Pogoń Sdl. – ŁKS Łom. 3:0 (koniec) | GKS Bełchatów – Omega 5:1 (koniec) | Polonia B. – Soła 2:2 (koniec)
Wiślanka – Garbarnia 0:3 (koniec)
Wiślanka Grabie
0:3 (0:2)
Garbarnia Kraków
Środa 20.07.2016, 18:00 • Stadion Wiślanki, Grabie • Spotkania towarzyskie

Garbarnia wygrywa z Wiślanką 3:0! Dwa gole zdobył Kalemba, po przerwie podwyższył Kozioł. (19:45:11)

90+1

90+1
    Tym razem piąstkuje Kozioł.

90
    Rzut rożny zmarnowany przez Wiślankę, za chwilę kolejna próba gospodarzy z narożnika.

88
    Konrad Wieczorek z lewej strony boiska ściął do środka, mocno uderzył, ale było to zbyt mało aby zaskoczyć bramkarza.

86
    Strzał testowanego przez Garbarnię pomocnika – nad bramką.

85
    Nie opanował piłki Wieczorek, futbolówka na aucie.

83
    Na spalonym złapany Jakub Kozioł.

80
    Stokłosa miękko i precyzyjnie do Kozioła, ten miał kłopoty z opanowaniem piłki i ostatecznie ją stracił.

78
    Technicznie przymierzył Jacak, golkiper interweniował jednak bez większych problemów.

76
    Kostrubała bezpośrednio z rzutu wolnego, prosto w rękawice bramkarza.

75
    Faulowany obrońca Garbarni, rzut wolny dla Brązowych, piłka ustawiona na wysokości pola karnego.

74
    Ładny, techniczny strzał jednego z gospodarzy, skutecznie interweniuje jednak Aleksander Kozioł.

73
    Gol dla Garbarni!
    Świetna akcja lewą stroną w wykonaniu Kitlińskiego, skrzydłowy dograł piłkę w pole karne na nogę JAKUBA KOZIOŁA, który wpakował futbolówkę do pustej bramki!

72
    Gospodarze stracili piłkę na własnej połowie, Jacak z Koziołem nie zdołali jednak tej akcji zakończyć choćby strzałem na bramkę.

71
    Wracamy do gry.

69
    Ucierpiał jeden z zawodników gospodarzy, mamy przerwę w grze.

67
    W trudnej pozycji główkował Kitliński, piłka padła łupem bramkarza.

66
    Niedokładne podanie Pawła Nowaka, piłka pod nogami gości.

63
    Ryzykował bawiąc się z piłką Aleksander Kozioł, na jego szczęście udało mu się jednak piłkę wyekspediować poza boisko.

61
    Wieczorek do Kozioła, ten pakuje piłkę do bramki! Wcześniej gra została jednak przerwana, bowiem testowany obrońca Garbarni z piłką opuścił plac gry.

61
    Jacak do Stokłosy, ten ruszył prawą stroną, wypuścił sobie jednak piłkę zbyt daleko od nogi i dał się uprzedzić golkiperowi!

60
    Potężne uderzenie testowanego pomocnika Garbarni, z najwyższym trudem broni bramkarz!

58
    Uderzenie Kitlińskiego nad bramką.

57
    Stokłosa, Wieczorek, dośrodkowanie tego drugiego zablokowane.

55
    Dośrodkowanie Kitlińskiego z lewej strony w kierunku Kozioła, wyłapuje piłkę golkiper miejscowych.

53
    Konrad Wieczorek faulował Pawła Nowaka, od rzutu wolnego Wiślanka.

52
    Ten sam testowany obrońca teraz decydował się na uderzenie, jego strzał został zablokowany.

51
    Z lewej strony dośrodkowywał testowany obrońca Garbarni, nikt jednak do tej piłki nie dopadł.

49
    Dwie z rzędu próby Sebastiana Jacaka, dwukrotnie górą bramkarz Wiślanki.

46
    Kilku testowanych po stronie Garbarni pojawiło się na boisku po zmianie stron.

46

Do przerwy Garbarnia prowadzi z Wiślanką 2:0 po dwóch trafieniach Krzysztofa Kalemby z jedenastu metrów.

45

44
    Wpadł w pole karne Siedlarz, wyłożył piłkę Ogarowi, ale ten chybił i przeniósł ją ponad celem.

43
    Techniczna próba zawodnika gospodarzy, futbolówka poszybowała nad bramką.

41
    Siedlarz prostopadle do Kiebzaka, młody zawodnik Cracovii znalazł się jednak na minimalnym spalonym.

40
    Prosta strata Kohlbrennera, do piłki dopadł Paweł Nowak, zdecydował się na próbę lobu, ale trafił tylko w górną siatkę.

