Pogoń Sdl. – ŁKS Łom. 3:0 (koniec) | GKS Bełchatów – Omega 5:1 (koniec) | Polonia B. – Soła 2:2 (koniec)
Wiślanka – Garbarnia 0:3 (koniec)
Wiślanka Grabie
0:3 (0:2)
Garbarnia Kraków
Środa 20.07.2016, 18:00 • Stadion Wiślanki, Grabie • Spotkania towarzyskie

Garbarnia wygrywa z Wiślanką 3:0! Dwa gole zdobył Kalemba, po przerwie podwyższył Kozioł. (19:45:11)

73
    Gol dla Garbarni!
    Świetna akcja lewą stroną w wykonaniu Kitlińskiego, skrzydłowy dograł piłkę w pole karne na nogę JAKUBA KOZIOŁA, który wpakował futbolówkę do pustej bramki!

61
    Jacak do Stokłosy, ten ruszył prawą stroną, wypuścił sobie jednak piłkę zbyt daleko od nogi i dał się uprzedzić golkiperowi!

44
    Wpadł w pole karne Siedlarz, wyłożył piłkę Ogarowi, ale ten chybił i przeniósł ją ponad celem.

40
    Prosta strata Kohlbrennera, do piłki dopadł Paweł Nowak, zdecydował się na próbę lobu, ale trafił tylko w górną siatkę.

37
    W sam środek mocno uderzył KRZYSZTOF KALEMBA, Garbarnia prowadzi 2:0 po dwóch golach z punktu jedenastego metra.

36
    Kolejny karny dla Garbarni! Błąd bramkarza wykorzystał Siedlarz, piłka trafiła pod nogi Łyducha, który został przez golkipera Wiślanki powalony!

14
    Potężne uderzenie KRZYSZTOFA KALEMBY z jedenastu metrów, bramkarz bez szans!

14
    Rzut karny dla Garbarni!

6
    Kapitalna prostopadła piłka od Nowaka, futbolówka spadła na nogę Siedlarza, który marnuje jednak znakomitą okazję!

Adam Delimat

Gole: 14. Kalemba (kar.), 37. Kalemba (kar.), 73. Kozioł

Wiślanka Grabie: Testowany – Testowany, Testowany, Robak, Filipowski – Domoń, Testowany, Testowany, Nowak, Warylak, Testowany.

Garbarnia Kraków: 1.połowa: Kohlbrenner – Ogrodnik, Kalemba, Moskal, Piszczek – Łyduch, Nowak, Pietras, Kiebzak, Siedlarz – Ogar.

2.połowa: A.Kozioł – Wieczorek, Mlostek, Kostrubała, Testowany – Testowany, Testowany, Jacak, Stokłosa, Kitliński – J.Kozioł.

Sędziowie: Wojciech Curyło