Pogoń Sdl. – ŁKS Łom. 3:0 (koniec) | GKS Bełchatów – Omega 5:1 (koniec) | Polonia B. – Soła 2:2 (koniec)
Wiślanka – Garbarnia 0:3 (koniec)
Wiślanka Grabie
0:3 (0:2)
Garbarnia Kraków
Środa 20.07.2016, 18:00 • Stadion Wiślanki, Grabie • Spotkania towarzyskie

Garbarnia wygrywa z Wiślanką 3:0! Dwa gole zdobył Kalemba, po przerwie podwyższył Kozioł. (19:45:11)

90+1

90+1
    Tym razem piąstkuje Kozioł.

90
    Rzut rożny zmarnowany przez Wiślankę, za chwilę kolejna próba gospodarzy z narożnika.

88
    Konrad Wieczorek z lewej strony boiska ściął do środka, mocno uderzył, ale było to zbyt mało aby zaskoczyć bramkarza.

86
    Strzał testowanego przez Garbarnię pomocnika – nad bramką.

85
    Nie opanował piłki Wieczorek, futbolówka na aucie.

83
    Na spalonym złapany Jakub Kozioł.

80
    Stokłosa miękko i precyzyjnie do Kozioła, ten miał kłopoty z opanowaniem piłki i ostatecznie ją stracił.

78
    Technicznie przymierzył Jacak, golkiper interweniował jednak bez większych problemów.

76
    Kostrubała bezpośrednio z rzutu wolnego, prosto w rękawice bramkarza.

75
    Faulowany obrońca Garbarni, rzut wolny dla Brązowych, piłka ustawiona na wysokości pola karnego.

74
    Ładny, techniczny strzał jednego z gospodarzy, skutecznie interweniuje jednak Aleksander Kozioł.

73
    Gol dla Garbarni!
    Świetna akcja lewą stroną w wykonaniu Kitlińskiego, skrzydłowy dograł piłkę w pole karne na nogę JAKUBA KOZIOŁA, który wpakował futbolówkę do pustej bramki!

72
    Gospodarze stracili piłkę na własnej połowie, Jacak z Koziołem nie zdołali jednak tej akcji zakończyć choćby strzałem na bramkę.

71
    Wracamy do gry.

69
    Ucierpiał jeden z zawodników gospodarzy, mamy przerwę w grze.

67
    W trudnej pozycji główkował Kitliński, piłka padła łupem bramkarza.

66
    Niedokładne podanie Pawła Nowaka, piłka pod nogami gości.

Adam Delimat

Gole: 14. Kalemba (kar.), 37. Kalemba (kar.), 73. Kozioł

Wiślanka Grabie: Testowany – Testowany, Testowany, Robak, Filipowski – Domoń, Testowany, Testowany, Nowak, Warylak, Testowany.

Garbarnia Kraków: 1.połowa: Kohlbrenner – Ogrodnik, Kalemba, Moskal, Piszczek – Łyduch, Nowak, Pietras, Kiebzak, Siedlarz – Ogar.

2.połowa: A.Kozioł – Wieczorek, Mlostek, Kostrubała, Testowany – Testowany, Testowany, Jacak, Stokłosa, Kitliński – J.Kozioł.

Sędziowie: Wojciech Curyło