Błękitni – Siarka T. 1:2 (koniec) | GKS Bełchatów – Olimpia E. 1:1 (koniec) | Jastrzębie – Radomiak 1:2 (koniec)

Strzelcem bramki MATEUSZ BROŹ.

Nie załamali się niewykorzystaną szansą przyjezdni i minutę później zdobyli upragnione prowadzenie. Świetnie wprowadził się na boisko Broź, który ponownie zaskoczył Rzepeckiego swoim uderzeniem! Ponownie asystował mu Ropski.

65

Nie można sobie wymarzyć lepszego wejścia na boisko z ławki rezerwowych. Siarka udokumentowała okres przewagi golem. Broź przymierzył celnie po podaniu Ropskiego. Skonsternowani gospodarze mają pretensje do sędziów, ale pozostało im zapomnieć o prowadzeniu.

13
    Gol dla Błękitnych!
    Strzelcem bramki PATRYK SKÓRECKI.

Trochę mozolnie, ale ostatecznie skutecznie zbierali się do kontrataku Błękitni. Jaroch wygrał pojedynek na połowie przeciwnika, a Skórecki mocnym strzałem pokonał Krupę w sytuacji sam na sam po podaniu Fadeckiego. Stargardzianie wyszli na prowadzenie w kwadransie otwierającym mecz!

Gole: 13. Skórecki – 65. Broź, 76. Broź

Kartki:   33. Burzyński (BSS), 41. Prawucki (BSS), 73. Liśkiewicz (BSS), 86. Fadecki (BSS), 90+3. Szymusik (BSS) – 58. Głaz (SRK), 61. Woźniak (SRK), 90+2. Ropski (SRK)   89. Woźniak (SRK)

Spudłowany karny!: 75. Broź (SRK), nietrafiony

Błękitni Stargard: Rzepecki – Szymusik, Liśkiewicz, Burzyński, Orłowski, Więcek (67. Gutowski), Karmański, Skórecki, Fadecki, Prawucki (63. Magnuski), Jaroch.

Zmiany: Skwirut – Konopski, Zdunek, Wojtasiak, Magnuski, Gutowski.

Siarka Tarnobrzeg: Krupa – Grzesik, Kubowicz, Witasik, Witkowski, Kabała (64. Broź, 78. Galara), Płatek, Cupriak (46. Głaz), Radulj (90. Dawidowicz), Woźniak, Ropski.

Zmiany: Beszczyński – Broź, Galara, Dawidowicz, Głaz.

Sędziowie: Łukasz Karski (Słupsk)