Garbarnia – Poprad M. 2:0 (koniec) | Cracovia II – KSZO 2:3 (koniec) | Soła – Unia T. 1:2 (koniec)
Podhale N. Targ – Wisła II 3:1 (koniec)
Garbarnia Kraków
2:0 (2:0)
Poprad Muszyna
Środa 25.05.2016, 17:00 • Stadion Garbarni, Rydlówka 23 • 3 Liga małopolsko - świętokrzyska • Runda 32

Garbarnia Kraków wygrywa z Popradem Muszyna 2:0! Wynik meczu został ustalony jeszcze przed przerwą, gdy samobójcze trafienie zaliczył Podgórni, a 20 minut później z rzutu wolnego podwyższył Nowak. (18:57:41)

90+3

90+2
    Mocny strzał Tokarza zablokowany, nic z tego ataku Popradu nie wyjdzie.

90
    Zupełnie niepotrzebne zachowanie Łukasza Pietrasa skutkuje drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką dla pomocnika Garbarni.

89
    Zbyt długo prowadził teraz piłkę Cichoń, ostatecznie nie zdołał choćby oddać strzału.

87
    Cichoń głową w kierunku pola karnego, tam jednak nikt tego dogrania nie przecina.

85
    Polański zaatakował Borovicanina za co obejrzał żółtą kartkę.

82
    Kolejna próba Brązowych, tym razem piłka przelatuje obok słupka.

79
    Borovicanin miękko w pole karne, Cygnarowicz nie zdołał jednak zamknąć akcji strzałem.

76
    Za Ogara wchodzi Michał Górecki.

74
    Piotr Ferens za Kitlińskiego.

73
    Po dośrodkowaniu Ogara piłka odbiła się od poprzeczki! Gorąco zrobiło się pod bramką gości.

71
    To musiał być gol kontaktowy dla Popradu! Wystarczyło tylko by Maślanka dołożył stopę do piłki, a wpakowałby ją do pustej bramki!