Valencia – Atletico 0:2 (koniec) | Real Madryt – Eibar 1:1 (koniec) | RCD Espanyol – Villarreal 0:0 (koniec)
Malaga – Bilbao 2:1 (koniec) | Celta Vigo – FC Barcelona 4:3 (koniec)
Celta de Vigo
4:3 (3:0)
FC Barcelona
Niedziela 02.10.2016, 20:45 • Estadio Balaídos, Vigo • Hiszpańska LaLiga • Runda 7

88
    Guidetti to ostatni zmiennik tego wieczoru. Iago Aspas będzie jednym z bohaterów spotkania, jeżeli Celta Vigo dowiezie prowadzenie do ostatniego gwizdka.

83
    Wass został ciepło pożegnany przez kibiców na Estadio Balaidos. Za pracowitego pomocnika wbiegł Castro.

81
    Alcacer jest ostatnią nadzieją FC Barcelona z ławki rezerwowych. Na boisku zamiast Alby.

76
    Denis Suarez wbiegł na boisko, natomiast Sergio Busquets, który zawalił jednego z goli, powędrował na ławkę rezerwowych.

63
    Marcelo Diaz został przywitany gorąco przez publiczność, a na boisko wbiegł zamiast Bongondy.

46
    Rafinha był bardzo bezproduktywny na połowie Celty Vigo, więc drugą połowę zaczyna już Iniesta.

Gole: 22. Sisto, 31. Aspas, 33. Mathieu (sam.), 77. P. Hernández – 58. Piqué, 64. Neymar (kar.), 87. Piqué

Kartki:   63. Mallo (CVG) – 45. Busquets (BAR), 74. Piqué (BAR), 88. L. Suárez (BAR)

Posiadanie piłki: 35 % : 65 %.
    Strzały celne: 9:4. Strzały niecelne: 4:5. Rzuty rożne: 3:6. Spalone: 0:2. Foule: 16:11.
    Celta de Vigo: S. Álvarez – Roncaglia, Cabral, Sergi Gómez, Mallo (C) – Radoja, Wass (83. J. Castro) – Sisto, P. Hernández, Bongonda (63. Díaz) – Aspas (88. Guidetti).
    Zmiany: Blanco – Díaz, Guidetti, J. Castro, Señé, Rossi, Diop.

FC Barcelona: ter Stegen – Roberto, Piqué, Mathieu, Alba (81. Alcácer) – A. Gomes, Busquets (C) (76. Denis Suárez), Arda Turan – Rafinha (46. Iniesta (C)), L. Suárez, Neymar.
    Zmiany: Cillessen – Rakitić, Denis Suárez, Iniesta (C), Mascherano, Alcácer, Digne.

Sędziowie: Inaki Vicandi Garrido