce w stawce.

Do Zabrza przyjedzie "głodna" gry ekipa z Bielska. Czy uda im się pokonać rezerwy Górnika Zabrze?

Zapraszam na relację live z tego spotkania do portalu lajfy.com! Początek naszej relacji kilka minut przed 11, bądźcie z nami!

Witam z Zabrza! Już za chwilę początek meczu. Czekamy na składy obu drużyn.

Górnik II Zabrze: Janukiewicz – Leszczak, Matuszek, Szeweluchin, Kurzawa, Steblecki, Kwiek, Janota, Pikul, Skrzypczak, Trubeha

BKS Stal Bielsko-Biała: Kozik – Czaicki, Furczyk, Dancik, Zdolski, Sobala, Szczęsny, Prokopów, Karcz, Brychlik, Felsch

Sędziowie: Stadion MOSiR Sparta, Zabrze.

1

3
    Gospodarze grają w białych strojach. Goście w kompletach koloru czerwonego.

5
    Gospodarze spokojnie wymieniają podania na własnej połowie. Goście ustawiają się w okolicy linii środkowej.

7
    Cofnął się pod własną bramkę BKS. Górnik w natarciu.

9
    W dalszym ciągu zabrzanie. Piłkarze rezerw z pewnością zmotywuje obecność pierwszego trenera, Jana Żurka.

11
    Faulowany jeden z zawodników gości. BKS rozpocznie od rzutu wolnego w okolicy linii środkowej.

13
    Z narożnika pola karnego rywali Pikul. Jego strzał jednak zablokowany.

15
    Kwadrans gry za nami. Po początkowej przewadze Górnika gra się wyrównała.

17
    To powinna być bramka dla gości! Znakomitą sytuację na otwarcie wyniku miał Damian Szczęsny, który otrzymał podanie na 5. metr, ale zamiast skierować piłkę do siatki trafił w interweniującego Janukiewicza! Genialna kontra gości!

19
    Kontuzjowanego Furczyka zastępuje Caputa.

21
    Żółta kartka dla Karcza za symulowanie.

23
    Dużo gry na małej przestrzeni zabrzan, ale to wszystko daleko od pola karnego gości.

25
    Ładnie zszedł ze skrzydła Szczęsny. Mocny strzał zawodnika z Bielska broni końcami palców Janukiewicz.

27
    Kartka dla Kurzawy, który wyciął równo z murawą rywala, rzut wolny zza linii pola karnego dla gości.

28
    Powtórzył "wyczyn" Kurzawy Matuszek, zasłużona kartka.

29
    Skutecznie interweniuje po strzale z rzutu wolnego Janukiewicz, rożny.

30
    Gol dla BKS-u Bielsko-Biała!
    Wykorzystują dośrodkowanie z rzutu rożnego goście! Z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki PRZEMYSŁAW BRYCHLIK!

32
    BKS udokumentował przewagę, jak odpowie Górnik?

34
    Przerwa w grze. Opatrywany na murawie jeden z zawodników gospodarzy.

36
    Nie słabną ataki gości. Zabrze w defensywie.

38
    Próbuje odpowiedzieć Górnik, ale zabrzanie jak na razie grają bardzo niedokładnie pod bramką rywali.

40
    Dużo strat z obu stron. Gra toczy się w środkowej części boiska.

42
    Końcowe fragmenty pierwszej odsłony. Inicjatywę przejął Górnik.

44
    Dobrze zapowiadała się kontra gospodarzy, ale ręką pomógł sobie Kwiek.

44
    Gol dla Górnika II!
    Mamy bramkę wyrównującą bramkę! Na listę strzelców wpisuje się RAFAŁ KURZAWA!

45

Do przerwy mamy remis 1:1! Jak na razie obserwujemy bardzo dobre spotkanie. Obie drużyny postawiły na atak, sytuacji podbramkowych nie brakuje. Zapraszamy po przerwie!

46

46
    Podwójna zmiana w drużynie gospodarzy już na początku drugiej połowy.

48
    Trener gości nie zdecydował się na zmiany w przerwie.

50
    Powtarza się obraz z początku meczu. Wysoko od początku drugiej połowy Górnik.

52
    Genialnie po raz kolejny Janukiewicz! Bramkarz gospodarzy znakomicie wybronił strzał głową z najbliższej odległości Dancika po dośrodkowaniu z rzutu wolnego!

54
    Kolejna świetna sytuacja BKS-u! Z ostrego kąta na dalszy słupek uderzał Czaicki, piłka mija lewy słupek bramki gospodarzy o kilkanaście centymetrów!

56
    Próbują odpowiedzieć zabrzanie, ale Górnik po przerwie gra bardzo niedokładnie.

58
    Corner dla Górnika. Niedokładnie dogrywał piłkę Kwiek.

60
    Pierwszy kwadrans drugiej odsłony upłynął pod znakiem dominacji gości. BKS jednak nie wykorzystał dwóch znakomitych sytuacji.

62
    Zmiana w drużynie Górnik II Zabrze: z boiska schodzi Kwiek, na boisku pojawia się Dyląg.

64
    Wysoki pressing gości. Zabrzanie mają problemy z wyjściem z własnej połowy.

66
    Szykują się kolejne zmiany w drużynie gości. Tymczasem coraz dłużej przy piłce utrzymuje się Górnik.

68
    Wolny dla gospodarzy z lewej strony pola karnego. Bezpośredni strzał Leszczaka broni Kozik.

70
    Zmiana w drużynie BKS Stal Bielsko-Biała: z boiska schodzi Szczęsny, na boisku pojawia się Chrapek.

72
    Pikul faulem zatrzymuje kontrę gości.

74
    Nie zdążył z interwencją Dankowski, zasłużona kartka. Wolny dla gości z prawej strony pola karnego.

76
    Jeszcze jedna "setka" gości! Znakomity rajd lewą stroną Karcza, dogranie na piąty metr do Caputy, ale ten pudłuje praktycznie przed pustą bramką!

78
    W odpowiedzi Górnik! Znakomita szansa Stebleckiego, ale jego strzał z kilku metrów zablokowany!

80
    Coraz więcej sytuacji z obu stron. Czy któraś z drużyn trafi do bramki rywali?

82
    Znakomity rajd prawą stroną Caputy zakończony dokładnym dośrodkowaniem, z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki PRZEMYSŁAW BRYCHLIK!

84
    Zmiana w drużynie Górnik II Zabrze: z boiska schodzi Pikul, na boisku pojawia się Wolański.
    Zmiana w drużynie BKS Stal Bielsko-Biała: z boiska schodzi Brychlik, na boisku pojawia się Kocur.

86
    Corner dla gospodarzy. Spod chorągiewki niedokładnie dogrywał piłkę Leszczak.

88
    Zmiana w drużynie BKS Stal Bielsko-Biała: z boiska schodzi Karcz, na boisku pojawia się Iskrzycki.

90

BKS zasłużenie wygrywa 2:1! Goście zagrali dziś bardzo dobre zawody, skutecznie przeciwstawiając się Górnikowi, w którego składzie oglądaliśmy wielu zawodników z pierwszej, "ekstraklasowej" drużyny.

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak, zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (12:47:36)
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!