BKS Stal – Piotrówka 8:0 (koniec) | Rekord – Skra 3:1 (koniec) | Jastrzębie – Grunwald R.Ś. 3:1 (koniec)
Ruch Z. – Pawłowice Śl. 1:0 (koniec) | Odra O. – Piast II 2:2 (koniec)
Ruch Zdzieszowice
1:0 (1:0)
Pniówek Pawłowice Śląskie
Środa 25.05.2016, 18:00 • Stadion Miejski, Zdzieszowice • 3 Liga opolsko - śląska • Runda 28

Spotkanie w Zdzieszowicach właśnie dobiegło końca! Ruch kontrolował przebieg wydarzeń na boisku i wygrał 1:0. Dziękuję za uwagę! (19:56:57)

90+4

90+2
    Zmiana w drużynie Ruch Zdzieszowice: z boiska schodzi Szatkowski, na boisku pojawia się Grek.

80
    Coraz mocniej zaczęli naciskać przyjezdni. Do końca spotkania pozostało dziesięć minut! Czy Ruch zdoła utrzymać prowadzenie?

78
    Zmiana w drużynie Ruch Zdzieszowice: z boiska schodzi Wanat, na boisku pojawia się Rychlewicz.

60
    Kwadrans gry w drugiej połowie właśnie minął. Dobrą okazję na zdobycie kolejnej bramki mieli miejscowi, ale szansę zmarnował Marzec.

46

Do przerwy byliśmy świadkami tylko jednego trafienia, które zanotował Szatkowski. Ruch Zdzieszowice póki co prowadzi z Pniówkiem 1:0. Wracamy za niecały kwadrans!

45

29
    Gol dla Zdzieszowic!

Miejscowi na prowadzeniu! Precyzyjnym strzałem głową popisał się MATEUSZ SZATKOWSKI.

15
    Kwadrans gry za nami. W Zdzieszowicach póki co bezbramkowo. Przeważają gospodarze, którzy mieli już dogodną sytuację do zdobycia bramki, której nie wykorzystał jednak Szatkowski.