Garbarnia – Poprad M. 2:0 (koniec) | Cracovia II – KSZO 2:3 (koniec) | Soła – Unia T. 1:2 (koniec)
Podhale N. Targ – Wisła II 3:1 (koniec)
Soła Oświęcim
1:2 (0:0)
Unia Tarnów
Środa 25.05.2016, 17:303 Liga małopolsko - świętokrzyska • Runda 32

Unia Tarnów ogrywa na wyjeździe Sołę Oświęcim 2-1. Przegrywała zaraz po wznowieniu gry w drugiej połowie, lecz potrafiła się pozbierać i w zabójcze dwie minuty zdołała objąć prowadzenie, którego już do końca nie oddała. (20:01:39)

90+4

72
    Gol dla Unii Tarnów!
    Tarnowianie poszli za ciosem! Już wygrywają! SEBASTIAN ZAWRZYKRAJ autorem bramki.

71
    Przyjezdni doprowadzają do wyrównania! Pewnie wyegzekwowany rzut karny. ARTUR BIAŁY zamienił go na gola.

70
    Faul w polu karnym! Arbiter dyktuje Unii jedenastkę!

51
    Gol dla Soły!
    Ekipa z Oświęcimia obejmuje prowadzenie! Na listę strzelców wpisuje się DAWID WADAS.