Trzebinia-Siersza – Resovia 0:1 (koniec) | Karpaty K. – Jarosław 0:0 (koniec) | Avia – Unia T. 0:0 (koniec)
Podhale N. Targ – Orlęta 2:3 (koniec) | Stal Rz. – Soła 2:2 (koniec) | Biała Podlaska – Cosmos N. 2:1 (koniec)
Garbarnia – Spartakus 3:0 (koniec) | Małogoszcz – Motor 2:4 (koniec)
Podhale Nowy Targ
2:3 (2:2)
Orlęta Radzyń Podlaski
Sobota 08.04.2017, 15:00 • Stadion Miejski, Nowy Targ • 3 liga, grupa IV • Runda 23

Witamy. Mecz rozpocznie się o 15:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Serdecznie zapraszam Państwa na zapis najważniejszych wydarzeń z meczu grupy czwartej trzeciej ligi. W Nowym Targu miejscowe Podhale zmierzy się z Orlętami Radzyń Podlaski. Szykują się ciekawe zawody!

45

Do przerwy festiwal bramkowy w Nowym Targu. Orlęta dwukrotnie obejmowały prowadzenie, ale miejscowi wyrównywali. To wróży emocje w drugiej połowie!

46

60
    Po godzinie gry utrzymuje się rezultat z pierwszej połowy. Czy któryś z zespołów zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść?

87
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa BORYSIUK.

90

Po niezwykle zaciętym starciu Orlęta zwyciężają w Nowym Targu 3:2! Dla przyjezdnych są to niezwykle ważne punkty, które pozwalają oddalić się od strefy spadkowej. Dziękuję za uwagę! (16:59:31)
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.

Gole: 21. Potoniec, 43. Komorek – 4. Zarzecki, 31. Kalita, 87. Borysiuk (kar.)

Podhale Nowy Targ:
    Orlęta Radzyń Podlaski: Stężała – Wrzesiński, Stolarczyk, Zarzecki, Szymala – Kot, Borysiuk – Kalita, Gęborys, Zmorzyński – Olszak