Termalica – Korona | 0:1 (koniec) | | | Cracovia – Górnik Ł. | 0:0 (koniec) | | | Legia – Lechia | 1:1 (koniec) |
Wisła Pł. – Sandecja | 0:0 (koniec) | | | Wigry – MKS Kluczbork | 2:2 (koniec) | | | Chrobry – Rozwój | 1:2 (koniec) |
Chojniczanka – Stomil | 1:1 (koniec) | | | Dolcan – Bytovia | 0:3 (poz.) |
Siarka T. – Legionovia | 2:0 (koniec) | | | Olimpia Z. – Raków | 1:1 (koniec) | | | Nadwiślan – Okocimski | 3:0 (poz.) |
Polonia B. – Znicz | 1:4 (koniec) | | | GKS T. – Stal S. W. | 2:0 (koniec) | | | Wisła Pu. – Błękitni | 0:0 (koniec) |
Stal M. – Gryf | 2:1 (koniec) |
Polska U17 – Irlandia U-17 | 0:0 (4:3 po rz. karnych) |
Aston Villa – Chelsea | 0:4 (koniec) | | | West Ham – Crystal Palace | 2:2 (koniec) | | | Bournemouth – Man City | 0:4 (koniec) |
Norwich – Newcastle | 3:2 (koniec) | | | Stoke – Swansea | 2:2 (koniec) | | | Arsenal – Watford | 4:0 (koniec) |
Sunderland – West Bromwich | 0:0 (koniec) | | | Liverpool – Tottenham | 1:1 (koniec) |
Carpi FC – Sassuolo | 1:3 (koniec) | | | Juventus – Empoli | 1:0 (koniec) |
Atletico – Real Betis | 5:1 (koniec) | | | Las Palmas – Valencia | 2:1 (koniec) | | | FC Barcelona – Real Madryt | 1:2 (koniec) |
Celta Vigo – Deportivo | 1:1 (koniec) |
Bayern – Eintracht | 1:0 (koniec) | | | Hannover – Hamburg | 0:3 (koniec) | | | Mainz – Augsburg | 4:2 (koniec) |
Ingolstadt – Schalke 04 | 3:0 (koniec) | | | Darmstadt – Stuttgart | 2:2 (koniec) | | | Borussia D. – Werder | 3:2 (koniec) |
PSG – Nice | 4:1 (koniec) | | | Guingamp – Montpellier | 2:2 (koniec) | | | Troyes – Angers | 0:1 (koniec) |
GFC Ajaccio – Saint-Étienne | 0:2 (koniec) | | | Rennes – Reims | 3:1 (koniec) | | | Toulouse – Caen | 2:0 (koniec) |
Příbram – Mlada | 2:3 (koniec) | | | Slovacko – Sparta | 2:0 (koniec) | | | Teplice – Brno | 0:1 (koniec) |
Bohemians – Slovan | 0:1 (koniec) | | | Jablonec – Zlín | 3:1 (koniec) | | | Vik. Pilzno – Jihlava | 2:0 (koniec) |
Spartak Myj. – MSK Żilina | 0:0 (koniec) | | | Senica – Skalica | 2:2 (koniec) | | | Zeleziarne – Michalovce | 2:0 (koniec) |
Dunajska – Slovan | 0:2 (koniec) |
Karkonosze – Dzierżoniów | 0:1 (koniec) | | | Żmigród – Mostki | 2:0 (koniec) | | | Rzepin – Gorzów Wlkp. | 1:0 (koniec) |
Śląsk II – Polonia/Stal | 0:0 (koniec) | | | Kąty Wrocławskie – Górnik W. | 1:2 (koniec) |
Centra – Lech II P. | 1:3 (koniec) | | | Wda – Toruń | 2:0 (koniec) | | | Nielba – Polonia Śr. | 0:2 (koniec) |
Jarota – Kujawianka | 2:2 (koniec) | | | Warta – Ostrów Wlkp. | 2:0 (koniec) |
Polonia P. – Hetman | 1:0 (koniec) | | | Resovia – Stal Rz. | 0:3 (koniec) | | | Avia – Lublinianka | 1:0 (koniec) |
Orzeł P. – Piast Tuczempy | 0:2 (koniec) | | | Karpaty K. – Izolator | 6:1 (koniec) | | | Motor – Jarosław | 2:0 (koniec) |
Olimpia E. – GKS Wikielec | 2:2 (koniec) | | | Korsze – Concordia | 2:5 (koniec) |
Soła – Cz. Połaniec | 0:1 (koniec) | | | Wisła II – Wolania | 5:1 (koniec) | | | Unia T. – Garbarnia | 2:1 (koniec) |
Beskid – Sandomierz | 1:3 (koniec) |
Legia II – Tomaszów Maz. | 0:0 (koniec) | | | Warta D. – Świt NDM | 0:6 (koniec) | | | Ursus – Ner Poddębice | 3:0 (koniec) |
Pogoń Grodzisk Maz. – Sokół | 0:2 (koniec) |
Rekord – Jastrzębie | 1:0 (koniec) | | | Skra – BKS Stal | 1:1 (koniec) | | | LKS Bełk – Ruch Z. | 0:1 (koniec) |
Odra O. – Pawłowice Śl. | 3:1 (koniec) |
Lechia II – Bałtyk K. | 0:0 (koniec) | | | Gwardia K. – Świt Skolwin | 0:0 (koniec) |
finał
LKS Bełk
0:1
(0:0)
Ruch Zdzieszowice
90+3
|
Zmiana w drużynie Ruch Zdzieszowice: z boiska schodzi Czajkowski, na boisku pojawia się Dyczek.
