Borussia M. – Hoffenheim 1:1 (koniec) | FC Koln – Augsburg 0:0 (koniec) | Hamburg – Werder 2:2 (koniec)
Ingolstadt – Wolfsburg 1:1 (koniec) | Eintracht – Borussia D. 2:1 (koniec) | Bayern – Bayer 2:1 (koniec)
Eintracht Frankfurt
2:1 (0:0)
Borussia Dortmund
Sobota 26.11.2016, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Niemiecka Bundesliga • Runda 12
    79. Haris Seferovic (FRN) - 2:1

79
    Gol dla Eintrachtu!
    Co tu się dzieje?! Nie minęła chyba minuta i ponownie na prowadzeniu Eintracht Frankfurt! Wycofanie piłki do HARISA SEFEROVICA, który precyzyjnym strzałem w lewy róg bramki nie dał szans Weidenfellorowi!
    77. Pierre-Emerick Aubameyang (DOR) - 1:1

77
    Gol dla Borussii!
    Dośrodkowanie z prawej strony boiska Dembele na bliższy słupek, gdzie ustawiony PIERRE-EMERICK AUBAMEYANG uderza głową i mamy remis w tym meczu!
    46. Szabolcs Huszti (FRN) - 1:0

46
    Ależ otwarcie drugiej połowy wykonaniu Eintrachtu! Piłka szła jak po nitce. Chandler wycofał futbolówkę na jedenasty metr do SZABOLCSA HUSZTIEGO, który huknął pod poprzeczkę nie dając żadnych szans Weidenfellerowi!

Jarek Jurkiewicz

Gole: 46. Huszti, 79. Seferovic – 77. Aubameyang

Kartki:   34. M. Hector (FRN), 45+3. Fabián (FRN), 90. Gaćinović (FRN) – 65. Papastathópoulos (DOR), 74. G. Castro (DOR), 90+5. Schmelzer (DOR)

Posiadanie piłki: 37 % : 63 %.
    Strzały celne: 4:5. Strzały niecelne: 4:5. Rzuty rożne: 4:5. Spalone: 3:5. Foule: 18:11.
    Eintracht Frankfurt: Hradecky – Abraham, Hasebe, Vallejo – Chandler, Huszti (82. Barkok), M. Hector, Oczipka – Fabián (90+4. Hrgota), Meier (C) (70. Seferovic), Gaćinović.
    Zmiany: Barkok, Bunjaki, Hrgota, Lindner, Rebic, Seferovic, Zorba

Borussia Dortmund: Weidenfeller – Piszczek, Papastathópoulos, Ginter, Schmelzer (C) – Weigl (59. Rode) – Schürrle (59. Dembèlé), M. Götze, G. Castro – Ramos (59. Reus), Aubameyang.
    Zmiany: Bonmann, Bartra, Dembélé, Reus, Rode, Pulisic, Durm

Główny: W. Stark
    Asystenci: M. Pickel, M. Petersen
    Techniczny: M. Thomsen

Widownia: 51 500