Błękitni – Siarka T. 1:2 (koniec) | GKS Bełchatów – Olimpia E. 1:1 (koniec) | Jastrzębie – Radomiak 1:2 (koniec)
MKS Kluczbork – Legionovia 2:0 (koniec)
Błękitni Stargard
1:2 (1:0)
Siarka Tarnobrzeg
Sobota 28.04.2018, 15:00 • Stadion Miejski, Stargard • 2. Liga • 28. kolejka

90+3
    Jeszcze kartka dla Szymusika za bezpardonowe zatrzymanie przeciwnika przed własnym polem karnym.

90+2
    Kolejna kartka w tym spotkaniu. Za niebezpieczne zagranie na połowie przeciwnika został napomniany Ropski.

89
    Woźniak zobaczył drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Zawodnik Siarki musi przedwcześnie opuścić boisko z powodu faulu na skrzydle.

86
    Fadecki napomniany żółtą kartką za przewinienie blisko koła środkowego.

73
    Będzie rzut karny dla Siarki Tarnobrzeg. Po interwencji Rzepeckiego starał się Woźniak dobić piłkę do siatki. W tym momencie został staranowany przez Liśkiewicza. Żółta kartka i wielka szansa na zdobycie prowadzenia dla gości.

61
    Kartka dla Woźniaka za nieprzepisowe zatrzymanie Szymusika na połowie stargardzian.

58
    Głaz napomniany przez sędziego żółtym kartonikiem za faul w bocznym sektorze boiska.

41
    Żółta kartka dla Prawuckiego za faul na połowie przeciwnika.

33
    Burzyński napomniany żółtą kartką za przewinienie tuż przed linią własnego pola karnego. Świetna szansa dla Siarki na wyrównanie z rzutu wolnego.

Gole: 13. Skórecki – 65. Broź, 76. Broź

Kartki:   33. Burzyński (BSS), 41. Prawucki (BSS), 73. Liśkiewicz (BSS), 86. Fadecki (BSS), 90+3. Szymusik (BSS) – 58. Głaz (SRK), 61. Woźniak (SRK), 90+2. Ropski (SRK)   89. Woźniak (SRK)

Spudłowany karny!: 75. Broź (SRK), nietrafiony

Błękitni Stargard: Rzepecki – Szymusik, Liśkiewicz, Burzyński, Orłowski, Więcek (67. Gutowski), Karmański, Skórecki, Fadecki, Prawucki (63. Magnuski), Jaroch.

Zmiany: Skwirut – Konopski, Zdunek, Wojtasiak, Magnuski, Gutowski.

Siarka Tarnobrzeg: Krupa – Grzesik, Kubowicz, Witasik, Witkowski, Kabała (64. Broź, 78. Galara), Płatek, Cupriak (46. Głaz), Radulj (90. Dawidowicz), Woźniak, Ropski.

Zmiany: Beszczyński – Broź, Galara, Dawidowicz, Głaz.

Sędziowie: Łukasz Karski (Słupsk)