|
|
87
|
Zmiana w drużynie Ruch Zdzieszowice: z boiska schodzi Kiliński, na boisku pojawia się Wanat.
|
|
86
|
Zmiana w drużynie LKS Bełk: z boiska schodzi Grzech, na boisku pojawia się Bartosz Semeniuk.
|
|
72
|
Zmiana w drużynie Ruch Zdzieszowice: z boiska schodzi Sotor, na boisku pojawia się Matuszek.
|
|
66
|
Zmiana w drużynie LKS Bełk: z boiska schodzi Winkler, na boisku pojawia się Groborz.
|
|
62
|
Zmiana w drużynie Ruch Zdzieszowice: z boiska schodzi Czapliński, na boisku pojawia się Marzec.
|
|
57
|
Zmiana w drużynie LKS Bełk: z boiska schodzi Rasek, na boisku pojawia się Glenc.
|
|
46
|
Zmiana w drużynie LKS Bełk: z boiska schodzi Naidyshak, na boisku pojawia się Duda.
|
Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!
Gole:
70. Zaremba
Sędziowie: Robert Kowalczyk – Tomasz Barański, Michał Toborek (wszyscy Częstochowa)
Widownia:
Kartki: 14. Rasek (BLK), 78. Grzech (BLK) – 8. Sotor (ZDZ), 75. Bachor (ZDZ), 88. Wanat (ZDZ)
Spudłowany karny!:
LKS Bełk:
1. Łobaczewski – 2. D.Semeniuk, 22. Wrana, 6. Wybierek, 13. Kaczmarczyk – 17. Grzech (86 B.Semeniuk), 20. Naidyshak (46 Duda), 10. Rasek (57 Glenc), 7. Dymowski – 11. Olczak, 16. Winkler (66 Groborz)
Zmiany: Mazur, 14. Krzystała, 21. B.Semeniuk, 4. Stryczek, 15. Duda, 8. Groborz, 9. Glenc
Trener:
Ruch Zdzieszowice: 1. Melon – 2. Michniewicz, 15. Bachor, 5. Kostrzycki, 4. Nowak – 9. Sotor (72 Matuszek), 6. Czajkowski, 19. Damrat, 21. Zaremba, 11. Czapliński (62 Marzec) – 3. Kiliński (87 Wanat)
Zmiany: 12. Sochacki, 20. Rychlewicz, 17. Marzec, 14. Dyczek, 8. Wanat, 18. Grek, 22. Matuszek
Trener:
Zmiany: Mazur, 14. Krzystała, 21. B.Semeniuk, 4. Stryczek, 15. Duda, 8. Groborz, 9. Glenc
Trener:
Ruch Zdzieszowice: 1. Melon – 2. Michniewicz, 15. Bachor, 5. Kostrzycki, 4. Nowak – 9. Sotor (72 Matuszek), 6. Czajkowski, 19. Damrat, 21. Zaremba, 11. Czapliński (62 Marzec) – 3. Kiliński (87 Wanat)
Zmiany: 12. Sochacki, 20. Rychlewicz, 17. Marzec, 14. Dyczek, 8. Wanat, 18. Grek, 22. Matuszek
Trener:
Sędziowie: Robert Kowalczyk – Tomasz Barański, Michał Toborek (wszyscy Częstochowa)
Widownia:
Artur