Borussia M. – Hoffenheim 1:1 (koniec) | FC Koln – Augsburg 0:0 (koniec) | Hamburg – Werder 2:2 (koniec)
Ingolstadt – Wolfsburg 1:1 (koniec) | Eintracht – Borussia D. 2:1 (koniec) | Bayern – Bayer 2:1 (koniec)
Eintracht Frankfurt
2:1 (0:0)
Borussia Dortmund
Sobota 26.11.2016, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Niemiecka Bundesliga • Runda 12

90+5
    Marcel Schmelzer rzucił się na sędziego za to że nie podyktował rzutu karnego i otrzymał żółtą kartkę.

90+5
    Co tu się dzieje! Zagranie w pole karne i wydaje się, że faulowany jest Aubameyang! Wszystkie oczy zwrócone na sędziego, który pokazuje, że nie było "wapna"!

90+4
    Zmiana w drużynie Eintracht Frankfurt: z boiska schodzi Marco Fabián, na boisku pojawia się Branimir Hrgota.

90+2
    Dembele uderza sprzed pola karnego i jego strzał ląduje na poprzeczce! Sporo szczęścia mają teraz miejscowi!

90
    Druga połowa potrwa co najmniej trzy minuty dłużej.

90
    Gacinović zarabia żółtą kartkę za faul na zawodniku Dortmundu.

82
    Druga zmiana w zespole gospodarzy. W miejsce Husztiego pojawia się Barkok.
    79. Haris Seferovic (FRN) - 2:1

79
    Gol dla Eintrachtu!
    Co tu się dzieje?! Nie minęła chyba minuta i ponownie na prowadzeniu Eintracht Frankfurt! Wycofanie piłki do HARISA SEFEROVICA, który precyzyjnym strzałem w lewy róg bramki nie dał szans Weidenfellorowi!
    77. Pierre-Emerick Aubameyang (DOR) - 1:1

77
    Gol dla Borussii!
    Dośrodkowanie z prawej strony boiska Dembele na bliższy słupek, gdzie ustawiony PIERRE-EMERICK AUBAMEYANG uderza głową i mamy remis w tym meczu!

74
    Poirytowany Gonzalo Castro zarabia żółtą kartkę.

70
    Alexander Meier oddając opaskę kapitana swojemu koledze, a w jego miejsce pojawia się Seferovic.

65
    Sokratis ukarany żółtą kartką za przerwanie kontrataku wykonaniu Eintrachtu.

59
    Potrójna zmiana w Dortmundzie. Boisko opuszcza Schurrle, Ramos i Weigl, a w ich miejsce Dembele, Reus i Rode.
    46. Szabolcs Huszti (FRN) - 1:0

46
    Ależ otwarcie drugiej połowy wykonaniu Eintrachtu! Piłka szła jak po nitce. Chandler wycofał futbolówkę na jedenasty metr do SZABOLCSA HUSZTIEGO, który huknął pod poprzeczkę nie dając żadnych szans Weidenfellerowi!

45+3
    Fabian zgarnia tuż przed końcowych gwizdkiem żółtą kartkę za uderzenie łokciem w twarz Sokratisa.
    36. Szabolcs Huszti (FRN)

36
    Uderzenie Husztiego z granicy pola karnego broni Weidenfeller. Na dobitkę ustawiony Meier trafia jedynie w boczną siatkę!

34
    Zaostrzyła nam się gra. Tym razem spóźniony Hector fauluje Schurrle za co ogląda żółtą kartkę.
    29. Pierre-Emerick Aubameyang (DOR)

29
    Zgranie głową do Aubameyanga, który przerzucił futbolówkę nad obrońcą Eintrachtu i oddał strzał po dalszym rogu i minimalnie chybił!
    17. André Schürrle (DOR)

17
    Świetnie przedarł się Aubameyang, który oddał futbolówkę do lepiej ustawionego Schurrle, którego strzał przed siebie wybija Hradecky!

Minuty dzielą nas od początku spotkania na Commerzbank-Arena. Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie, które zostanie rozegrane przy komplecie publiczności.

Jarek Jurkiewicz

Gole: 46. Huszti, 79. Seferovic – 77. Aubameyang

Kartki:   34. M. Hector (FRN), 45+3. Fabián (FRN), 90. Gaćinović (FRN) – 65. Papastathópoulos (DOR), 74. G. Castro (DOR), 90+5. Schmelzer (DOR)

Posiadanie piłki: 37 % : 63 %.
    Strzały celne: 4:5. Strzały niecelne: 4:5. Rzuty rożne: 4:5. Spalone: 3:5. Foule: 18:11.
    Eintracht Frankfurt: Hradecky – Abraham, Hasebe, Vallejo – Chandler, Huszti (82. Barkok), M. Hector, Oczipka – Fabián (90+4. Hrgota), Meier (C) (70. Seferovic), Gaćinović.
    Zmiany: Barkok, Bunjaki, Hrgota, Lindner, Rebic, Seferovic, Zorba

Borussia Dortmund: Weidenfeller – Piszczek, Papastathópoulos, Ginter, Schmelzer (C) – Weigl (59. Rode) – Schürrle (59. Dembèlé), M. Götze, G. Castro – Ramos (59. Reus), Aubameyang.
    Zmiany: Bonmann, Bartra, Dembélé, Reus, Rode, Pulisic, Durm

Główny: W. Stark
    Asystenci: M. Pickel, M. Petersen
    Techniczny: M. Thomsen

Widownia: 51 500