38
    Próba z dystansu jednego z gospodarzy, pewnie piłkę wyłapuje Kohlbrenner.

37
    W sam środek mocno uderzył KRZYSZTOF KALEMBA, Garbarnia prowadzi 2:0 po dwóch golach z punktu jedenastego metra.

36
    Kolejny karny dla Garbarni! Błąd bramkarza wykorzystał Siedlarz, piłka trafiła pod nogi Łyducha, który został przez golkipera Wiślanki powalony!

36
    Z dystansu uderzał Kiebzak, piłka poszybowała jednak ponad poprzeczką.

35
    Ogar fauluje, kolejny wolny dla gospodarzy.

34
    Nikt tej wrzutki jednak nie przeciął, od autu rozpoczną Brązowi.

33
    Rzut wolny dla Wiślanki, szansa na dośrodkowanie z lewego skrzydła.

30
    Składał się do efektownej przewrotki Siedlarz, nie dał rady jednak sięgnąć piłki.

29
    Próba prostopadłego podania w wykonaniu Pawła Nowaka, piłka do adresata jednak nie dociera.

28
    Nowak zbyt mocno w kierunku Siedlarza, w porę z bramki ruszył się golkiper Wiślanki.

26
    Kamil Moskal blokuje mocny strzał zawodnika Wiślanki.

26
    Wrzutka na głowę Łyducha, ten uderza jednak bardzo niecelnie. Tak czy inaczej, testowany pomocnik znalazł się na pozycji spalonej.

23
    Odważne uderzenie Nowaka z dystansu, mało brakowało, a taki lob zaskoczyłby bramkarza gospodarzy.

19
    Przewinienie Piszczka, od rzutu wolnego z okolicy linii środkowej rozpocznie Wiślanka.

16
    Na spalonym złapany zawodnik Wiślanki.

14
    Potężne uderzenie KRZYSZTOFA KALEMBY z jedenastu metrów, bramkarz bez szans!

14
    Rzut karny dla Garbarni!

12
    Na pograniczu ryzyka, ale skutecznie wyłuskał piłkę spod nóg rywala Moskal.

9
    Wrzutka skrzydłowego Wiślanki, piłka pada łupem Kohlbrennera.

8
    Rzut wolny dla Garbarni, głębokie dośrodkowanie Siedlarza, po zgraniu głową Moskala piłka trafiła na nogę Ogara, ale napastnik Brązowych przenosi futbolówkę ponad poprzeczką.

6
    Kapitalna prostopadła piłka od Nowaka, futbolówka spadła na nogę Siedlarza, który marnuje jednak znakomitą okazję!

3
    Pierwszy raz piłka w polu karnym Wiślanki, wszystko pod kontrolą miał jednak golkiper gospodarzy.

2
    Testowani dziś w składach obu drużyn. Jeśli chodzi o Garbarnię, od pierwszej minuty sprawdzani są dziś Ogrodnik, Łyduch i Kiebzak.

1
    Zaczęli.

Przed sezonem trzecioligowym Garbarnię czekają jeszcze trzy sparingi – po meczu z Wiślanką Brązowi zagrają w sobotę z Szombierkami Bytom, a tydzień później z Podhalem Nowy Targ.

Garbarnia treningi rozpoczęła w ubiegły poniedziałek w Skotnikach. Już we wtorek rozegrała pierwszy sparing, przegrała 0:4 z ekstraklasową Cracovią, a w sobotę po porażce z Puszczą Niepołomice pożegnała się z rozgrywkami Pucharu Polski.

Obie drużyny mierzyły się w grze kontrolnej również rok temu. Wówczas w próbie generalnej przed startem rozgrywek ligowych Garbarnia zaaplikowała Wiślanką aż 7 bramek nie tracąc przy tym żadnej.

Po odpadnięciu z rozgrywek Pucharu Polski Garbarnia rozegra dziś drugi letni sparing. Rywalem Brązowych będzie czwartoligowa Wiślanka Grabie.

Adam Delimat

Gole: 14. Kalemba (kar.), 37. Kalemba (kar.), 73. Kozioł

Wiślanka Grabie: Testowany – Testowany, Testowany, Robak, Filipowski – Domoń, Testowany, Testowany, Nowak, Warylak, Testowany.

Garbarnia Kraków: 1.połowa: Kohlbrenner – Ogrodnik, Kalemba, Moskal, Piszczek – Łyduch, Nowak, Pietras, Kiebzak, Siedlarz – Ogar.

2.połowa: A.Kozioł – Wieczorek, Mlostek, Kostrubała, Testowany – Testowany, Testowany, Jacak, Stokłosa, Kitliński – J.Kozioł.

Sędziowie: Wojciech Curyło