BKS Stal – Piotrówka 8:0 (koniec) | Rekord – Skra 3:1 (koniec) | Jastrzębie – Grunwald R.Ś. 3:1 (koniec)
Ruch Z. – Pawłowice Śl. 1:0 (koniec) | Odra O. – Piast II 2:2 (koniec)
GKS Jastrzębie
3:1 (1:1)
Grunwald Ruda Śląska
Środa 25.05.2016, 18:003 Liga opolsko - śląska • Runda 28

Spotkanie właśnie się zakończyło! GKS 1962 Jastrzębie przeważało w tym spotkaniu i zasłużenie zwycięża 3:1. Dziękuję za uwagę! (19:50:27)

90

79
    Gol dla Jastrzębia!

Potwierdzają swoją dominację miejscowi! Na jedenaście minut przed końcowym gwizdkiem gospodarze powiększają prowadzenie. Kolejny raz Poloczek pokonany przez DANIELA SZCZEPANA.

75
    Do końca spotkania pozostał jeszcze tylko kwadrans. Wydaje się, że gospodarze mają wszystko pod kontrolą i nie wypuszczą już tej wygranej z rąk.

75
    Zmiana w drużynie Grunwald Ruda Śląska: z boiska schodzi Sikora, na boisku pojawia się Fredryk.

74
    Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Caniboł, na boisku pojawia się Musioł.

71
    Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Weis, na boisku pojawia się Kopacz.

65
    Żółtą kartkę otrzymuje Weis (GKS 1962 Jastrzębie).

63
    Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Zajączkowski, na boisku pojawia się Mazurkiewicz.

63
    Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Szczęch, na boisku pojawia się Ali.

58
    Żółtą kartkę otrzymuje Tront (GKS 1962 Jastrzębie).

54

Dopięli swego gospodarze! Długo walczyli o gola dającego prowadzenie, aż w końcu się to udało graczom Jastrzębia. Na listę strzelców wpisał się DANIEL SZCZEPAN.

46

Do przerwy remis 1:1! Na prowadzenie wyszli goście, ale miejscowi w miarę szybko odpowiedzieli. Jak na razie Jastrzębie wyraźnie przeważają, ale szwankuje skuteczność. Wracamy po przerwie!

45

35
    Zbliża się końcówka pierwszej odsłony tego pojedynku. Piłkarze GKS-u po odrobieniu strat dalej napierają na bramkę rywali, ale ich przewaga póki co nie przekłada się na gola dającego prowadzenie.

20

Niewiele czasu potrzebowali miejscowi na odrobienie strat! Bramkarza rywali pokonał WOJCIECH CANIBOŁ.

12
    Gol dla Grunwaldu!

Pierwsza bramka w tym spotkaniu! Dość niespodziewanie, po trafieniu MATEUSZA DRESZERA, prowadzenie obejmują przyjezdni.

6
    Zmiana w drużynie Grunwald Ruda Śląska: z boiska schodzi Ciechecki, na boisku pojawia się Nowicki.
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!

Gole: 20. Caniboł, 54. Szczepan, 79. Szczepan – 12. Dreszer

Kartki:   58. Tront (JAS), 65. Weis (JAS)

GKS Jastrzębie: Drazik – Zajączkowski (63. Mazurkiewicz), Kocerba, Pacholski, Kulawiak, Weis (71. Kopacz), Tront, Jadach, Szczęch (63. Ali), Szczepan, Caniboł (74. Musioł).

Zmiany: Świerczek, Szymura, Kopacz, Gorzała, Ali, Musioł, Mazurkiewicz

Grunwald Ruda Śląska: Poloczek – Kiepura, Maciągowski, Cymański, Sikora (75. Fredryk), Szczypior, Kowalski, Dreszer, Ciechecki (6. Nowicki), Stanisławski, Chwastek.

Zmiany: Sitko, Nowicki, Jagodziński, Fredryk.