Błękitni – Siarka T. 1:2 (koniec) | GKS Bełchatów – Olimpia E. 1:1 (koniec) | Jastrzębie – Radomiak 1:2 (koniec)
MKS Kluczbork – Legionovia 2:0 (koniec)
Błękitni Stargard
1:2 (1:0)
Siarka Tarnobrzeg
Sobota 28.04.2018, 15:00 • Stadion Miejski, Stargard • 2. Liga • 28. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (16:56:25)

Miło rozpoczął się mecz dla Błękitnych, ale fatalnie zakończył. Siarka odwróciła wynik 0:1 na 2:1 w drugiej połowie. Zrobił to Mateusz Broź w ciągu zaledwie kilkunastu minut, które spędził na murawie. Dwa celne uderzenia byłego zawodnika Floty Świnoujście zagwarantowały ekipie z Podkarpacia drugie zwycięstwo z rzędu po chudym okresie.

90+4

90+3
    Jeszcze kartka dla Szymusika za bezpardonowe zatrzymanie przeciwnika przed własnym polem karnym.

90+2
    Kolejna kartka w tym spotkaniu. Za niebezpieczne zagranie na połowie przeciwnika został napomniany Ropski.

90+1
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Radulj, na boisku pojawia się Dawidowicz.

90
    Doliczone do regulaminowego czasu są minimum cztery minuty.

89
    Woźniak zobaczył drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Zawodnik Siarki musi przedwcześnie opuścić boisko z powodu faulu na skrzydle.

88
    Skutecznie wybronili się podopieczni Włodzimierza Gąsiora po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Bezradni byli tam gospodarze.

86
    Fadecki napomniany żółtą kartką za przewinienie blisko koła środkowego.

84
    Beznadziejnie spisali się w drugiej połowie Błękitni i zostało im kilka minut na naprawienie błędów. Piłka znalazła się przed momentem w bramce Siarki, jednak sędzia nie uznał gola z powodu spalonego.

82
    Przerwa w grze była spowodowana urazem Karmańskiego. Środkowy pomocnik gospodarzy potrzebował pomocy medycznej.

80
    Jeden z najdziwniejszych występów w karierze Brozia. Wszedł na boisko na kilkanaście minut, zrobił swoje i z powodu kontuzji wrócił na ławkę rezerwowych.

78
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Broź, na boisku pojawia się Galara.

76
    Gol dla Siarki!
    Strzelcem bramki MATEUSZ BROŹ.

Nie załamali się niewykorzystaną szansą przyjezdni i minutę później zdobyli upragnione prowadzenie. Świetnie wprowadził się na boisko Broź, który ponownie zaskoczył Rzepeckiego swoim uderzeniem! Ponownie asystował mu Ropski.

75
    Strzał z rzutu karnego w słupek! Rzepecki leżał już w przeciwnym narożniku, jednak Broź nie trafił w odsłoniętą część bramki. Nadal kompromisowy wynik w Stargardzie.

73
    Będzie rzut karny dla Siarki Tarnobrzeg. Po interwencji Rzepeckiego starał się Woźniak dobić piłkę do siatki. W tym momencie został staranowany przez Liśkiewicza. Żółta kartka i wielka szansa na zdobycie prowadzenia dla gości.

71
    Nieudane podanie za linię obrońców Siarki. Bez problemu opanowali sytuację podopieczni Włodzimierza Gąsiora i rozpoczęli budowanie swojego ataku.

70
    20 minut zostało do końca regulaminowego czasu i motywują się piłkarze z Tarnobrzega. Remis ich nie zadowala. Spróbują pójść po pełną pulę.

Gole: 13. Skórecki – 65. Broź, 76. Broź

Kartki:   33. Burzyński (BSS), 41. Prawucki (BSS), 73. Liśkiewicz (BSS), 86. Fadecki (BSS), 90+3. Szymusik (BSS) – 58. Głaz (SRK), 61. Woźniak (SRK), 90+2. Ropski (SRK)   89. Woźniak (SRK)

Spudłowany karny!: 75. Broź (SRK), nietrafiony

Błękitni Stargard: Rzepecki – Szymusik, Liśkiewicz, Burzyński, Orłowski, Więcek (67. Gutowski), Karmański, Skórecki, Fadecki, Prawucki (63. Magnuski), Jaroch.

Zmiany: Skwirut – Konopski, Zdunek, Wojtasiak, Magnuski, Gutowski.

Siarka Tarnobrzeg: Krupa – Grzesik, Kubowicz, Witasik, Witkowski, Kabała (64. Broź, 78. Galara), Płatek, Cupriak (46. Głaz), Radulj (90. Dawidowicz), Woźniak, Ropski.

Zmiany: Beszczyński – Broź, Galara, Dawidowicz, Głaz.

Sędziowie: Łukasz Karski (Słupsk)